Keliaujam į Romą! Skrydžiai, 5 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais - 195 !

IŠPARDUOTA

Apie Romą

Dar nebuvote Romoje? O gal svajojate dar kartą apsilankyti amžinajame mieste? Visa Roma lyg antikinis muziejus po atviru dangumi. Atsipalaiduokite, grožėkitės išskirtine Italijos architektūra ir mėgaukitės gardžiąja Italijos virtuve, sutikite, jog šalies virtuvės šedevrams būtų sunku atsispirti net ir po šimtojo karto... shutterstock_351471179

Ką nuveikti mieste?

🔹 Įmeskite monetą į Trevi fontaną (nepamirškite to daryti dešine ranka, per kairį petį!); 🔹 Pasimėgaukite gardžiąja Italijos virtuve; 🔹 Apsilankykite mažiausioje pasaulio valstybėje įsikūrusioje Romos centre - Vatikane; 🔹 Suvalgykite porciją ledų prisėdę ant Ispaniškų laiptų; 🔹 Apžvelkite miestą iš Vittoriano Emanuelio II paminklo aukštybių; 🔹 Pasivaikščiokite po Koliziejų ir įkvėpkite šiek tiek istorijos!

Apie viešbutį

Oriente 2* viešbutis įsikūręs pačiam Romos centre, taigi visus lankytinus objektus galėsite pasiekti nenaudojant viešojo transporto. Po įspūdžių pilnos dienos viešbutyje jūsų laukia šviesūs kambariai su erdvia lova, taip pat privatus vonios kambarys. Personalas stengsis jūsų viešnagę padaryti kuo malonesnę. Rytais patiekiami Itališki pusryčiai. oriente-1a oriente-2b   Dėmesio! Karščiausi pasiūlymai dingsta akimirksniu, o Baltic Tours komanda, nors ir pati akyliausia, ne visada spėja pranešti apie pakitusią kelionės kainą. Prieš užsakant būtinai patikrinkite kainas. Jeigu kelionės pasiūlymo suma nesutampa su skelbiama - gali būti, jog kiti keliautojai pirmieji spėjo įsigyti kelionę už pigiausią siūlomą kainą. Jeigu kaina nepakitusi – jūs galite būti tarp laimingųjų, tad suskubkite rezervuoti! Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

17:25
Į
Roma (CIA)

19:10
Skrydis atgal
Tiesioginis
Roma (CIA)

06:55
Į
Vilnius (VNO)

10:45

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai Vilnius-Roma-Vilnius
  • 5 naktys 3* viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas
  • € 3.00 miesto mokestis už naktį

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Radvilė

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!