Rudens atostogos Italijos saloje - Iskijoje! 7 naktys 3* viešbutyje - -1 ! Su pusryčiais ir vakariene - 586 Eur!

DĖMESIO!

Pasiūlymas galioja nakvynėms be maitinimo, tačiau yra pateikiama ir pasiūlymo su pusryčiais ir vakarienėmis kaina, todėl prieš rinkdamiesi maitinimo tipą kelionės metu, patikrinkite galiojančias kainas ČIA.

ISKIJA IR NEAPOLIS

Iskija - tai Italijos vulkaninė sala, šiauriniame Neapolio įlankos pakraštyje, nuo šio miesto ji nutolusi 30km. Šioje saloje puikiai išvystytas turizmas, taigi galėsite tikrai atsipalaiduoti ir pasijusti kaip tikrame atostogu rojuje. Poilsis Neapolyje taip pat išskirtinis, nors Neapolio pavadinimo reikšmė – „naujas miestas“, nesuklyskite, tai vienas seniausių Italijos miestų. Dar viena smulkmenėlė, Neapolis įsikūręs Vezuvijaus ugnikalnio papėdėje – vien tai skamba magiškai!

iskija 3 5x4 sumazinta iskija sumazinta 5x4

Ką nuveikti mieste?

🔹 Gardžiuotis pica vienoje seniausių picerijų “L’Antica Pizzeria da Michele”; 🔹 Pasigrožėti San Severo koplyčia; 🔹 Aplankyti Karališkuosius Kazertos rūmus; 🔹 Nusileisti į Neapolio požemius; 🔹 Pasivaikščioti Plebėjų aikštėje. neapolis_pagrindine

Apie viešbutį

Parco Mare Monte 3* viešbutis įsikūręs ramioje vietoje, kurią supa vynuogynai ir kašonai. Miesto centras nutolęs vos 1.5km., o iki paplūdimio tik 2km. Šis viešbutis taip pat turi terasą iš kurios atsiveria nuostabus panoraminis vaizdas. Šioje įstaigoje taip pat yra baseinas, baras, restoranas, nemokama sauna. Jaukūs kambariai yra tvarkomi kasdien, juose rasite: televizorių, balkoną, vonios kambarį, oro kondicionierių.

parco mare 2 5x4 parco mare 5x4 Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje. Dėmesio! Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Prieš užsisakant būtinai patikrinkite visas kainas.

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius

14:00
Į
Neapolis

16:00
Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius

16:50
Į
Neapolis

20:35

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydis (Vilnius - Neapolis - Vilnius)
  • Viešbučio kambarys (mono, be maitinimo)
  • Pervežimas (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
  • Rankinis bagažas (2 vienetai): iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas (2 vienetai): iki 20 kg.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!