Kelionės į Soma Bei

Somos Bei kelionių katalogas

Vestuvinė kelionė į Soma Bei
Poilsinė kelionė į Soma Bei
Nardymo kelionės į Soma Bei
Kelionės šeimai į Soma Bei
Pažintinės kelionės į Sama Bei
Aktyvios kelionės į Soma Bei
Romantiškos kelionės į Soma Bei

Individualūs pasiūlymai į Somą Bei

Kelionės į Soma Bei – į raudonosios jūros perlą, magišką iškyšulį – sudedamoji recepto dalis jūsų tobuloms atostogoms. Pavydėtinos atostogos Soma Bei išliks ilgam jūsų atmintyje, tuo pasirūpinsime pasiūlydami žemą kelionių kainą. Šis nepaprasto grožio kampelis tiks tiek aktyvaus poilsio mėgėjams, tiek turistams atostogas mėgstantiems praleisti ramiai paplūdimyje kaitinantis saulutėje. Mylintiems vandens sportą atostogos Soma Bei tikras išganymas. Kurortas suteikia visas galimybes užsiimti buriavimu, burlenčių ir jėgos aitvarų sportu. Tai dar ne viskas, kurortas Soma Bei garsėja golfo laukais, nelaukite, skubėkite įridenti kamuoliuką! Sportas ne prie širdies? Nenusiminkite, Some Bei didžiuojasi vienu didžiausiu spa centru ir šarmingomis talasoterapijomis.

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Ką reikia žinoti keliaujant į Soma Bei?

  • Lankomiausių vietų top 10: Spa ir talasoterapijos centras, Golfo akademija, Marina uostas (Hurgada), Giftūno sala (Hurgada), Hurgados akvariumas, Karalių slėnis (Luxor), Medinat Habu šventykla (Luxor), Luxor Muziejus, šventykla Karnak (Luxor).
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-14 dienų.
  • Klimatas Soma Bei: orai Soma Bei kurorte palankūs visus metus, saulės spinduliai ištisai džiugina turistus ir vietinius gyventojus, tad atostogos Some Bei genialus pasirinkimas. Vidutinė temperatūra išlieka aukšta dėka sausų dykumų vėjų, kuriais apdovanotas Soma Bei.
  • Maistas Soma Bay: rasite kuo pasimėgauti! Rekomenduojame išragauti mahshi malta mėsa įdarytų daržovių, vynuogių lapų, baba ghanoug grilyje keptų pagardintų baklažanų, koshari mišinio iš makaronų, juodųjų lęšių, ryžių, kurio vidutinė porcija kainuoja 1,5-2 vietinės valiutos – Egipto svaro. Desertas atostogoms Soma Bei - sklidina stiklinaitė šviežiai spaustų įvairiausių vaisių sulčių standartiškai vadinamų assir – atsigaivinkite! Nepamirškite skanėstų, tokių kaip kunafa, dažniausiai gaminama šventiniu metu, Om Ali orkaitėje kepti sluoksniuosi skanumynai su džiovintais vaisiais, riešutais ir žinoma gardžiosios baklavos.
  • Ekskursijos  Soma Bei: pirmiausiai rekomenduojame apsižvalgyti pačiame kurorte, akis palepinti įsimintinu peizažu, pajusti tikrą atostogų Soma Bei malonumą. Išmėginkite vandens pramogas, pasinerkite į spalvingąją Raudonąją jūrą pažvelgti į briliantinius koralus, aprėpkite dykumos begalybę įsitaisę tarp kupranugario kuprų, juk poilsis Soma Bei – nauji potyriai ir atradimai! Kurortas nepasižymi istoriniais stebuklais, tad kultūriniai dvasiai pakelti rekomenduojame pasiekti Valdovų slėnį, nors aplankant slėnį teks paaukoti visą dieną (kelionė iki jo truks apie 3 val.), patikėkite, akys ir siela jums padėkos. Karalių slėnis puikuojasi vakariniame Nilo krante, tai faraonų kapavietės. Neaplenkite ir Hurgados, iki jos nuo Soma Bei vos valanda kelio, pasivaikščiokite uosto Marina pakrantėmis, pavakarieniaukite su beduinais, palikite džipų pėdas dykumoje!
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Soma Bei kurortą būtina turėti galiojantį  pasą, kuris bus pagražintas antspaudu nusileidus Egipto oro uoste.
  • Populiariausi viešbučiai: Amwaj Blue Beach Resort & Spa 5*, Imperial Shams Abu Soma 5*, Kempinski Hotel Soma Bay,  Movenpick Resort Soma Bay 5*, Sheraton Soma Bay 5*, Palm Royale Soma Bay 5*, Tez Express Soma Bay 5*
  • Šventės ir festivaliai: lankantis Soma Bei balandžio 10-12 dienomis būsite apsupti daugiau nei 120 muzikantų iš įvairiausių grupių, nes kurorte vyksta triukšmingas muzikos festivalis 3alganoob. Kovo 21 d. egiptiečiai švenčia pavasario atėjimą Sham al-Naseem, kuris reiškia „uostyk vėją“, jei pateksite į šią šventę, įsisukite į vietinių gyvenimą, čiupkite iškylautojų krepšelį pripildytą džiovintos žuvies, įsitaisykite parkuose ar valtyse, pasijuskite tikrais egiptiečiais – tai bent poilsis Soma Bei.
  • Lauktuvės iš Soma Bei: viena iš atostogų detalių apsipirkimas ir lauktuvių paieška artimiesiems, užliekite juos egiptietišku pliūpsniu įteikę pikantiškų prieskonių, aromatingų kvepalų, dirbinių iš medvilnės, rankų darbo kilimą ar prabangų papuošalą, visa tai įsigyti galite šurmulinguose egiptiečių turguose.
Norite sužinoti, geriausius pasiūlymus į Somą Bei?

Sukurkite įspėjimą apie kainą ir mes jus informuosime, kai atsiras geros šios šalies kainos.

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su Baltic Tours privatumo politika
Dažnai užduodami klausimai apie keliones į Somą Bei

Taip, Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Egiptą, būtina turėti pasą, kuris galiotų ne mažiau nei 6 mėnesius nuo išvykimo iš Egipto datos.

Ne, Lietuvos Respublikos piliečiai, vykstantys į Pietų Sinajaus kurortus per Pietų Sinajaus pasienio kontrolės punktus (Šarm el Šeicho ar Tabos oro ar jūrų uostus, Nuveibos jūrų uostą ar St. Catherine oro uostą) ne ilgesniam nei 15 dienų laikotarpiui, yra atleidžiami nuo registracijos ir mokesčio už vizą.

Dažnu atveju tai galima padaryti užsakant kelionę, o jei tokios galimybės nėra, vizą galėsite įsigyti atvykę į oro uostą.

Turistinėse vietose galima atsiskaityti ir eurais, tačiau rekomenduojama su savimi turėti ir vietinės valiutos pinigų – Egipto svarų. 

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Somą Bei?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Klausimai ir atsakymai
Ačiū, tavo žinutę gavome ir atsakysime kuo greičiau!
[questoin_and_answer_form.error]
Neradote atsakymo?
Būkite pirmi uždavę klausimą ir laukite mūsų kelionių ekspertų atsakymo!
Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su Baltic Tours privatumo politika