×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Baltic Tours – kelionių ekspertų komanda

Kartais esame priversti, kartais norime keliauti. O dažniausiai būna, kad be kelionių tiesiog nebegalime gyventi. Tada Baltic Tours komanda atveria duris: kaip vėjas įsisuka į mūsų biurą, įsikūrusį istoriniame Mokslo darbuotojų name, taip į spalvotą karuselę įsuka kelionių ekspertai. Čia pat kuriame kelionių melodijas ir jau 27-erius metus gaubiamės patirties šarvais. Ir jeigu norisi kasdienybę pamirkyti saldžioje cukrinėje, kelionių organizatorius Baltic Tours kviečia pasikalbėti apie savo kelionių planus – pažinkite mus!

Baltic Tours komanda

Kelionių organizatorius Baltic Tours:

Parduoda daugiau negu 255 tūkst. išskirtinių turizmo paslaugų kasmet

Yra entuziastingas kultūros, mokslo ir sporto rėmėjas

Priklauso Tarptauti­nei oro transporto asociacijai (IATA)

Jau 5 metus sertifikuojamas kaip „Stipriausi Lietuvoje lyderiai“

Pažinkite mus!

Baltic Tours ekspertų komanda naršo jūsų svajonių knygą: tam, kad atostogų vaizdinys nepaslėptų po kasdienybės dulkėmis, rytinė kava dažniau būtų gurkšnojama oro uoste, o gastronominiai stebuklai pilvą glostytų palmių pavėsyje. Ateikite pas mus – kelionių ekspertus, kiekvieną dieną su šypsena pildančius svajones.

Sigitas

Kai reikalai būna rimti:

sigitas@baltictours.lt

Rasa

Kai norisi pasikalbėti apie rimtus projektus:

rasa@baltictours.lt

Stefanija

Kai norisi išgirsti Baltic Tours istoriją:

stefanija@baltictours.lt

Andrius

Kai norisi tobulų atostogų:

andrius@baltictours.lt

Diana

Kai domiesi išskirtinėmis Baltic Tours kelionėmis:

diana@baltictours.lt

Ramunė

Kai norisi išskirtinio poilsio:

ramune@baltictours.lt

Eglė

Kai svajoji apie trumpą pabėgimą:

egle@baltictours.lt

Justė

Kai norisi atostogų ir tikro poilsio:

justina@baltictours.lt

Ilona

Kai reikia pagalbos su reguliariais skrydžiais:

ilona@baltictours.lt

Aleksandra

Kai reikia pagalbos su reguliariais skrydžiais:

aleksandra@baltictours.lt

Neiminta

Kai reikia pagalbos su reguliariais skrydžiais:

neiminta@baltictours.lt

Sandra

Kai ieškai pigių skrydžių:

sandra@baltictours.lt

Tomas

Kai ieškai pigių skrydžių:

tomas@baltictours.lt

Oksana

Kai ieškai pigių skrydžių:

oksana@baltictours.lt

Ramutė

Kai ieškai pigių skrydžių:

ramute@baltictours.lt

Vilius

Kai norisi pakalbėti apie verslo keliones:

vilius@baltictours.lt

Greta

Kai turi pasiūlymų dėl IT:

greta@baltictours.lt

Tautvydas

Kai norisi rimtos diskusijos apie IT:

tautvydas@baltictours.lt

Norbertas

Kai reikia pasikalbėti apie kūrybą ir marketingą:

norbertas@baltictours.lt

Snieguolė

Kai norisi papildyti kelionių blogą ir atlikti praktiką:

snieguole@baltictours.lt

Iveta

Kai domina atvykstamasis turizmas ir sporto renginiai:

iveta@baltictours.lt

Rosita

Kai norisi pasikalbėti apie soc. tinklus:

rosita@baltictours.lt

Radvilė

Kai domiesi kūrybiniu turiniu:

radvile@baltictours.lt

Redvita

Kai domiesi kelionių planavimu:

redvita@baltictours.lt

Agnė

Kai norisi pasikalbėti apie rašymą

agne@baltictours.lt

Danuta

Kai reikia buhalterinio atsakymo:

danuta@baltictours.lt

Ala

Kai reikia buhalterinio atsakymo

ala@baltictours.lt

Justina

Kai domina finansiniai klausimai.

Tomas

Kai norisi padiskutuoti apie marketingą ir naujienas

Dovilė

Kai domiesi kūrybiniu turiniu:

dovile@baltictours.lt

Ieškote darbo?

karjera@baltictours.lt

Ieškai praktikos?

karjera@baltictours.lt

Baltic Tours kūrybinės praktikos programa

Jaunos darbščios bitės sukasi Baltic Tours biure it gyvybingame avilyje. Kai tarp rutinos debesų beklaidžiojantys studentai ieško savo vietos po saule, mes kviečiame juos pamilti turizmą! Kūrybiniame hub’e visi yra neeiliniai savo istorijų herojai. Per studentų praktiką atrandame savų likimų kalvius, originaliai bei užtikrintai žengiančius kūrybos keliu. Praktikantų portfeliuose – įveiktos turinio valdymo programų ypatybės, žvitri akis dizaino ir stiliaus elementams, sukurtų tekstų puokštė ir kibirėlis žinių tolesnei gyvenimo statybai.
Daugiau apie programą - ČIA!

Baltic Tours iniciatyvos

Baltic Tours komanda yra entuziastingi irklavimo, triatlono ir parasparnių sporto rėmėjai.

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?
  • +370 5 266 1616
    Tobulų atostogų receptas

    Klausiate, kam reikalingas kelionės ekspertas? Nusišypsome... Šeimos daktaro paslaugų sau patys juk neteikiate?!
    Baltic Tours kelionių ekspertai žino idealių atostogų receptus – tai rekomendacijos, patirtys ir gyvos mūsų keliautojų istorijos! Baltic Tours telefono numeris turėtų būti jūsų favourites skiltyje.

  • Grįžtamasis ryšys

    Baltic Tours tiki abipusio bendravimo galia. Mūsų kelionių ekspertų širdyse draugiškumas ir atsakomybė. Pirmiausia – mokame išklausyti. Jūs pasakojate – mes rašome. Jūs siūlote – mes kuriame ir įgyvendiname!

  • Patogiausi mokėjimo būdai

    Kad būtų visiems ramu, užtikriname atsiskaitymų saugumą ir patikimiausius mokėjimo būdus. Parduodame keliones išsimokėtinai, kad nepamirštumėte svajoti.

  • Patirtis ir partnerystės

    Nuo 1991 m. kelionių organizatorius Baltic Tours puoselėja ryšius su patikimais partneriais visame pasaulyje. Mūsų kišenėje – žinojimas, kur ieškoti teisingų atsakymų.

  • Paslaugų įvairovė

    Baltic Tours ekspertai nuolat ieško draugiškų sprendimų keliautojams: siūlome pinigų grąžinimo garantiją, sveikatos draudimą, automobilių stovėjimą oro uostuose ir galybę kitų naudingų paslaugų.

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

    Nesivarginkite ir nesikankinkite. Auksinei žuvelei paliepus, Baltic Tours kelionių ekspertai kimba į darbus: šventinė kelionė, egzotiški iššūkiai, o gal atostogos ar komandiruotė? Jokio streso. Tiesiog ekspertiškai.

Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones
Mūsų prekės ženklai