2018-11-06

Ispanijos festivaliai – šėlsmas išstumia rutiną!

Pažintinės kelionės
Aktyvus turizmas
Kas gali būti geriau už keliavimą į kitas šalis, kai gali papulti į aistringų šokių bei pašėlusių linksmybių sūkurį? Keliaudami į Ispaniją, tituluojamą festivalių, švenčių, bei karnavalų šalį, būtų nuodėmė neapsilankyti ten vykstančiuose renginiuose.

Čia festivalių vyksta tiek daug, jog galima pamesti galvą. Tad kaip nepasiklysti švenčių gausybėje ir nepraleisti unikalių progų apsilankyti audringose šventėse?

La Tomatina – pašėlęs pomidorų mūšis

Tikriausiai nerasime pasaulyje linksmesnio ir labiau pašėlusio festivalio negu La Tomatina, vykstančio Valencijos miesto gatvėse. Čia tikrąja to žodžio prasme vyksta tikras maisto mūšis. Ir ne bet koks, o didžiausias pasaulyje! Kai kuriems šis festivalis atrodo nesaugus, bet per šią šventę laikomasi labai griežtų taisyklių, todėl sužeistųjų ar nukentėjusiųjų čia nebūna. La Tomatina festivalis, Ispanijoje pradėtas rengti dar 1945 metais, kiekvienais metais suburia daugiau negu 30 tūkst. žmonių, kurie kaunasi tikrame pomidorų kare. Dar įdomiau tai, jog per šį mūšį sunaudojamos tonos pomidorų! Skamba linksmai, tiesa? Šis pašėlęs vakarėlis vyksta kiekvienų metų paskutinį rugpjūčio trečiadienį. Todėl jei norite papulti į šią šėlionę, derinkite savo skrydį į Ispaniją su rugpjūčio pabaiga.

Gran Kanarijos karnavalas

Dauguma šį vieną iš įspūdingiausių festivalių prilygina net didžiajam Rio de Žaneiro karnavalui. Gran Kanarijos karnavalas Ispanijoje – tikra nesibaigianti fiesta. Šis festivalis net įtrauktas į Gineso rekordų knygą, kaip ilgiausiai vykstantis karnavalas pasaulyje. Įspūdingiausi paradai vyksta Gran Kanarijos sostinėje Las Palmas. Čia gatvėse šurmuliuoja nesibaigiančios linksmybės. Jei keliausite į kurį nors kitą Gran Kanarijos miestą, neverta nusiminti, nes šis karnavalas apima visus Gran Kanarijos kampelius. Kiekvieno miesto bendruomenės sudaro atskiras šventės programas, todėl turistai gali pasirinkti vykti tiek į ramią provincijos šventę, tiek į nesibaigiantį šėlsmą didesniuose miestuose. Šurmulingas Gran Kanarijos karnavalas vyksta vasario mėnesį. Jei nenorite praleisti šios spalvingos fiestos, derinkite savo kelionę su šventės data.

Kadiso miesto karnavalas

Tai yra dar vienas įspūdingas festivalis Ispanijoje, ir vienas iš didžiausių bei spalvingiausių festivalių Europoje. Tik jis pasižymi kiek kuklesniu už Gran Kanarijos karnavalą titulu. Kadiso miesto gyventojai į šią šventę sudeda visą savo sielą ir širdį, kad miesto svečiai bei bendruomenė būtų pakerėti svetingumu ir linksmybėmis. Per Kadiso karnavalą kiekvienoje miesto gatvėje skamba muzika, todėl čia liūdėti tikrai neteks! Kadiso miesto karnavalas į šėliones kviečia vasario–kovo mėnesiais, todėl savo kelionę derinkite su šios spalvingos fiestos data ir pasinerkite į linksmybių sūkurį!

[post.related_locations.title]

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Ispaniją?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.