×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Neapolį

Neapolis-Italija-Baltic-Tours

Karšti pasiūlymai į Neapolį

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie kelionesį Neapolį: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Neapolio viešbučiai, Neapolio miestas, reikalingi dokumentai vykstantiems į Neapolį, Neapolio klimatas, lauktuvės iš Neapolio, Neapolio maistas, Neapolio valiuta, ekskursijos po Neapolį.

Geriausi pasiūlymai atostogoms

Kelionės į Neapolį, į picos tėvynę! Taip, būtent šiame, daugiau kaip milijoną gyventojų turinčiame mieste gimė pica ir nors visa Italija garsėja picomis, lankantis Neapolyje jos paragauti dar kartą – privalu! Net gi galime rekomenduoti vieną seniausią, pikantiškas picas kepančią, piceriją “L’Antica Pizzeria da Michele” – pirštus apsilaižysite! Poilsis Neapolyje – išskirtinis, šis kontrastų miestas gali pateikti daug staigmenų. Miesto atmosfera užburia, tačiau reikia susitaikyti su tarp kojomis čežančiomis šiukšlėmis ir gausiu triukšmu gatvėse. Nors Neapolio pavadinimo reikšmė – „naujas miestas“, nesuklyskite, tai vienas seniausių Italijos miestų. Šiame Pietų Italijos kultūros ir ekonomikos centre atsiskaityti už paslaugas ar pirkinius galėsite taip pat kaip ir Lietuvoje – eurais, tačiau kainos šiek tiek aukštesnės. Dar viena smulkmenėlė, Neapolis įsikūręs Vezuvijaus ugnikalnio papėdėje – vien tai skamba magiškai! Jau įsitikinote, kad legendinį miestą aplankyti verta? Kelionę suplanuoti padės Baltic Tours ir partneriai Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour, pasiūlydami priimtiniausią kainą bei draugišką aptarnavimą.

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: San Severo koplyčia, Plebėjų aikštė, Neapolio požemiai (Napoli Sotterranea), San Domenico Maggiore bažnyčia, Madre muziejus, Kapodimonte muziejus, Spaccanapoli gatvė, Karališkieji Kazertos rūmai, Odisėjo Rivjera, Iskijos sala.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 2-4 dienos.
 • Klimatas Neapolyje: vasaros Neapolyje – karštos ir drėgnos, karščiausiais liepos-rugpjūčio mėnesiais temperatūra peršoka 33°C termometro skalę. Nemėgstantiems didelių karščių susipažinti su Neapoliu rekomenduotina spalio-lapkričio mėn. kuomet temperatūra laikosi ties 22°C, vyrauja švelnūs ir malonūs orai.
 • Maistas Neapolyje: turbūt net mažieji pabudinti naktį gebėtų išvardinti patiekalus siejamus su Italija: pica, spagečiai, espreso bei kapučino kavos. Yra net tokių turistų, kurie savaitgaliui skrenda į šią šalį pasimėgauti gardžiais italų virtuvės šedevrais, tad turbūt jau supratote, jog poilsis Neapolyje bus tikrai sotus! Verta įsidėmėti tai, kad Kampanijos regionas, kuriame ir įsikūręs didingasis Neapolis, turi ir daugiau tradicinių patiekalų: persikais pagardintos jūros gėrybės fritto misto di mare, kalmarų ir bulvių salotos totani e patate. Kavos kultūra taip pat įsišaknijusi Neapolio žemėse, tad atostogos Neapolyje neįsivaizduojamos be klampios juodos espreso kavos. Svečiuojantis mieste būtinai pasidomėkite apie Geradario caffe‘ sospeso kavą, kas žino, gal ir jums pasiseks jos paragauti… Desertui, ant žarijų kepamas pyragas, kurį kiekvienas neapolietis gamina pagal savo šeimos receptą.
 • Ekskursijos Neapolyje: visų pirma susipažinkite su miesto įžymybėmis, įsiamžinkite San Severo koplyčios fone, paklaidžiokite Neapolio požemiais, pasivaikščiokite senamiesčiu, juk Neapolio senamiestis įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą – tai bent kultūrinis poilsis. Pasinerkite į pažintinę ekskursiją aplankant Pompėją ir pamiklinant kojas žygiuojant Vezuvijaus kraterio kraštu. Taip, išgirdote teisingai, turėsite tokią galimybę po kojomis pajausti tikro ugnikalnio dvasią ir pasigrožėti nuostabiu Neapolio įlankos peizažu iš tūkstančio metrų aukščio. Būtinai aplankykite Kaprio arba Iskijos salas, pastaroji garsėja 103 terminiais šaltiniais – atsikratykite bet kokia tvyrančia įtampa, juk tai svarbiausia atostogaujant!
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Neapolį, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
 • Populiariausi viešbučiai: Hotel Lento 3*, La Ciliegina Lifestyle Hotel 4*, Hotel Cristina 4*, Hotel Piazza Bellini 3*, Hotel Il Convento 3*, Hotel Palazzo Decumani 4*, Hotel Palazzo Alabardieri 4*, Hotel Nuvo 4*, Fly Boutique Hotel 3*, Hotel Santa Brigida 4*, Decumani Hotel de Charme 3*, Palazzo Caracciolo Napoli 4*, Hotel Cimarosa 4*, Hotel Correra 241 3*, Grand Hotel Oriente 4*.
 • Šventės ir festivaliai: vasarą Neapolis džiugina teatro ir filmų festivaliais, o nuo pat liepos iki rugsėjo vyksta įvairūs muzikiniai festivaliai, tad atostogaujant Neapolyje tikrai bent į vieną pakliūsite!
 • Lauktuvės iš Neapolio: nepaslaptis, jog Italija garsėja savo virtuve ir rūbų pramone, atsižvelkite į tai renkantis lauktuves. Nudžiuginkite virtuvių šefus natūraliu alyvuogių aliejumi, sūrių mėgėjams įteikite tikrų tikriausio itališko Parmezano sūrio, pavaišinkite namiškius itališko vyno taure, o gal nustebinkite paskutinio mados klyksmo drabužiu?

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Neapolį, iš Rygos į Neapolį, iš Varšuvos į Neapolį.

  Geriausi pasiūlymai atostogoms
  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS