Stebuklingas poilsis Paryžiuje! Skrydžiai ir 4 naktys 2* viešbutyje su pusryčiais vos 229 !

Apie Paryžių

Meilės romanuose aprašytas, filmų juostose garbinamas ir turistų mylimas Paryžius vasaros metu atsiskleidžia kitomis spalvomis. Pramogų šiame mieste tikrai netrūks, o ir turistai čia priimami itin svetingai. Grožėkitės įstabia architektūra – juk jūs Paryžiuje, nėra nieko panašaus į jį! Paryžius - tai ne tik meilės, bet ir kultūros, meno bei kulinarijos miestas - išnaudokite šią savaitę pažinti Prancūzijos sostinę lyg vietinis!

Atmosferai Paryžius

Ką nuveikti mieste?

🔹 Įsiamžinkite Eifelio bokšto priglobstyje; 🔹 Aplankykite Luvrą ir išvyskite žymiąją Mona Lizą; 🔹 Pasivaikščiodami Eliziejaus laukais prieikite Triumfo arką; 🔹 Pasimėgaukite traškiu prancūzišku rageliu jaukioje vietinėje kavinukėje; 🔹 Susipažinkite su šarminga kultūra ir žavėkitės menu - iki 25 metų daugelį muziejų galima lankyti nemokamai arba gauti didelę nuolaidą.

Apie viešbutį

Jaukus viešbutis įsikūręs netoliese miesto centro leis jums visas Paryžiaus lankytinas vietas pasiekti be didelių sunkumų - iki Luvro muziejaus pėsčiomis nužingsniuosite vos per pusvalandį! Hotel du Jura 2* numeriuose rasite televizorius bei galėsite naudotis nemokamu belaidžiu internetu. Viešbučio registratūra dirba visą parą, tad jei kils  klausimų - galite drąsiai kreiptis į viešbučio personalą.  keliones pasiulymas i paryzius prancuzija hotel du jura 2

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

17:55
Į
Paryžius (BVA)

19:35
Skrydis atgal
Tiesioginis
Paryžius (BVA)

15:10
Į
Vilnius (VNO)

18:50

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai (Vilnius - Paryžius - Vilnius)
  • 4 naktys 2* viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas (yra galimybė įsigyti papildomai)
  • Miesto mokestis (0,83 Eur asmeniui už naktį)

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!