Neradote pasiūlymų?
Nenusiminkite, geriausi pasiūlymai pasislėpę po kitomis dienomis...

Savaitgalio kelionės

Savaitgalio kelionės

Darbas yra kiekvieno žmogaus gyvenimo neatsiejama dalis. Dažnai taip įsisukame, kad net pamirštame atsipalaiduoti ir paprasčiausiai pailsėti. Taigi, kai darbas tampa rutina, ateina metas ją sugriauti! Juk pats geriausias jausmas pradėti savaitę su gerai žinomu, maloniai per kūną nubėgančiu šiurpuliu, įsigijus paskutinės minutės atostogų pasiūlymą trumpai kelionei! Kas gali būti geriau už kelionės įsigijimą internetu – vos keliais pelytės paspaudimais jau turite progą dar geriau pažinti pasaulį.

Kodėl verta keliauti su „Baltic Tours”?

Žinome, kad atrasti laiko ir susiplanuoti kelionę su šeima ar su draugais yra sudėtinga, todėl mes, „Baltic Tours” kelionių organizatoriai, dirbantys su kelionių ekspertais, padėsime surasti pigiausius savaitgalio kelionių variantus. Pasinaudokite pačiais karščiausiais, intriguojančiais trumpų, bet įsimintinų atostogų pasiūlymais ir jiems taikomomis paskutinės minutės bilietų akcijomis bei nuolaidomis.

Kodėl savaitgalio kelionės?

Geriausia dovana visai šeimai – kelionė lėktuvu su vaikais į Laplandiją aplankyti Kalėdų senelio, o romantiškiausia dovana Valentino dienos proga – kelionė dviem į Paryžių. Juk geriausius vakarėlių atsiliepimus girdime iš Ispanijos, karščiausi šokiai vyksta Brazilijoje, o užtikrintas įdegis parsivežamas iš egzotinių kelionių. Mes pasirūpinsime jūsų kelionės kokybe, geriausiu draudimo kainos pasiūlymu. Jums belieka pasirinkti išskirtinį „Baltic Tours” savaitgalio pasiūlymą ir keliaukite kurti savo atostogų istorijos! Išvykę tik savaitgaliui neatsiliksite nuo savų darbų, pasisemsite įkvėpimo, aktyviai praleisite laiką, tyrinėdami ir atrasdami ypatingas miestų vietas, pailsėsite nuo skubėjimo bei atgausite jėgas.

Kada važiuoti?

Bet kuriuo metų laiku atrasite sau tinkančią veiklą. Vasaros mėnesiais, nuo birželio iki rugpjūčio, gali vilioti paplūdimiai ir jūra, o žiemą, nuo gruodžio iki vasario, pastatų architektūra ir kultūra. Lietuvoje esame pratę prie nepastovių ir dažnai besikeičiančių orų. Todėl kiekvieną kartą prieš važiuodami trumpų atostogų atvykite pasikonsultuoti su kelionių ekspertais į „Baltic Tours” biurą. Čia jums padės išsirinkti savaitgalio kelionę pagal poreikį!

Kur važiuoti?

Populiariausios kryptys vasarą yra į Graikiją ir nuostabias bei magiškas jos salas – Kretą ar Rodą. Arba į vieną iš seniausių Kipro miestų – Larnaką. Taip pat dažnai sugrįžti kviečia nuostabi Ispanija arba puikų priėjimą prie Juodosios jūros turintis uostamiestis – Burgasas Bulgarijoje. Žiemą, jeigu nenorite sušalti, galite rinktis tas pačias kryptis, nes dažnai miestuose būtent per Kalėdas yra sukuriama magiška nuotaika ir atsiskleidžia nematytos miestų spalvos. Žiemos mėnesiais gatvės būna papuoštos lemputėmis. Einant siauromis Paryžiaus gatvėmis, skanus kepinių kvapas kviečia užsukti į mažas kavinukes. O Londone tai yra puikus metas apsirūpinti dovanomis visiems savo artimiesiems ir draugams! Nepamirškite, kad žiemos mėnesiais turistų yra perpus mažiau. Vadinasi, nuvykę į tam tikrą šalį, galite aplankyti daugiau muziejų ir kitų istorinių vietų už kur kas mažesnę kainą.

Keliauti į bet kurį Europos miestą ar į Reikjaviką Islandijoje bei Stambulą Turkijoje galite iš Vilniaus, Kauno bei Palangos oro uostų!