Neradote pasiūlymų?
Nenusiminkite, geriausi pasiūlymai pasislėpę po kitomis dienomis...

Vestuvinės kelionės

Vestuvinės kelionės – nepamirštama romantika svajingiems naujavedžiams!

Ieškote vestuvinės kelionės? Svajojate medaus mėnesį praleisti įspūdingiausiose šalyse? Vis kyla klausimas, kaip tai padaryti pigiau? Dabar jūsų svajonių atostogos yra ranka pasiekiamos su „Baltic Tours“! Kelionių ekspertai pasirūpins jūsų vestuvine kelione ir pavers ją nepamirštamomis atostogomis! Nieko nelaukite ir pasirūpinkite savo ir mylimojo ar mylimosios išsvajotosiomis atostogomis jau dabar, nes degančios akcijos bei karštos nuolaidos leis atostogauti už itin žemą kainą!

Kodėl verta keliauti su „Baltic Tours“?

„Baltic Tours“ siūlomos vestuvinės kelionės už gerą kainą yra skirtos visiems nuotykių ištroškusiems jaunavedžiams, kurie nori sutaupyti savo laiką ir pinigus. Esame kelionių organizavimo ekspertai. Organizuojame keliones jau ilgą laiką, bendradarbiaudami su patikimais partneriais („Tez Tour“, „Novaturas“, „Coral Travel“, „Anex Tour“, „Itaka“, „Join UP!“), todėl mūsų siūlomi ir specialiai jums paruošti karšti paskutinės minutės pasiūlymai, degančios nuolaidos bei akcijos leis išsirinkti optimalų vestuvinės kelionės variantą į populiariausius miestus. Norite atostogauti, nesukdami galvos dėl nakvynės ar maisto? Tada rinkitės „Baltic Tours“ siūlomus vestuvinės kelionės variantus su „viskas įskaičiuota“ (angl. all inclusive) paketu ir mėgaukitės nerūpestingais atostogų džiaugsmais!

Kodėl vestuvinės kelionės?

Kas gali būti geriau negu po smagių vestuvių artimųjų būryje atrasti laiko sau ir savo mylimajam, išvykstant svajingam medaus mėnesiui? „Baltic Tours“ siūlomos pigios vestuvinės kelionės gali tapti nepakartojama nuotykių pradžia šviežiai iškeptiems jaunavedžiams! Nuo šiol išskirtine kaina pasižyminčios, pigios kelionės gali virsti geriausiu jūsų naujos šeimos draugu, kurios leis mėgautis nepamirštamais atostogų džiaugsmais. Pasinaudokite jau daugiau negu du dešimtmečius sėkmingai veikiančios „Baltic Tours“ kompanijos paslaugomis, nes čia kelionės – pigiau! Kraukitės lagaminus ir kilkite romantiškam pigios vestuvinės kelionės skrydžiui su savo mylimuoju!

Kada važiuoti?

Sakoma, vestuvėms nėra blogo laiko, todėl vestuvinėms kelionėms prasto laiko juo labiau nėra! Nesvarbu, jūsų romantiškoji šventė vyks vasarą, pavasarį, žiemą ar rudenį, nes „Baltic Tours“ turi paruošusi išskirtinių vestuvinių kelionių pasiūlymų kiekvienam metų laikui. Rinkitės slidinėjimo kurortus, jei svajojate praleisti romantišką medaus mėnesį su mylimuoju jaukioje kalnų trobelėje, gurkšnodami karštą vyną prie židinio. O galbūt svajojate mėgautis nerūpestingu poilsiu gražiausiuose paplūdimiuose? Tada rinkitės karščiausius pasaulio kurortus. Kad ir kokios jūsų svajonės bebūtų, „Baltic Tours“ yra tam, kad jas išpildytų! Atvykite pasitarti į „Baltic Tours“ biurą ir mes rasime pigiausią iš mūsų siūlomų vestuvinės kelionės variantų, kuris atitiks jūsų bei jūsų mylimojo ar mylimosios lūkesčius!

Kur važiuoti?

Vestuvinėms kelionėms nėra blogų krypčių. Kad ir kur nuspręstumėte nuvykti, tai bus puikus jūsų kelionių skrynios papildymas! Atsiliepimai apie visas vestuvinių kelionių kryptis – patys geriausi, todėl nenusipirksite katės maiše. Palepinkite save ir savo mylimąjį ar mylimąją romantika pulsuojančia vestuvine kelione į gražiausias pasaulio šalis: Prancūziją, Italiją, Egiptą, Turkiją, Tanzaniją, Juodkalniją, Mauricijų, Graikiją, Braziliją bei daugybę kitų įspūdingų šalių, kurios puikiai tiks jūsų nepamirštamoms romantiškoms atostogoms.

„Baltic Tours“ specialūs pasiūlymai, geriausios kainos ir nepamirštamos kelionės – tai, ką siūlome kasdien. Todėl užsukus į mūsų biurą visada turėsime, ką geriausio jums pasiūlyti. Siūlomos kasdienės nuolaidos, akcijos ir pigios kelionės atveria galimybę pažinti pasaulį! Viskas paprasta – griebkite internetu pigius lėktuvo bilietus ir mėgaukitės kelione! Skrydžiai vyksta iš Vilniaus, Kauno, Palangos, Varšuvos ir Rygos oro uostų, todėl rasime jums patogiausią vestuvinės kelionės pasiūlymą! Ar jau pasiryžote nepamirštamai romantiškai kelionei dviese? Tada šokame į lėktuvą ir kylame!