Poilsis Šri Lankoje! Skrydžiai, 7 nakvynės su pusryčiais ir vakarienėmis 4* viešbutyje tik 995

Šri Lanka – Indijos vandenyno perlas, šalis, keliautojus kerinti arbatų plantacijomis, laukine gamta, didinga istorija ir giliomis tradicijomis. Sala nedidelė, tačiau savo dinamiškumu, įvairove, žmonių nuoširdumu ir šypsenomis nustebina kiekvieną. Vasario 25 DIENA Vilnius–Kolombo oro uostas–Viešbutis Į dangiškąsias atostogas kylame iš Vilniaus – atsisveikindami mojame visiems į padanges besistiebiantiems bokštams ir net nepastebime, kaip atsisveikinimo mostas virsta pasisveikinimu – mus pasitinka Šri Lankos sostinė Kolombo (skrydis su persėdimu viename Europos miestų). Kolombo išties svetingas, tačiau įvažiavimo į šalį formalumai čia turi būti atlikti dar oro uoste. Po to, kelionių agentūros ,,Baltic Tours” partnerių atstovai Šri Lankoje jus perveš į pasirinktą viešbutį. Laikas pradeda tiksėti vandenyno bangų ritmu, tad riešus puošiantys laikrodžiai nuo šios akimirkos nugula į lagaminą… Po skrydžio pasistipriname ir ilsimės viešbutyje. Vasario 26–Kovo 4 DIENA Poilsis paplūdimyje Šri Lanka –  Indijos vandenyno perlas –  garsėja vienais gražiausių paplūdimių pasaulyje. Gaudome juose pirmuosius rytinės saulės spindulius, popietėmis gaivinamės ragaudami gaivius vaisių kokteilius paplūdimio restoranėliuose, o vakare, gurkšnodami ypatingą vietinę arbatą, romantiškai skaičiuojame žvaigždžių atspindžius vandenyne… Atsipalaiduokite, tai laikas jūsų poilsiui ir naujiems potyriams. Vaizdai čia verti atviruko! Pasidarykite vieną jų jodami drambliais –  gyvaisiais Šri Lankos simboliais. Būtinai išbandykite ir kitas viešbučio siūlomas pramogas: pradžiuginkite kūną masažu, patenkinkite atostogautojo smalsumą ekskursijoje ar pašokdinkite gretimo kambario kaimyną vakarėlyje… Po dienos įspūdžių ilsimės viešbutyje. Kovo 5 DIENA Paplūdimys–Kolombas–Vilnius Rytas prasideda maloniu paplūdimio smėlio masažu ir sočiais pusryčiais. Po jų, lyg linkėdami atpalaiduojančio poilsio, palaimingai šyptelim čia dar pasiliekantiems poilsiautojams, o patys – uždarome lagaminus ir vykstame į Kolombo oro uostą. Iš čia – tarptautinis skrydis į Vilnių. Akimirkai dar stabtelime persėsti viename Europos miestų, tačiau netrukus, vėl mosime visoms Vilniaus bažnyčių fasaduose vaikštinėjančioms skulptūroms. Išsekus lauktuvėms parsivežtos arbatos rezervui –  paskambinkite – mūsų komanda pakuždės jums apie naują kelionių kryptį, atnešiančią į jūsų namus dar daugiau naujų skonių ir įspūdžių…  

Apie viešbutį

Pandanus beach resort and spa 4**** Tai jaukus, prabangus viešbutis, esantis ant vandenyno kranto, nutolęs maždaug 5 km. nuo Bentota miesto centro. Jis siūlo platų maisto pasirinkimą keliuose skirtinguose restoranuose, lauko baseiną su vaizdu į vandenyną bei išskirtinį aptarnavimą. Apgyvendinimas pagerintame dviviečiame kambaryje su balkonu. Maitinimo tipas: HB (pusryčiai ir vakarienė).
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Vilnius

07:15
Į
Kijevas

08:35
Skrydis į priekį
Kijevas

11:00
Į
Kolombas

23:05
Skrydis atgal
Kolombas

01:05
Į
Kijevas

07:05
Skrydis atgal
Kijevas

14:55
Į
Vilnius

16:15

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai
  • Pasitikimas oro uoste
  • Pervežimai
  • 7 naktys Pandanus beach resort and spa 4**** viešbutyje dviviečiame kambaryje
  • Pusryčiai ir vakarienės

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Šri Lankos viza (38 eurai)
  • Asmeninės išlaidos
  • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja