×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Neapolį

Neapolis-Italija-Baltic-Tours

Karšti pasiūlymai į Neapolį

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie kelionesį Neapolį: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Neapolio viešbučiai, Neapolio miestas, reikalingi dokumentai vykstantiems į Neapolį, Neapolio klimatas, lauktuvės iš Neapolio, Neapolio maistas, Neapolio valiuta, ekskursijos po Neapolį.

Kelionės į Neapolį – įspūdžių kupinos atostogos! Poilsis Neapolyje užtikrins, kad atostogos būtų tikras svajonės išsipildymas. Tai nepaneigiama: kelionės į Neapolį – tai, ko reikia nepamirštamoms ir pilnoms poilsio atostogoms! Internetu ieškokite pigiausių poilsio Neapolyje pasiūlymų. Dairykitės paskutinės minutės degančių pasiūlymų. Kartais galite rasti įvairius skrydžius: tiek tiesiogiai iš Vilniaus, tiek iš Varšuvos ir kt. Nuolaida gali būti taikoma tiek skrydžiams lėktuvu, tiek pasiūlymams su viskas įskaičiuota (angl. all inclusive), jei ieškote komfortabilaus poilsio Neapolyje.

Pigios kelionės į Neapolį – Baltic Tours ir partnerių („Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“) nuopelnas. Nepraleiskite progos tyrinėti šią nuostabią pasaulio dalį žema kaina! Kelionėje turėsite progą susipažinti su įdomia istorija, nes čia daug lankytinų objektų bei monumentų.

Keliautojų atsiliepimai ir kelionių aprašymai atskleidžia, kad kelionė prasideda tada, kai bilietai jau kišenėje. Iškeliavę į Neapolį už gerą kainą, vėliau patys galėsite dalyti patarimus kitiems keliautojams. Juk kelionė į kitą šalį – tai ir kelionė į save.

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

Lankomiausių vietų top: Iskijos sala, Italijos rivjera, Kapodimontės muziejus (Capodimonte), Kazertos karališkieji rūmai (Reggia di Caserta), Madre muziejus (Museo d’Arte Contemporanea Donnaregina), Neapolio požemiai (Napoli Sotterranea), Plebėjų aikštė (Piazza del Plebiscito), San Domenico Maggiore bažnyčia, San Severo bazilika, Spaccanapoli gatvė.

Rekomenduojama kelionės trukmė 2–4 dienos.

Klimatas Neapolyje. Vasaros Neapolyje karštos ir drėgnos. Karščiausiais mėnesiais liepą ir rugpjūtį temperatūra kartais būna didesnė negu 33 °C. Nemėgstantiems didelių karščių susipažinti su Neapoliu rekomenduojama spalį ir lapkritį, kai temperatūra būna apie 22 °C ir dominuoja švelnūs bei malonūs orai.

Neapolio virtuvė. Net mažieji, pabudinti naktį, gebėtų išvardyti patiekalus, siejamus su Italija: pica, spagečiai, espreso bei kapučino kavos. Esama net tokių turistų, kurie savaitgaliui skrenda į šią šalį vien dėl galimybės mėgautis gardžiais italų virtuvės šedevrais. Turbūt jau supratote, kad poilsis Neapolyje bus tikrai sotus! Verta įsidėmėti tai, kad Kampanijos regionas, kuriame įsikūręs didingas Neapolis, turi ir daugiau tradicinių patiekalų: persikais pagardintos jūrų gėrybės fritto misto di mare, kalmarų ir bulvių salotos totani e patate. Neapolio žemėse įsišaknijusi kavos kultūra. Atostogos Neapolyje neįsivaizduojamos be klampios juodos espreso kavos. Svečiuodamiesi mieste būtinai pasidomėkite apie geradario caffe‘ sospeso kavą. Kas žino, gal ir jums pasiseks jos paragauti… Deserto? Žarijose keptas pyragas, kurį kiekvienas neapolietis gamina pagal savo šeimos receptą.

Ekskursijos Neapolyje. Susipažinkite su miesto įžymybėmis. Įsiamžinkite San Severo koplyčios fone, paklaidžiokite Neapolio požemiais, pasivaikščiokite senamiestyje. Neapolio senamiestis įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Pasinerkite į pažintinę ekskursiją, per kurią aplankysite Pompėją ir žygiuosite Vezuvijaus kraterio kraštu. Būtinai aplankykite Kaprio arba Iskijos salą. Poilsis Neapolyje padės pamiršti įtampą!

Reikalingi dokumentai. Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Neapolį, būtina turėti galiojantį kelionės dokumentą (asmens tapatybės kortelę arba pasą).

Populiariausi viešbučiai: Decumani Hotel de Charme 4*, Fly Boutique Hotel 3*, Grand Hotel Oriente 4*, Hotel Cimarosa 4*, Hotel Correra 241 3*, Hotel Cristina 4*, Hotel Il Convento 3*, Hotel Lento 3*, Hotel Nuvo 4*, Hotel Palazzo Alabardieri 4*, Hotel Palazzo Decumani 4*, Hotel Piazza Bellini 3*, Hotel Santa Brigida 4*, La Ciliegina Lifestyle Hotel 4*, Palazzo Caracciolo Napoli 4*.

Šventės ir festivaliai. Vasarą Neapolis džiugina teatro ir filmų festivaliais, o nuo pat liepos iki rugsėjo vyksta įvairūs muzikiniai festivaliai. Atostogaudami Neapolyje tikrai bent į vieną pakliūsite!

Lauktuvės iš Neapolio. Ne paslaptis, kad Italija garsėja dėl savo virtuvės ir drabužių industrijos. Atsižvelkite į tai rinkdami lauktuves. Nudžiuginkite virtuvės šefus natūraliu alyvuogių aliejumi. Sūrių mėgėjams įteikite tikrų tikriausio itališko parmezano sūrio. Pavaišinkite namiškius itališko gėrimo taure, o gal nustebinkite paskutinio mados klyksmo drabužiu?

Keliautojai dalijasi:

Pica atsirado Neapolyje, tad vertėtų nepraleisti progos čia jos paragauti.

Neapolis yra vienas iš seniausių Europos miestų, kuriame rasite skaniausią ne tik picą, bet ir kavą.

Pats Neapolis – tai didelis miestas, bet jo istorinis jo centras labai kompaktiškas ir patogus keliauti pėsčiomis.

Skaniausią gatvės maistą rasite Spaccanapoli alėjoje.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Neapolį, iš Rygos į Neapolį, iš Varšuvos į Neapolį.

    BALTICTOURS-KELIONĖS
    TEZTOUR-KELIONĖS
    NOVATURO-KELIONĖS
    EGZOTINĖS-KELIONĖS