Keliaukime į šarmingąjį į Berlyną! Skrydžiai ir 3 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais vos 149 !

Apie Berlyną

Ar jau teko lankytis Berlyne? Dar ne? Pats laikas suskubti ir atrasti Vokietijos sostinės žavesį! Susipynusi istorija ir modernumas, ištisus metus verdantis gyvenimas ir jaukumu alsuojanti atmosfera – Berlyno išskirtinumas. berlynas tekstas

Ką nuveikti Berlyne?

🔹 Užkilkite į Reichstago kupolą ir grožėkitės miesto panorama; 🔹 Grožėkitės įspūdinga Muziejų salos architektūra; 🔹 Apžvelkite visus piešinius ant Berlyno sienos (Rytų galerijos); 🔹 Ištyrinėkite ir įsigilinkite į visą žydų istoriją; 🔹 Susipažinkite su Berlyno naktiniu gyvenimu.

Apie viešbutį

Arcadia Berlin 3* - tai puikus viešbutis, nuo kurio lengvai pasieksite Aleksandro aikštę ir kitus lankytinus miesto objektus. Viešbutis puikiai įvertintas čia apstostojančių svečių. Šviesiuose numeriuose rasite didelę lovą, palydovinę televiziją, vonios kambarį. Rytais patiekiami gausūs savitarnos pusryčiai. Arcadia hotel berlin 1 f arcadia hotel berlin s Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

16:35
Į
Berlynas (SXF)

17:10
Skrydis atgal
Tiesioginis
Berlynas (SXF)

13:35
Į
Vilnius (VNO)

16:10

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai (Vilnius-Berlynas-Vilnius)
  • 3 naktys 3* viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Radvilė

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!