×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Šiuo metu pasiūlymą žiūri 1 žmogus!

Ispanija-Šveicarija-Prancūzija ir poilsis prie Viduržemio jūros! Net 13 dienų pažintinė kelionė autobusu su plačia ekskursijų programa - nuo 680 € !

Kelionės sąlygos

Įskaičiuota:
 • Kelionė autobusu
 • 12 nakvynių viešbučiuose (5 iš jų kurorte)
 • Maitinimas: 12 pusryčių (pagerinti kontinentiniai, kurorte – švediškas stalas), 5 vakarienės (švediškas stalas)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu
 • Ekskursinė programa
Neįskaičiuota:
 • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
 • Mokami objektai (turistas moka pats vietos valiuta apie 75 EUR ir 40 CHF)
 • Ekskursija į Montserato vienuolyną ir Barselonos magiškuosius fontanus arba Katalonijos vynų degustacija – 35 EUR
 • Ekskursija į Barseloną – 35 EUR
 • Ekskursija į Andorą – 35 EUR
 • Pietūs ir programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu
 • Miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Kelionės informacija

Kelionė į priekįAutobusu

Lietuva
SPA 13 2019
Sekmadienis
Į
Vokietija
SPA 14 2019
Pirmadienis
Kelionė į priekįAutobusu

Vokietija
SPA 15 2019
Antradienis
Į
Šveicarija
SPA 15 2019
Antradienis
Kelionė į priekįAutobusu

Šveicarija
SPA 16 2019
Trečiadienis
Į
Monakas
SPA 16 2019
Trečiadienis
Kelionė į priekįAutobusu

Monakas
SPA 17 2019
Ketvirtadienis
Į
Ispanija
SPA 17 2019
Ketvirtadienis
Kelionė į priekįAutobusu

Ispanija
SPA 20 2019
Sekmadienis
Į
Andora
SPA 20 2019
Sekmadienis
Kelionė į priekįAutobusu

Andora
SPA 21 2019
Pirmadienis
Į
Prancūzija
SPA 21 2019
Pirmadienis
Kelionė į priekįAutobusu

Prancūzija
SPA 23 2019
Trečiadienis
Į
Vokietija
SPA 23 2019
Trečiadienis
Kelionė atgalAutobusu

Vokietija
SPA 25 2019
Penktadienis
Į
Lietuva
SPA 25 2019
Penktadienis
 • Rankinis bagažas
 • Registruotas bagažas
 • Pervežimas iš/į oro uosto
 • Gido paslaugos
 • Įskaičiuota
 • Neįskaičiuota. Galite užsisakyti papildomai

Kitos datos: 2019 09 01  .

Paskubėkite įsigyti – šiuo metu pasiūlymui galioja speciali nuolaida!

KELIONĖS PRIVALUMAI

 • Net 5 nakvynės ir 5 vakarienės Ispanijos Kosta Bravos pakrantės kurorte prie Viduržemio jūros bei galimybė pasirinkti turiningas ekskursijas arba lepintis saule ir jūra.
 • Montserato vienuolynas žavi įspūdinga gamta, jaukiame Tossa de Mar miestelyje pajuntate vis dar tvyrančią piratų laikų dvasią, Barselona stebina A. Gaudi šedevrais, flamenku, šokančiais fontanais.
 • Aplankote tris nykštukines valstybes: „mokesčių rojų“ Lichtenšteiną, garsenybių pamėgtą Monaką ir Pirėnų karalienę Andorą.
 • Mėgaujatės idiliška Šveicarijos Alpių ramybe ir įspūdinga kalnų panorama, atsiveriančia nuo Alpe Foppa viršukalnės
 • Į kvapų jūrą pasineriate „Fragonard“ kvepalų gamykloje Grase, o su krokodilų rūšimis, elgsena ir įpročiais susipažįstate unikalioje krokodilų fermoje.

 

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Pietums sustojate viename iš Lenkijos pakelėje veikiančių greito maisto restoranų. Vakare, apie 20 val., atvykstate į viešbutį netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio. Šalia viešbučio veikia nedidelė parduotuvėlė ir lenkiškus patiekalus siūlantis restoranas. Nakvynė viešbutyje.

 

2 DIENA (Viurcburgas)

Pusryčiai. Išvykstate Šveicarijos link. Kelionė per Vokietiją. Atvykstate į Žemutinės Frankonijos sostinę – Viurcburgą. Trumpa ekskursija po miestą: Viurcburgo vyskupų rezidencija ir jos sodai, senasis akmeninis tiltas per Maino upę, nuo kurio atsiveria panorama į Marienburgo tvirtovę. Laisvas laikas pietums. Nakvynei viešbutyje prie Churo atvykstate apie 21 val.

 

 

3 DIENA (Via Mala kelias, Alpe Floppa viršukalnė ir Komas)

Pusryčiai. Vykstate į Šveicarijos itališkąjį Tičino kantoną. Pakeliui sustojate pasigėrėti nuostabą keliančiu Reino upės išgraužtu *tarpekliu. Čia prasideda garsus senasis Via Mala kelias, kadaise nutiestas plėtoti prekybai tarp Italijos ir Š. Europos. Siauras, vingiuotas Hinterrhein upės tarpeklis yra vienas vaizdingiausių ir mažiausiai civilizacijos paliestų tarpeklių Šveicarijoje, apsuptas 490 m aukščio smiltainio uolų. Vykstate Lugano link. Pasikėlę *lyniniu keltuvu į Alpe Foppaviršukalnę (1567 m), galėsite pasivaikščioti kalnų takeliais ar pasidžiaugti įspūdinga Alpių panorama nuo novatoriškos S. Maria degli Angeli bažnyčios belvederio. Išvykstate Italijos link. Trumpam stabtelite prie trečio pagal dydį Italijoje Komo ežero įsikūrusiame Kome. Tai vienas brangiausių Italijos miestų, kuriame vilas turi tokios įžymybės kaip Madona, Džordžas Klūnis… Nakvynės viešbutį Italijoje Ovados apylinkėse pasiekiate apie 21 val.

 

4 DIENA (Monakas ir Nica)

Pusryčiai. Išvykstate Nicos link. Pakeliui sustojate Monako kunigaikštystėje. Nykštukinė valstybė Monakas – anklavas Prancūzijos teritorijoje, viena iš saugiausių pasaulio vietų su palankiomis finansinėmis sąlygomis. Grožis, saugumas, prestižas ir mokesčių nebuvimas – štai dėl ko dauguma turtingų žmonių pasirenka kunigaikštystę gyvenamąja vieta. Čia švartuojasi gražiausios, prabangiausios pasaulyje jachtos. Aplankote Monte Karlo rajoną, vadinamą „aukso mylia“, su legendiniu *kazino, japonišką sodą. Ekskursija po Monako – ville – seniausią Monako rajoną: *egzotinis kaktusų sodas su 6 tūkst. sukulentinių augalų nuo nykštukinių iki 10 m aukščio, *Monako kunigaikščio rūmai, Nekalto Prasidėjimo Dievo Motinos katedra. Pavakary atvykstate į Viduržemio jūros kurortą – Nicą. Atvykus pažintis su senąja Nica, kuri iki šiol išsaugojo kultūrinius ryšius su kaimynine Italija. Pasivaikštote po žemutinį miestą, apraizgytą siaurų gatvių, pasažų. Apie 21 val atvykstate į viešbutį Žydrojoje pakrantėje.

 

5 DIENA (Grasas ir Kosta Brava)

Pusryčiai. Išvykstate Ispanijos link. Pakeliui sustojate Grase, kur aplankote istorinę parfumerijos gamyklą „Fragonard“ ir parduotuvę. Vakare, apie 20 val., atvykstate į vieną iš Ispanijos Kosta Bravos pakrantės kurortų prie Viduržemio jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

 6 DIENA (Montserato vienuolynas ir Barselonos fontanai)

Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Po pietų, apie 15 val., siūloma **ekskursija į Montserato vienuolyną ir magiškuosius Barselonos fontanus arba Katalonijos produktų ir vyno degustacija „Bodegas“. Vykstate į Montserato vienuolyną, kurį supa koplyčios ir atsiskyrėlių uolos. Montserato kalne įsikūrusiame benediktinų vienuolyne apžiūrite baziliką, La Moreneta – „Juodąją“ Madoną, kuri paskelbta visos Katalonijos globėja. Siūlome palypėti iki Baltojo Kryžiaus ir pasigėrėti nuostabiais kalnų ir apylinkių vaizdais. Vakare sugrįžtate į Barseloną pasigrožėti magišku vandens, muzikos ir šviesos spektakliu. Trijuose fontanuose per sekundę išpurškiama 2600 l vandens, o pasitelkus muzikos garsus ir šviesą sukuriamas nepaprasto grožio reginys. Arba vykstate į Katalonijos produktų ir vynų degustaciją „Bodegas“. Vėlai vakare, apie 23 val., sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė (vykstantiems į ekskursiją vakarienė perkeliama į pietus/pikniką) ir nakvynė viešbutyje.

 

7 DIENA (Tossa de Mar’as)

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome *plaukti laivu į romėnų įkurtą, Kosta Bravos pakrantės perlu vadinamą Tossa de Mar miestelį (už papildomą mokestį). Nuostabioje įlankoje įsikūręs kurortas žavi jaukiu senuoju miestu, piratų laikus menančiais įtvirtinamais, gausybe suvenyrų parduotuvėlių, jaukiais restoranais ir barais. Po pietų, apie 17 val., sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

8 DIENA (Barselona)

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūloma **ekskursija į Barseloną. Atvykus ekskursija po miestą aplankant A. Gaudi šedevrą – Šv. Šeimynos bažnyčią, spalvingiausią A. Gaudi kūrinį – *Guelio parką, Kolumbo ir Ispanijos aikštes, Montjuich kalną, nuo kurio atsiveria puiki miesto panorama; Olimpinį kompleksą, gyvą ir judrią žymiausią Ispanijos gatvę – Las Ramblas, Gotikinį kvartalą su Katedra ir senaisiais Karalių rūmais. Apie 18 val. sugrįžtate į viešbutį. Vakare siūlome pasigrožėti ispaniškuoju *flamenku (už papildomą mokestį apie 35–40 EUR asmeniui). Flamenkas – tai ne tik šokis, bet įtaigiai ir meniškai išreikštas gyvenimo džiaugsmas bei liūdesys. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

9 DIENA (Andora)

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūloma **ekskursija į Andorą – nykštukinę valstybę Pirėnų kalnuose. Nuostabi gamta, gausybė parduotuvėlių. Siūlome pasivaikščioti, pasižvalgyti į spalvingas vitrinas ir apsipirkti. Žingeidžiausiems siūlome ekskursiją *Andoros parlamente. Vakare, apie 18 val., sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

10 DIENA (Figueras ir Karkasonas)

Pusryčiai. Išvykstate Prancūzijos link. Sustojate Figueras mieste, kuriame aplankote įžymųjį *S. Dali muziejų. Vykstate į viduramžių miestą Karkasoną, kurio senasis miestas Cité – vienas didžiausių Europoje miestų-tvirtovių. Miestas apjuostas dviem sienų žiedais su 52 bokštais, o viduje – siauros gatvės su nusileidžiančiais laiptais ir stačiais pakilimais bei nedidelės aikštės. Gėritės Grafų pilimi, Saint–Nazaire bazilika bei bastionais. Išvykstate Oranžo link. Į viešbutį prie Oražo atvykstate apie 20:30 val.

 

11 DIENA (Krokodilų ferma)

Pusryčiai. Išvykstate Vokietijos link. Pakeliui sustojate *krokodilų fermoje. Didžiuliame „tropikų rojuje“ gyvena daugiau nei 400 įvairių rūšių krokodilų ir nemažas būrys didžiųjų Seišelių vėžlių. Fermoje įrengta laboratorija ir net inkubatoriaus kambarys. 2010 m. įrengta 4000 m2 zona po atviru dangumi suteikė šiems gyvūnams galimybę mėgautis saule ir plaukioti didžiuliuose vandens telkiniuose. Fermos darbuotojai supažindina su krokodilų rūšimis, jų gyvenimo ypatumais, elgsena, įpročiais. Išvykstate į Vokietiją. Apie 21:30 atvykstate į viešbutį Vokietijoje. Nakvynė viešbutyje pakeliui į Rotenburgą prie Tauberio.

 

12 DIENA (Rotenburgas prie Tauberio)

Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją, pakeliui trumpam sustojate gražiame Bavarijos miestelyje Rotenburge prie Tauberio upės. Miestas apjuostas gynybinėmis sienomis, išvagotas siaurų grįstų gatvelių. Apžiūrite Rotušę, kilmingųjų rezidencijomis nusėtą Herrngasse prekybinę gatvę. Papietaujate. Vakare, apie 21 val., atvykstate į viešbutį netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio. Šalia viešbučio veikia nedidelė parduotuvėlė ir lenkiškus patiekalus siūlantis restoranas. Nakvynė viešbutyje netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio.

 

13 DIENA

Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelėje veikiančių užeigų. Apie 21 val. kertate Lietuvos Respublikos valstybinę sieną.

Kelionės metu nuvažiuojama ~7200 km.

 

APGYVENDINIMO PAVYZDŽIAI

HOTEL PICARO 3*

Lenkijoje

3 žvaigždučių viešbutyje įrengti elegantiški numeriai su palydovinius kanalus rodančiais plokščiaekraniais televizoriais bei veikia nemokamas belaidis internetas. Smėlio ir tamsiai rudais atspalviais apipavidalintuose stilingo interjero numeriuose rasite rašomuosius stalus ir vonios kambarius su dušais. Picaro restorane patiekiami lenkiški ir tarptautiniai valgiai bei savitarnos pusryčiai. Viešnagės metu galėsite naudotis visą parą dirbančios registratūros paslaugomis ir seifu.

