Kelionės į Londoną

Londono kelionių katalogas

Savaitgalio kelionės į Londoną
Pažintinės kelionės į Londoną

Individualūs pasiūlymai į Londoną

Kelionės į Londoną žavi visus metus! Pigūs skrydžiai į Londoną suteiks progą susikurti ypatingas atostogas ir visai nesvarbu ar vyksite su šeima, ar draugais. Laikas praleistas Londone išpildys jūsų įvairius kelionės troškimus, todėl pasiruoškite atsipalaiduoti ir pamiršti visus kasdienius rūpesčius Anglijos sostinėje - Londone. Pažintinė kelionė po Londoną - pamatyti tikrai bus ką, tad pasiruoškite margam savo atostogų žemėlapiui. Tyrinėkite aplinką, bendraukite su vietiniais gyventojais ir lankykite žymias vietas - Londonas sukurs nepamirštamas atostogas! Vaikščiokite Oxford Circus, įsiamžinkite Piccadilly Circus, ilsėkitės Heidės (angl. Hyde) parke, žvelkite į Londoną nuo London Eye ir susiderinkite laikrodžius su Big Beno... O kur dar Trafalgaro aikštės grožis, Buckingham Palace didybė, muziejų gausa, naktinio gyvenimo šurmulys ir tikra britiška gastronomija... Nepraleiskite šanso susikurti savaitgalio išvyką drauge su artimaisiais bičiuliais po kontrastingąjį Londoną! Pigios kelionės į Londoną - tai ko jums reikia, o mes, Baltic Tour kartu su partneriais padėsime ją įgyvendinti pateikdami begalę akcijų bei nuolaidų.

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Ką reikia žinoti keliaujant į Londoną?

  • Lankomiausių vietų top: Piccadilly Circus, Bekingamo rūmai, Big Ben, London Tower, Mokslo muziejus, British Museum, National Gallery, Natural History muziejus, Somerset House galerija, Trafalgaro aikštėje įsikūrusi Nacionalinė galerija, modernaus meno galerija Tate Modern, ne tik literatūros gerbėjus stebinantis Šerloko Holmso muziejus su Darvino centru, Regent's parkas, Londono zoologijos sodas, Šv. Pauliaus katedra, Parlamento rūmai, Grinvičo Karališkoji observatorija.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 3-10 dienų.
  • Klimatas Londone: Didžiojoje Britanijoje vyrauja Atlanto jūrinis klimatas, kuriam įtakos turi Golfo srovė. Oras švelnus, drėgnas, augmenija žaliuoja ištisus metus. Sausio mėnesį vidutinė temperatūra 7 °C , birželio mėnesį 19 °C. Šalyje iškrenta daug kritulių, dažnos miglos, rūkai.
  • Maistas Londone: Fish & Chips - privalu paragauti kiekvienam aplankiusiam Londone. Šis patiekalas tikras Anglijos gastronomijos perlas, kuris susideda iš apkeptų žuvies kepsnelių bei skrudintų bulvyčių. Visiems žinomi angliški pusryčiai - keptas kiaušinis, apkepta šoninė, dešrelės, grybai, pomidorai, skrudinta duonos riekelė, gabalėlis sviesto ir šalia garuojanti juoda arbata su pienu - pradėdami dieną tokiais pusryčiais Londone neapsigausite.
  • Ekskursijos Londone: vienos kelionės po Londoną neužteks - šis miestas stebina net ir dešimtmetį gyvenančius vietinius gyventojus. Turas po Anglijos sostinę, kultūrinį ir pagrindinį šalies centrą nenueis veltui, tad pasiruoškite ypatingoms atostogoms. Miestas, diktavęs renesanso madas visai Europai, prasidėjusios pramonės revoliucijos lopšys vis dar išlaiko savo charizmą. Senasis Londonas - tikras grožis! Pakėlus galvą į dangų pasirodydami didieji miesto dangoraižiai, bandantys nurungti senojo Londono viduramžių dvasią sukuria autentišką miesto aurą - staigiai bėgantis laikas, be tikslo nevaikštinėjantys vietiniai gyventojai ir greitas gyvenimo tempas privers susikurti savitą nuomonę apie Londoną. Žvelkite į savo kelionės žemėlapį po Londoną ar vadovaukitės nuojauta - bet kokiu atveju šio miesto dvasią pajaus kiekvienas atvykęs!
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Didžiąją Britaniją, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
  • Populiariausi viešbučiai: Sofitel London St James 5*, Hotel 41 5*, Egerton House Hotel 5*, The Milestone Hotel 5*, Taj 51 Buckingham Gate Suites and Residences 5*, The Beaumont 5*, The Goring 5*, Rosewood London 5*, Amba Hoter Charing Cross 4*, Covent Garden Hotel 5*, The Nadler Soho 4*, The Montcalm London Marble Arch 5*, Four Seasons Hotel London at Park Lane 5*.
  • Šventės ir festivaliai Londone: šis miestas pilnas nuotykių! Aplankyti vertėtų po atviru dangumi rengiamą Somerset House Summer Series festivalį, šokių muzikos festivalį Eastern Electrics, o norintiems išgirsti skambias džiazo melodijas siūlome apsilankyti garsiame London Jazz Festival. Meno ištroškusiems Londonas siūlo nemokamai lankytis muziejuose ir galerijose, garsenybių rengiamuose koncertuose suras vietą pop muzikos gerbėjai. Nepamirštama šv. Patriko diena, kuri gimė Airijoje, bet Didžiojoje Britanijoje taip pat labiau mėgiama privers įsijaust kiekvieną į tikro Londono gyvenimą.
  • Lauktuvės iš Londono: be lauktuvių iš Londono neapsieinama! Parvežkite artimiesiems britų rašytojų knygų, tikros juodos arbatos, puodelių rinkinį, o kaip gi Hario Poterio suvenyrai tikriesiems fantastikos gerbėjams, futbolo atributika šios sporto šakos fanams taip pat tikru džiaugsmu, kokybe pasižyminčių prekių ženklų produkcija, galiausiai raktų pakabukai su Big Benu ar šaldytuvo magnetukai.
Norite sužinoti, geriausius pasiūlymus į Londoną?

Sukurkite įspėjimą apie kainą ir mes jus informuosime, kai atsiras geros šios šalies kainos.

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su Baltic Tours privatumo politika

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Londoną?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Klausimai ir atsakymai
Ačiū, tavo žinutę gavome ir atsakysime kuo greičiau!
[questoin_and_answer_form.error]
Neradote atsakymo?
Būkite pirmi uždavę klausimą ir laukite mūsų kelionių ekspertų atsakymo!
Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su Baltic Tours privatumo politika