×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Baltic Tours – profesionalus kelionių organizatorius

Lietuvos sostinėje Vilniuje įsikūrusi ir jau 26-erius metus sėkmingai savo veiklą vykdanti kelionių agentūra bei kelionių organizatorius Baltic Tours, kviečia pasižvalgyti atnaujintoje kelionių paieškos platformoje. Jau ketvirtį amžiaus keliaujame kartu su savo klientais, kasmet parduodame begalę turizmo paslaugų. Nedvejodami manome, jog Baltic Tours – kūrybiška kelionių agentūra, teikianti daugiau nei paslaugą ar pasiūlymus. Emocijos, profesionalumas ir dalijimasis kelionių džiaugsmu – tai, kas daro mus išskirtiniais. Kelionių agentūra – daugiau nei kelionės įsigijimo vieta ar paslaugos. Tai patirties mainai, atspindintys inovatyvius kelionių organizavimo ypatumus. Kviečiame patikėti savo poilsio ir kelionių planus kelionių organizatoriams profesionalams – kelionių agentūrai Baltic Tours. Padarysime viską, kad kelionė taptų spalvingu ir pozityviu prisiminimu, o jūsų atsiliepimai apie kelionę virstų įstabiais pasakojimais.

Mums ir patiems sunku patikėti, kad jau 26-erius metus mintimis keliaujame su savo klientais. Per metus, drauge su savo elektronine bilietų rezervavimo sistema „Skrendu.lt“, parduodame daugiau nei 200 tūkst. turizmo paslaugų, už kurias sergame dieną-naktį. „Baltic Tours“ komanda turi didžiulę aistrą kelionėms, technologijoms, tobu­lėjimui ir kūrybiškumui. Mūsų didžiausias noras – dalintis keliavimo džiaugsmu ir maksimaliai sumažinti patiriamą kelionės stresą. Kiek-vienas komandos narys pulsuoja meile ir atsidavimu, todėl net pasku­tinės minutės „blitz“ svajonės lengvai tampa realybe.

Per 26-erius metus kartu su savo klientais ir partneriais nuėjome istorinį, politinį, kultūrinį, evoliucinį, technologinį žygį. Juokinga prisi­minti, kad kadaise lėktuvo bilietus „išrašydavome“ šratinuku į skrydžio bendrovės suteiktą bilieto knygelę, kurią akylai saugodavome seife. Darbuotojų galvose tilpdavo tūkstančiai miestų ir oro uostų kodų, tada dar nebuvo Google…

Manome, jog esame išskirtiniai. Išskirtiniai, nes į tradicines turizmo paslaugas žvelgiame kūrybiškai, spalvingai, inovatyviai ir pozityviai. Jau daugelį metų esame entuziastingi kultūros, mokslo ir sporto rė­mėjai. Siekiame tobulesnio pasaulio ne tik kompanijos viduje, bet ir aplink mus.

Esame Lietuvos turizmo asociacijos nariai, priklausome Tarptauti­nei oro vežėjų asociacijai IATA. Tai leidžia užtikrinti darnią, kokybiš­ką, aukštus standartus atitinkančią įmonės veiklą. Nepasikuklinsime pasakydami, jog esame „Stipriausi Lietuvoje lyderiai 2016“ sąraše. Šis sertifikatas suteikiamas įmonėms, pastaruosius 5 metus tinkamai vyk­džiusioms finansinius įsipareigojimus ir visą laikotarpį išlaikiusioms aukštą kreditingumo reitingą.

Visa tai kaupiama, lipdoma ir saugoma dėl jūsų. Dėl jūsų pasitikė­jimo „Baltic Tours“ |„Skrendu.lt“, dėl tvaraus verslo, dėl prasmingų bendrų ateities planų.

Kelionių ekspertas
Andrius Paulionis

„Gyvenu, kad keliaučiau ir kad keliautų mano klientai”. Taip prasideda mūsų pašnekesiai su Andriumi. Žibančios, smalsios ir patyrusios akys neleidžia suabejoti, jog drąsus pasisakymas yra daugiau nei Andriaus gyvenimo moto.

 

Visą Europą, Centrinę Ameriką, dalį Azijos ir Šiaurinę Afriką ištyrinėjęs charizmatiškasis Andrius negali nustygti vietoje: domisi, kuria, fotografuoja, planuoja ir daro viską, kad įkvėptų draugus, pažįstamus, klientus ir visus jį supančius keliauti! Šešiolikos metų patirtis turizmo industrijoje priverčia susimąstyti: tai darbas ar malonumas? Andrius teigia, jog tai tiesiog – gyvenimo būdas. Kasdien tenka sutikti begalę įdomių žmonių, narplioti įvairiausias  situacijas. Tai – neįkainojama patirtis kiekvienam, kuriam rūpi pati turizmo idėja. „Svajoju, kad turizmas taptų natūraliu, prigimtiniu žmogaus poreikiu”, – sako Andrius.