 

HOTEL LAAXERHOF

Šveicarija

Vaizdingoje kalnų papėdėje įsikūręs viešbutis, savo svečiams siūlo erdvius ir jaukius kambarius. Kiekviename kambaryje rasite poilsio zoną su sofa ir balkoną. Viešbutyje veikia nemokamas Wi-Fi. Kambariams jaukumo suteikia natūralaus medžio baldai. Žinoma, kiekvienas kambarys turi atskirą vonios kambarį, kuriame rasite plaukų džiovintuvą.

 

HOTEL LA MERIDIANA

Italija

Viešbutis įsikūręs istorinio Akvi Termės miestelio centre, buvusio vienuolyno patalpose. Viešbučio kambariai nedideli, bet patogūs. Jūsų patogumui kambariuose yra TV, veikia Wi-Fi, o vonios kambariuose rasite higienos priemonių.

 

CITOTEL LOUISIANE

Prancūzija

Viešbutis įkurtas Žydrojoje pakrantėje, labai patogioje vietoje tarp Nicos ir Kanų. Kambariuose veikia nemokamas Wi-Fi. Kiekvienas kambarys turi atskirą vonios kambarį. Viešbutis turi restoraną tiekiantį Viduržemio jūros regiono patiekalus, taip pat barą, kuriame galima pasimėgauti gėrimais.

 

ROGER DE FLOR PALACE 3*

Ispanija

Viešbutis įsikūręs ramioje vietoje ant kalno, 150 m iki Lloret de Mar paplūdimio, 10 min pėsčiomis iki Lloret de Mar kurorto centro. Yra didelis lauko baseinas ir terasa su panoraminiu vaizdu į jūrą. Viešbučio bendrose patalpose veikia belaidis internetas. Dauguma kambarių su balkonais. Kambariuose veikia oro kondicionierius, yra privatus vonios kambarys, plaukų džiovintuvas. Viešbutyje veikia restoranas, baras.

 

CHECKIN PINEDA 3*

Ispanija

Viešbutis įsikūręs 7 min pėsčiomis iki Pineda de Mar paplūdimio. Svečių laukia lauko baseinas, restoranas. Jaukiai įrengtuose kambariuose veikia kondicionieriai, yra privatūs vonios kambariai, dauguma numerių su balkonais. Bendruose viešbučio patalpose veikia belaidis internetas, yra vaikų žaidimų aikštelė, biliardo stalas.

 

HOTEL ORANGE

Prancūzija

Vos vienas kilometras iki antikinio teatro. Visuose kambariuose veikia Wi-Fi, oro kondicionierius, yra televizorius, privatus vonios kambarys.

 

ARCADIA HOTEL HEIDELBERG

Vokietija

Viešbučio kambariai dideli ir moderniai įrengti, juose rasite: televizorių, vonios kambarį ir plaukų džiovintuvą. Veikia nemokamas Wi-Fi. Pavakarieniauti galėsite netoliese esančiame restorane.

* Dėl aplinkybių, kurių neįmanoma numatyti iš anksto, kelionės metu viešbučiai ir jų kontaktinė informacija gali keistis. Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės, konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje. Tai tik pavyzdinis viešbučių sąrašas, tikslaus viešbučių sąrašo teiraukitės savo kelionių agento likus ne daugiau kaip 7 dienos iki išvykimo į kelionę.

 

Papildoma informacija:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.

(¹) – yra papildomų sąlygų.

 • (*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats vietos valiuta apie 75 EUR ir 40 CHF
 • (**) – papildomai mokamos ekskursijos. Kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų:
 • ekskursija į Montserato vienuolyną ir Barselonos magiškuosius vakarinius fontanus arba Katalonijos produktų ir vynų degustacija – 35 EUR
 • ekskursija į Barseloną – 35 EUR
 • ekskursija į Andorą – 35 EUR

Тaupyk! Tik užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina  – 80 EUR,  105 EUR.

Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą!

 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Už priemoką galite pasirinkti apgyvendinimą 4* viešbutyje(priemoka nuo 200 EUR asmeniui).

Paskubėkite įsigyti – šiuo metu pasiūlymui galioja speciali nuolaida!

Išparduota
 • Kaina asmeniui680 €
 • Kelionės trukmė12 nakvynių , viešbučiuose
 • Kelionės data2019 spalio 13 - 25 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.
Kiti panašūs pasiūlymai
Išparduota
 • Kaina asmeniui nuo 680 €
 • Kelionės trukmė12 nakvynių , viešbučiuose
 • Kelionės data2019 spalio 13 - 25 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.

Turite klausimų?
Susisiekite!

+370 5 241 0000 andrius@baltictours.lt
Andrius
Kelionių ekspertas