Neradote pasiūlymų?
Nenusiminkite, geriausi pasiūlymai pasislėpę po kitomis dienomis...

Romantiškos kelionės

Romantiškos kelionės

Keliauti dviese su savo antrąja puse yra daugelio didžiausia svajonė. Juk taip gera dalintis įspūdžiais su artimu žmogumi, pažinti pasaulį ir vienas kitą romantiškose kelionėse. Tai gali būti jūsų medaus mėnuo, Valentino dienos (o galbūt ir savaitės?) išvyka arba atostogos, per kurias galėsite skirti laiką tik vienas kitam. Pagal savo poreikius rinkitės keliones į rojaus kampelį primenančius paplūdimius egzotinėse šalyse, pasiklyskite didžiausiuose pasaulio miestuose ir pamatysite, kokius nuotykius šis pasaulis gali pasiūlyti dviem įsimylėjėliams!

Kodėl verta keliauti su „Baltic Tours“?

Dirbate, mokotės ir visai neturite laiko planuoti kelionės? „Baltic Tours“ komanda visada yra pasirengusi jums pateikti įvairiausius pasiūlymus! Nesukite galvos dėl kelionių detalių. Mūsų sukaupta kelionių organizavimo patirtis ir komandos profesionalumas leis jums atsiriboti nuo rūpesčių ir mėgautis kelionių teikiamais malonumais. Apsilankykite mūsų puslapyje, kur rasite paskutinės minutės karščiausius pasiūlymus, „viskas įskaičiuota“ (angl. all inclusive) keliones, įvairiausias akcijas, pigių skrydžių bilietus ir dar daugybę kitų specialių nuolaidų. Prieš pirkdami kelionę internetu galėsite pasiskaityti keliautojų atsiliepimų, kurie padės nuspręsti, kokią kelionės kryptį rinktis. Pasinaudokite mūsų degančiais pasiūlymais ir greitu metu galėsite skristi lėktuvu į savo išsvajotąją šalį!

Kodėl romantiškos kelionės?

Įsisukus į rutiną, dažnai pamirštame parodyti dėmesį ir skirti laiko žmonėms, kurie yra šalia mūsų. Romantiška kelionė – tai puiki galimybė pamiršti kasdieninius rūpesčius ir tiesiog pabūti dviese. O tam ieškoti progų nereikia! Mes siūlome romantiškas keliones už patrauklią kainą, kurios gali tapti spontanišku ir nebrangiu poilsiu dviem. Atgaukite jėgas, parsivežkite neužmirštamus įspūdžius ir iš naujo pamilkite vienas kitą, keliaudami po gražiausias pasaulio vietas!

Kada važiuoti?

Vieno geriausio laiko, kada rinktis romantišką kelionę, nėra. Viskas priklauso nuo to, į kurią šalį norėsite keliauti bei kokia veikla užsiimti. Kelionėms į egzotinius kraštus geriausi yra lapkričio-vasario mėnesiai. Taip pabėgsite nuo šaltos žiemos. Jei pirksite skrydį ne sezono metu, rasite pigiausius lėktuvo bilietus. Tiems, kurie nori ne tik pailsėti, bet ir aktyviai praleisti laiką, siūlome planuoti kelionę pavasario ir rudens sezonais. Dėl padidėjusio turistų kiekio vasaros laikas būna pats intensyviausias tiek miestuose, tiek ir kurortuose. Jei norite išvengti spūsčių ar ilgo laukimo eilėse prie įžymių objektų, tikslingai planuokitės laiką ir iš anksto nusipirkite bilietus į muziejus, parodas. Internetu užsisakykite ekskursijas.

Kur važiuoti?

Meilė iš tiesų vienija visą pasaulį! Todėl, kad ir kuriame žemyne bebūsite, visur rasite romantiškiausių lankytinų vietų. Jei atostogaujate Europoje, nepraleiskite šių miestų: Belgiją garsinančios Briugės, žavingo Amsterdamo, savo peizažu užburiančio Madrido ir dar daugybės kitų miestų bei miestelių. Visa Viduržemio jūros pakrantė, atrodo, tarsi sukurta palydėti saulėlydžius dviese. Ne tik romantika, bet ir išskirtinė architektūra Santorino mieste Graikijoje ar Italijos Rivjeros pakrantėje įsikūręs Cinque Terre kiekvienais metais pritraukia daugybę medų kopinėjančių sutuoktinių. Klasiką mėgstantiems amžiniesiems romantikams visada patiks Paryžius, kuriame nenutyla akordeono muzika, vilioja nuostabi prancūzų virtuvė ir, be abejo, stovi žymus miesto simbolis – Eifelio bokštas. Besižvalgančių į tolimesnius kraštus nenuvils žydrieji Maldyvai, Šiaurės Pašvaistės apšviesta Islandija. O jeigu norite aplankyti didelį miestą, nemiegantis Niujorkas visada laukia svečių iš visų pasaulio kraštų.

Nesvarbu, savaitgaliui ar savaitei, jau dabar skirkite laiko romantiškai kelionei. Pirkite mūsų siūlomas keliones už geriausias kainas ir skubėkite krautis lagamino! Juk meilė ir kelionės – tai geriausias derinys, kuris garantuos neužmirštamas atostogas!