Neradote pasiūlymų?
Nenusiminkite, geriausi pasiūlymai pasislėpę po kitomis dienomis...

Slidinėjimo kelionės

Slidinėjimo kelionės

Įsigykite slidinėjimo kelionę už specialią kainą ir keliaukite į unikalius kurortus patirti įsimintinų nuotykių! Geriausi atsiliepimai, įsimintinas kalnų vaizdas, tvarkingos trasos, geriausia kompanija – visa tai kuria nepakartojamus įspūdžius ir gerą laiką. Atsidūrę kalno viršūnėje, leiskitės žemyn ir pajuskite adrenaliną ir pačius nuostabiausius potyrius kartu su draugais ar šeimos nariais. Slidinėjimo kelionės su „Baltic Tours“ leis jums pasijusti kalnų valdovais, todėl nieko nelaukite ir įsigykite degančius skrydžių bilietus internetu!

Kodėl verta keliauti su „Baltic Tours“?

Mes dirbame su savo partneriais („Novaturas”, „Tez Tour”), kad galėtume pasiūlyti jums išskirtinai pigiausius skrydžius ir slidinėjimo keliones. Ieškokite paskutinės minutės pasiūlymų su akcija bei su „viskas įskaičiuota“ (angl. all inclusive) pasiūlymais, o mes pasirūpinsime, kad jūs turėtumėte maksimaliai smagias atostogas! Jeigu turite su kelione susijusių klausimų, visada kviečiame užsukti į „Baltic Tours“ biurą, kur į juos atsakysime bei duosime naudingų patarimų apie lankytinas vietas be gido pagalbos, draudimo įsigijimą, vizas ir kitus dokumentus!

Kodėl slidinėjimo kelionės?

Žiemos metas, kai sniego daugiau negu galime akimis aprėpti, kviečia kilti aukštyn į kalnus ir mėgautis žiemos teikiamais malonumais. Tiek su šeima, tiek su draugais skriskite lėktuvu į geriausiai įvertintus slidinėjimo kurortus. Įsigiję pigius bilietus sutaupysite ir galėsite daugiau laiko skirti pramogoms po smagios slidinėjimo dienos. Kurortiniame miestelyje geriau pažinkite čia gyvenančių žmonių kultūrą, aplankykite įdomius objektus, skaniai pavalgykite bei pasimėgaukite SPA procedūromis bei baseinu.

Kada važiuoti?

Pigios slidinėjimo atostogos – puikus būdas patirti adrenalino jausmą visiems aktyvių atostogų išsiilgusiems keliautojams! Slidinėjimo sezonas prasideda nuo lapkričio, gruodžio mėnesio ir tęsiasi net iki kovo mėnesio! Pasirinkite išskirtinius kelionės pasiūlymus ir ruoškite slides vienam dideliam nuotykiui. Juk slidinėjimo kurortuose galite sutikti net Kalėdas ar stebėti Naujųjų metų fejerverkų pasirodymą. Rinkitės vieną iš kelionių organizatoriaus „Baltic Tours“ siūlomų kelionių variantų ir čiuožkite nuo kalnų patys pirmi.

Kur važiuoti?

Didingai pūpsančias kalnų viršūnes ir ramiai linguojančias baltu sniegu nubarstytas eglutes pamatyti galite skrisdami populiariausiomis Europos slidinėjimo kryptimis. Rinkitės savaitės atostogas Šveicarijos, Austrijos, Italijos Dolomitinėse Alpėse, Prancūzijos kalnuose. Slidinėdami pamiršite visus rūpesčius, todėl pigios slidinėjimo kelionės ir išskirtinė galimybė pajusti tą laisvės pojūtį skriejant kalnu žemyn. Taip pamilsite žiemą naujai ir kartu atsipalaiduosite. Kelionės iš Vilniaus, Kauno, Palangos ir Rygos oro uostų, kurie yra visai čia pat, yra ranka pasiekiamos! Karšti lėktuvų bilietai, akcijos ir nuolaidos bei paskutinės minutės pasiūlymai ilgai puslapyje laisvi nelieka, todėl reikia reaguoti greitai!

Griebkite šiltas pirštines, batus ir megztinį – ilgai pelnytas poilsio laikas jau visai čia pat!