×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Prahą

Karšti pasiūlymai į Prahą

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Prahos miestą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Prahos viešbučiai, žymiausios Prahos miesto vietos, reikalingi dokumentai vykstantiems į Prahą, Prahos miesto klimatas, lauktuvės iš Prahos, čekiškas maistas, vietinė valiuta, ekskursijos po Prahos miestą.

Kelionės į Prahą – Čekijos sostinę, svajonių išsipildymo miestą… Šis Čekijos susisiekimo, transporto ir kultūros centras nenusileidžia romantiškajam Paryžiui, svajingai Romai ar siautulingam Londonui – atostogos Prahoje neprailgs. Ką aplankyti ir ką pamatyti Prahoje tikrai yra, tad jūsų kelionės žemėlapis po kelionės Čekijos sostinėje nusimargins įvairiausiomis spalvomis. Gyvybe ir gera nuotaika pulsuojantis miestas įsikurs kiekvieno svečio širdyje – savo sena istorija, žadą atimančiu architektūriniu paveldu pakerės ir privers aikčioti net daug ką mačiusį. Pažintinė kelionė į Prahą su draugais taps puikiomis atostogomis – ar kada ragavote tikro alaus skonio? Čekija garsėja ne tik įspūdingais pastatais, nuostabiu gamtos kraštovaizdžiu, bet ir nepaprasto skonio alumi.
Kelionė į Prahą – tai ko jums reikia! Jūsų pelnytas atostogų laikas Prahoje taps nepamirštamu, pasinaudokite pigių skrydžių akcijomis bei nuolaidomis ir skriskite į charizmatiškąją Prahą! Skaičiuokite mieste esančius bokštelius, dairykitės Prahos senamiestyje, leiskitės į spalvingą kelionę tramvaju, įsiamžinkite šalia lankytinų vietų, o gal tiesiog vaikštinėkite žemėlapį padėję į šalį… Pigios kelionės į Dubrovniką – išsvajotos atostogos jau čia pat! Baltic Tours ir partneriai (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) padės įgyvendinti kiekvieno keliautojo svajonę aplankyti Prahą!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Atostogos Prahoje – kodėl verta keliauti?

Kelionės į Prahą – vis populiaresnė atostogų kryptis. Dėl savo laisvos atmosferos daugybės meninių ir kultūrinių renginių prieglobsčiu tapęs Čekijos miestas vilioja skirtingo plauko keliautojus, ypač jaunimą. Istorinis Prahos centras, susiformavęs XI–XVIII a., yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Senasis, Mažasis ir Naujasis miesto rajonai atspindi puikią viduramžių architektūros ir to meto kultūros įtaką dabartiniam miesto įvaizdžiui. Praha garsėja kaip geriausiai išsaugotas miestas Europoje. Vadinasi, norintiems nusikelti atgal į praeitį atostogos Prahoje bus puiki proga leistis į savaitgalio, o galbūt ir ilgesnę kelionę į netolimą šalį. Apsilankę Baltic Tours puslapyje bei užsisakydami kelionę internetu galėsite išsirinkti pigų ir jums labiausiai tinkantį atostogų variantą. Užtikriname, kad mūsų siūlomos nuolaidos, mažos kainos, kelionės aprašymai, įspūdžiai ir patarimai padės susiplanuoti neužmirštamą kelionę į Prahą!

 

Ką reikia žinoti keliaujant į Prahą?

 • Lankomiausių vietų top: Prahos pilies kompleksas, Karolio tiltas, Senamiesčio rotušė ir astronominis rotušės bokšto laikrodis, Džono Lenono siena, Wallenstein rūmai, Parako vartai, Šv. Mikalojaus bažnyčia, Šv. Vito katedra, Vaclovo skveras, Senasis žydų kvartalas Josefov ir daugybė kitų.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė 3–7 dienos.
 • Klimatas Prahoje, Čekijoje. Geriausias laikas aplankyti Prahą yra pavasaris ir ankstyvas ruduo, kai oras yra švelnus, saulėtas bei vyrauja 13–20 ºC temperatūra. Kadangi mieste apskritai dominuoja šaltesnis klimatas, vasaros sezoną ateinantys karščiai pritraukia daugybę turistų. Miestas būna ypač gražus per Kalėdas ir kitas šventes, bet poilsį Prahoje gali kiek apsunkinti dažnai tokiu metu iškrentantis gausus sniegas.
 • Prahos virtuvė. Čekų virtuvei didelę įtaką padarė kaimyninių šalių virtuvės. Vyraujantys mėsos ir bulvių patiekalai gali būti ne visiems įprastas pasirinkimas, tačiau verta bent paragauti. Lankantis Prahoje, būtina išbandyti vietinį guliašą (jautienos troškinys), įvairių rūšių koldūnus. Galima atsigaivinti alumi ar pasmaguriauti saldžiuoju kepiniu Trdelnik.
 • Aktyvi veikla Prahoje, Čekijoje. Prahoje daug įvairiausių muziejų, bažnyčių ir parkų, tad vaikštinėdami po istorinį centrą nepraleiskite galimybės apsilankyti Kafkos, Prahos žydų ar Nacionaliniame muziejuje. Gryno oro galite įkvėpti Kampa arba Letna parkuose, pasigrožėti Šv. Jurgio bazilika, esančia Prahos pilyje. O jeigu vakare dar bus jėgų, galite apsilankyti įspūdingame Prahos nacionaliniame teatre.
 • Ekskursijos Prahoje, Čekijoje. Jei norite geriau pažinti miestą bei išgirsti tikrąsias jo istorijas, leiskitės į ekskursiją po čekiško alaus muziejų, plaukite laivu Vltavos upe. Aplankykite Prahos pilį su gidu arba nueikite iki istorinio žydų kvartalo. Užsisakę ekskursiją, į daugelį lankytinų objektų galėsite įeiti be eilės.
 • Reikalingi dokumentai. Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Prahą, Čekiją, būtina turėti galiojantį kelionės dokumentą (asmens tapatybės kortelę arba pasą).
 • Populiariausi viešbučiai: Augustine 5*, Carlo IV 5*, The Dedica Anthology 5* (anksčiau Boscolo Prague), Design Hotel Jewel Prague 4*, Ventana Hotel Prague 5*, Dancing House Hotel 4* ir kiti.
 • Šventės ir festivaliai Čekijoje. Veiksmo ir šurmulio Čekijos sostinėje tikrai netrūksta! Keliaudami kovą galite apsilankyti didžiausiame metiniame kino festivalyje, gegužę – alaus festivalyje. Jis siūlo paragauti daugiau negu 150 rūšių alaus. Liepą čia vyksta United Islands ir Bohemia Jazz muzikos festivaliai, o nuo gruodžio kiekvieno akį tikrai patrauks didžiulė Kalėdų mugė.
 • Lauktuvės iš Čekijos. Kad nepamirštumėte kelionės įspūdžių, galėsite įsigyti bei artimiesiems parvežti granato akmens juvelyrikos, vietinėje manufaktūroje gaminamos natūralios alaus kosmetikos, įvairių skonių spa vaflių, medinių žaislų mažiesiems ar aukštos kokybės stiklo gaminių.

 

Keliautojai dalijasi:

 • Nevėluokite. Čekai labai vertina punktualumą.
 • Nepalikite arbatpinigių ant stalo. Prahoje įprasta juos paduoti tiesiai jus aptarnavusiam padavėjui.
 • Viešasis transportas Prahoje yra pigus, greitas, saugus ir juo įmanoma pasiekti bet kurią miesto dalį. Todėl keliaujant po miestą verta rinktis metro, tramvajų ar autobusą vietoje taksi. Pravažiavimo bilietus galima įsigyti bet kurioje tabako parduotuvėje arba laikraščių kioske.
 • Prahoje daug nedidelių kalvų, o gatvės senamiestyje grįstos akmeniniu grindiniu, todėl pasirūpinkite vaikščioti patogia avalyne.

 

Poilsis Prahoje patiks įvairiems keliautojams. Pažintinė ir aktyvi kelionė tiks jaunimui, poroms, vyresniems žmonėms, gali būti pritaikyta ir šeimoms pagal jų poreikius. Pigios kelionės į Prahą vykdomos visą sezoną skrendant lėktuvu arba važiuojant autobusu. Sekite mūsų naujienas, rinkitės degančias žemas kainas, pirkite paskutinės minutės ir viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) atostogų pasiūlymus ir džiaukitės poilsiu istoriniame Prahos mieste!

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Prahos miesto, iš Rygos į Prahą, iš Varšuvos į Prahą.