Kelionių ekspertė
Eglė Tumėnaitė

Mūsų Eglė prisipažino turinti net dvi taupykles kelionėms. Viena – tai minčių taupyklė, į kurią nebetelpa idėjos ir troškimai, kita – griežtai prižiūrima ir saugoma, kaskart mėnesio euro laimikiu papildoma. „Noras keliauti yra mane užvaldęs. Jaučiuosi bejėgė prieš pasaulio galybę, didybę ir grožį. Smalsumas ir noras pažinti skirtingas kultūras veda mane pirmyn. Aš net nebežinau, kaip išreikšti meilę kelionėms… gal pasidaryti dar vieną tatuiruotę?”.
 
Žavioji egzotinių kelionių žinovė Eglė sako visada svajojusi, kad darbas ir hobis rastų bendrą kalbą. Ir ką gi jūs manote – rado! Jau kelerius metus Eglė pulsuoja kelionių ritmu. Pradėjusi darbą kelionių formavimo srityje, paskui jėgas išbandė ir savaitgalio kelionių pardavimuose, kol galiausiai įkopė į egzotinių kelionių everestą. Eglė visą savo kelionių energiją stengiasi atiduoti ją supantiems žmonėms. „Užsukite puodeliui kubietiškos kavos, išmoksime keletą rumbos žingsnelių, jie tikrai pravers jūsų būsimai kelionei!”.

Kelionių ekspertė
Ramunė Krivkaitė

Susipažinkite su mūsų nuoširdumo ir aktyvumo pliūpsniu – Ramune. Ji turizmo versle – jau nuo 2006 metų, todėl kelionių paslaptimis ir patarimais pasidalins su malonumu! Ramune išmaišiusi bene daugiau nei puse pasaulio ir prisipažįsta, jog visada norisi grįžti į Karibus bei Aziją. Netylantys skambučiai nuo pat pirmadienio ryto: „Man nebūdingas neproduktyvios savaitės pradžios sindromas. Man visi pirmadieniai mieli, labai myliu savo darbą!”. 
 
 
Ramunė ne tik patars, kokią kelionę išsirinkti, kur skaniausiai pavalgyti ir ką pamatyti, ji pasiūlys ir įdomių alternatyvų. Poilsinių kelionių ekspertė kviečia užsukti paplepėti – išvyksite nešini naujų žinių ir su kelionės bilietais rankose: „Prieš išvykstant į kelionę aš visuomet patariu keliautojams atlikti mažyčius namų darbus – taip gimsta tikros svajonių atostogos. Na ir žinoma, lagamine paskatinu pasilikti vietos gerai nuotaikai, kad jeigu net ir lytų lietus, pozityvas visada būtų po ranka”- šypsosi kelionių ekspertė Ramunė.
Kodėl rinktis Baltic Tours?
 • +370 5 266 1616
  Profesionalios konsultacijos

  Baltic Tours kelionių pardavimo vadybininkai deda išskirtines pastangas, kad klientui būtų suteikta profesionali konsultacija, rastas idealiausias kelionės derinys.

 • Optimali kaina

  Kiekvienas užsakymas – unikalus atvejis, būtent todėl Baltic Tours atsižvelgia į individualias keliautojų svajones, jų biudžetą ir ieško optimaliausio kelionės varianto.

 • Platus tinklas

  Rūpinamės ir užtikriname vartotojų atsiskaitymo saugumą. Siūlome patikimiausius mokėjimo būdus, suteikiame galimybę rinktis

 • Verslo patirtis

  Baltic Tours bendradarbiauja su daugiau nei 74 tūkst. viešbučių visame pasaulyje. Visa tai – dėl keliautojo patogumo ir galimybės rinktis iš daugelio alternatyvų.

 • Saugus atsiskaitymas

  Nuo 1991 m. esame kelionių manija sergantys profesionalai, kaupiantys pasaulinę patirtį, puoselėjantys meilę didžiausiai pasaulio industrijai – turizmui.

 • Specialūs pasiūlymai

  Kiekviena diena – kelionių naujovės. Baltic Tours teikia išradingus pasiūlymus bei kviečia apie juos sužinoti pirmiems! Kodėl gi nepatikėjus savo atostogų mums?

Mūsų partneriai
 • Tez Tour keliones