Neradote pasiūlymų?
Nenusiminkite, geriausi pasiūlymai pasislėpę po kitomis dienomis...

Jaunimo kelionės

Jaunimo kelionės

Ar išgirdus žodį „kelionės“, tau iškart suspurda širdis, o mintyse prasisuka visas nuotykių filmas? Ar lėtai slenkant laikui mokykloje, universitete ar darbe dažnai pagauni save žiūrint pro langą bei svajojant būti bet kur, tik ne čia? Jeigu taip, skaityk toliau! Visi požymiai rodo, kad jaunimo kelionės – būtent tau!

Kodėl verta keliauti su „Baltic Tours“?

Jaunimo kelionės – vis labiau populiarėjantis reiškinys. Anksčiau svajoti neleidusios aukštos kainos ar skrydžių stygius iš Lietuvos šiandien nesutrukdys atostogauti net ir tiems, kurie laiką skaičiuoja trimestrais ir sesijomis. Sakai, neturi, kada planuoti kelionės? Užsukęs į „Baltic Tours“, ilgai neužtruksi. „Baltic Tours“ siūlo įvairiausių kelionių tipų, nuo „viskas įskaičiuota“ iki pigių jaunimo kelionių. Taip pat čia rasi skrydžius lėktuvu už itin žemas kainas, įvairias akcijas bei karščiausius paskutinės minutės pasiūlymus, kurie padės greitai susikurti geriausią atostogų planą!

Kodėl rinktis jaunimo keliones?

Jeigu neturi daug patirties ar prieš akis – pirmoji savarankiška kelionė, geriausia rinktis įprastas, netolimas kryptis, t. y. keliones Europoje. Visų pirma, keliauti ES ribose – labai patogu. Daugelyje šalių yra ta pati valiuta. Nemokamai užsisakius, visur galioja Europos sveikatos draudimo kortelė. O vienintelis dokumentas, kurį reikia turėti su savimi, yra tavo asmens tapatybės kortelė arba pasas. Dar vienas privalumas jaunam keliautojui – nuolaidos. Daugelyje valstybių jaunimui iki 25 m. (kai kuriose iki 27 m.) taikomos nuolaidos, naudojantis viešuoju transportu, tarpmiestiniais autobusais ar traukiniais. Nuolaidos taikomos ir turint tarptautinį studento ar moksleivio pažymėjimą – įėjimui į muziejus, parodas. Nepamiršk, visada verta įsigyti bilietus internetu ir iš anksto, ypač, jeigu nori pamatyti kuo daugiau per trumpą laiką. Kaip viską prisiminti? Nesijaudink, visu tuo pasirūpinti už tave yra pasiruošusi „Baltic Tours“ komanda! Juk leidžiantis į pirmąją kelionę norisi patirti kuo mažiau nesklandumų, tiesa?

Sezonams nepavaldus žemynas

Blogo laiko keliauti po Europą tiesiog nėra. Viskas priklauso nuo tavo pasirinkto kelionės tipo ir šalies, kurią nori aplankyti. Savo kelionę visada gali pritaikyti pagal sezoną. Kiekvienas juk turi savo miestus-favoritus. Rudenį keliauk į dar maloniai šiltą antikinę Romą. Žiemą vėl pasijusk vaiku, besisukiodamas po Kalėdų mugę Berlyne. Pavasarį aplankyk tulpių jūroje paskendusį Amsterdamą. O jeigu vasara Lietuvoje niekaip nenori pasirodyti, parsivežk ją su savimi iš Barselonos!

Kur važiuoti?

Norint trumpam atsipūsti nuo kasdieninių darbų, populiariausia rinktis trumpą pabėgimą savaitgaliui. Tam labiausiai tinkami didieji Europos miestai. Juos vienija kultūros gausa, naktinis gyvenimas, renginių įvairovė, t. y. viskas, ko reikia jaunai sielai. Vis dėlto, ilgesnės kelionės padės geriau pažinti vietoves, jų kultūrą ir žmones. Per jas galbūt bus galima nušauti porą zuikių vienu šūviu – aplankyti keletą skirtingų šalių per vieną išvažiavimą. Jeigu atostogoms nuspręsi skirti daugiau negu dvi ar tris dienas, planuok savo kelionę jau iš anksto. Taip galėsi skirti laiko pigesnių lėktuvo bilietų paieškoms bei rasti ekonomiškus nakvynės variantus. Norint leistis į kelionę automobiliu ar autobusu, geriausia rinktis vėlyvą pavasarį arba ankstyvą rudenį. Tam labiausiai tinkamos ekskursijos po Baltijos ar kitas netolimas šalis. Per jas verta aplankyti tokius miestus, kaip Varšuva, Viena, Budapeštas ar Praha.

Dabar belieka tik išsirinkti, kurį Europos kampelį ištirti pirmiausia! Tai padaryti visai nesunku, nes vos per valandą ar dvi gali atsidurti kitame žemyno gale. Ypač tada, kai Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostai kasmet pasipildo naujomis skrydžių kryptimis. „Baltic Tours“ užtikrina – visi turi patirti nuotykius bei pažinti įvairiausius pasaulio kraštus. Būtent todėl siūlome apsilankyti mūsų puslapyje, kuriame yra kelionės jaunimui, ir leistis į kelionę drauge!