×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt
  • Gruodis
  • Sausis
  • Vasaris

Nardymo kelionės

Transportas
Kaina:
Filtruoti:
Nardymo kelionių kryptys

Nardymo kelionės

Jeigu degate noru išmėginti, ką nors intriguojančio, ieškote nuotykių ir naujų potyrių, unikalūs nardymo kelionių pasiūlymai yra kaip tik jums! Kam grožėtis žydraisiais vandenynais tik per ekranus, kai galite įsigyti karštus kelionių pasiūlymus ir lėktuvu keliauti į vietas, kuriose įspūdingo grožio paplūdimiai ir skaidriausias vanduo leidžia mėgautis visais nardymo teikiamais malonumais. Taigi atostogas paverskite aktyvia pramoga įsigiję išskirtinai pigius skrydžius internetu!

Kodėl verta keliauti su „Baltic Tours“?

„Baltic Tours“ kelionių agentūra visada siūlo pačius geriausius, pigiausius atostogų variantus ir užtikrina aukščiausią kelionės kokybę bei pagalbą jai ruošiantis. Mūsų kelionių ekspertai, profesionalūs nardytojai ir tikri nuotykių ieškotojai, vadovaujasi atsiliepimais bei patirtimi ir padeda surasti priimtiniausius sprendimus jūsų kelionei. Kilus klausimams, visada galite užsukti į „Baltic Tours“ biurą Vilniuje, kuriame į juos atsakysime, suteiksime reikalingą informaciją apie draudimo sąlygas, miesto mokesčius ir kitus dokumentus.

Kodėl nardymo kelionės?

Kvapą gniaužiantys savaitės ar kelių dienų nuotykiai, įsigijus kelionę už gerą kainą, garantuoti! Į nardymo kelionę galite leistis su šeima ir vaikais, draugais ar mylimaisiais.  Čia poilsį atras kiekvienas, norintis aktyvių ar ramių veiklų. Nardymo specialistai užtikrins gerą laiką ir tikrai išskirtines emocijas. Visi kurortai, į kuriuos galite išvažiuoti, yra pasakiškai gražiose šalyse. Todėl atvykę turėsite galimybę susipažinti su čia gyvenančiais žmonėmis, jų kultūra bei gražia ir unikalia gamta tiesiog įsigydami gido paslaugas. Pigios nardymo kelionės padės išsivaduoti iš kasdieninės rutinos bei atrasti ramybės oazę. Todėl pasinaudokite geriausios kainos pasiūlymais, mūsų teikiamomis akcijomis, paskutinės minutės su „viskas įskaičiuota” (angl. all inclusive) pasiūlymais ir keliaukite.

Kada važiuoti?

Tinkamiausias laikas kelionei yra ne tik vasarą, bet ir žiemą. Gruodžio mėnesį šaltus orus iškeiskite į saulės vonias! Džiaugsitės skaidria ir vėsia jūra kurortuose, kur kvapą gniaužiantys nuotykiai garantuoti. Įsigykite pigius lėktuvų bilietus su nuolaida ir kurkite unikalius išgyvenimus svajonių šalyje.  Čia saulė šviečia beveik visus metus. Jei norite išvengti kaitros, keliaukite rudens arba žiemos mėnesiais ir mėgaukitės visais atostogų teikiamais malonumais.

Kur važiuoti?

Poviršiniam nardymui labiausiai tinkantys yra Egipto kurortai, pavyzdžiui Šarm el Šeicho kurorte driekiasi nepaprasto grožio koraliniai rifai, o visai netoliese yra Ras Muhammad nacionalinis parkas, kuris garsėja dėl koralų bei floros ir faunos įvairovės. Jis yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Norėdami patyrinėti Raudonojoje jūroje gyvenančią gyvūniją bei augmeniją vykite į Dahabo, Hurgados kurortus. Taip pat Tailandas yra laikomas viena iš geriausių pasaulio nardymo vietų. Jį supa dvi turtų pilnos jūros: Pietų Kinijos jūros Siamo įlanka pietuose ir Andamanų jūra. Geriausios sąlygos nardyti yra Siamo įlankoje, nes aplink ją yra daugybė uolėtų salų bei rifų.  Reikėtų nepamiršti ir kitų populiarių nardymo kelionių krypčių: Kipras, Egiptas, Jungtiniai Arabų Emyratai, Maldyvai ar Balis. Nelaukite, griebkite specialius degančius atostogų pasiūlymus!

Taigi įsigykite lėktuvų skrydžius su akcijomis, specialiais pasiūlymais ir keliaukite į nardymo svajonių kurortą iš Varšuvos (Lenkija), Rygos (Latvija), Kauno, Vilniaus, Palangos oro uostų!