Spalvingos atostogos Ispanijoje, prie Viduržemio jūros! 10 dienų pažintinė kelionė autobusu - 819 !

KELIONĖS PRIVALUMAI

 • 5 nakvynės ir 5 vakarienės Ispanijos kurorte prie Viduržemio jūros bei galimybė pasirinkti turiningas ekskursijas arba lepintis saule ir jūra
 • Aplankote vienas žymiausių Katalonijos vietų: sostinę – Barseloną, švenčiausią katalonams vietą – Montserato vienuolyną, keliaujate žymiausio XX a. siurrealisto, ekstravagantiškojo S. Dali pėdomis
 • Stabtelite viename gražiausių Vokietijos miestelių – Heidelberge, Viurcburge pamatote įspūdingą vyskupų rezidenciją
 • Trumpam užsukate ir į Provanso miestą Oranžą, kur pamatote vieną geriausiai išlikusių romėnų antikinį teatrą
 

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA

Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Vokietiją. Pietums sustojate viename iš Lenkijos pakelėje įsikūrusių greito maisto restoranų. Vėlai vakare, apie 23 val., atvykstate į viešbutį Magdeburgo apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

 

2 DIENA

Pusryčiai. Apie 8 val. išvažiuojate iš viešbučio. Kelionė per Prancūziją, Vokietiją su trumpais sustojimais prasimankštinti ir lengvai užkąsti. Sustojate viename iš gražiausių Vokietijos miestų – Heidelberge. Trumpas pasivaikščiojimas po senamiestį, kuris prasideda nuo seniausio Vokietijos universiteto pastato ir tęsiasi iki Turgaus aikštės su Neptūno fontanu. Grožitės pilimi, bažnyčiomis ir senamiesčiu nuo Senojo devynių arkų tilto per Neckar upę. Apie 17 val. išvykstate Prancūzijos link.  Nakvynės viešbutį Miulūzo apylinkėse pasiekiate apie 21 val.

 

3 DIENA

Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate kurorto link. Pakeliui sustojate *krokodilų fermoje. Didžiuliame „tropikų rojuje“ gyvena daugiau nei 400 įvairių rūšių krokodilų ir nemažas būrys didžiųjų Seišelių vėžlių. Fermoje įrengta laboratorija ir net inkubatoriaus kambarys. 2010 m. įrengta 4000 m2 zona po atviru dangumi suteikė šiems gyvūnams galimybę mėgautis saule ir plaukioti didžiuliuose vandens telkiniuose. Fermos darbuotojai supažindina su krokodilų rūšimis, jų gyvenimo ypatumais, elgsena, įpročiais. Apie 21:30 val. atvykstate į kurortą prie Viduržiemio jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 
 

5 DIENA

Pusryčiai. Poilsis arba siūlome apie 8 val. vykti į **ekskursiją į Barseloną. Išvykstate į Barseloną. Atvykus ekskursija po miestą. Pamatote A. Gaudi šedevrą – Šv. Šeimynos bažnyčią, Kolumbo ir Ispanijos aikštes, aplankote spalvingiausią A. Gaudi kūrinį – *Guelio parką, Montjuich kalną, nuo kurio atsiveria puiki miesto panorama; Olimpinį kompleksą, gyvą ir judrią žymiausią Ispanijos gatvę – Las Ramblas, Gotikinį kvartalą su Katedra ir senaisiais karalių rūmais. Vakare, apie 20 val., sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

6 DIENA

Pusryčiai. Poilsis arba siūlome apie 8 val. vykti į  **ekskursiją į Figueras, Port Ligat ir Cadaqués. Keliaujate žymiojo ispanų menininko S. Dali pėdomis. Atvykstate į Figueras – menininko gimtąjį miestą.  Aplankote bene žymiausią ir svarbiausią statinį mieste – *S. Dali teatrą–muziejų. Muziejų 1974 m. įkūrė pats S. Dali buvusiame miesto teatre. Ne visi čia eksponuojami darbai sukurti menininko ir čia nėra nei vieno iš žymiausių jo kūrinių, tačiau šio muziejaus eksponatai, tarp kurių  ir „Lietaus taksi“ – juodas „Kadilakas“, virš kurio trykšta fontanas, yra tarsi monumentas menininkui, kuris čia pat ir palaidotas. Po pietų vykstate į „Ispanijos Sen Tropezą“ – Cadaqués. Tokį apibūdinimą šis miestelis gavo dėl septintame dešimtmetyje čia plūdusio jaunimo. Jaukiame ir akinančio baltumo miestelyje aplankote barokinę *Església de Santa Maria bažnyčią. Iš išorės niekuo neišsiskirianti bažnyčia nustebins gausiai puoštu pagrindiniu altoriumi. Vis tik didžiausia miestelio įžymybė – Port Ligat priemestyje esantys žvejų namai, kur nuo 1930 m. beveik iki mirties, gyveno S. Dali. Dabar čia įrengtas muziejus. Netoliese stovi ir statula vaizduojanti žymųjį menininką. Esant galimybei, aplankote muziejaus sodą. Vakare, apie 20 val., grįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

7 DIENA

Pusryčiai. Poilsis prie Viduržiemio jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

8 DIENA

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į Provanso miestą Oranžą. Aplankote vieną geriausiai išlikusių Romos imperijos statinių – Oranžo *antikinį teatrą. Svarbiausias teatro elementas – scenos siena. Anot karaliaus Liudviko XIV, tai buvo „gražiausia jo karalystės siena“. Pasivaikštote po nedidelį senamiestį. Toliau kelionę tęsiate Miulūzo link. Nakvynės viešbutį Miulūzo apylinkėse pasiekiate apie vidurnaktį.

 
9 DIENA

Pusryčiai. Apie 9 val. išvykstate Viurcburgo link. Kelionė per Prancūziją, Vokietiją. Atvykstate į Žemutinės Frankonijos sostinę – Viurcburgą. Trumpa ekskursija po miestą: Viurcburgo vyskupų rezidencija ir jos sodai, senasis akmeninis tiltas per Maino upę, nuo kurio atsiveria panorama į Marienburgo tvirtovę. Išvykstate Lenkijos link. Labai vėlai vakare, apie vidurnakį atvykstate į viešbutį Vokietijos–Lenkijos pasienyje. Šalia viešbučio veikia nedidelė parduotuvėlė ir lenkiškus patiekalus siūlantis restoranas. Nakvynė viešbutyje.

  10 DIENA

Pusryčiai. Apie 9 val. išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelėje veikiančių užeigų. Apie 22 val. kertate Lietuvos Respublikos valstybinę sieną.

Kelionės metu nuvažiuojama ~6500 km
Papildoma informacija:
 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, Marijampolės, Kalvarijos ir ¹Alytaus.
(¹) – yra papildomų sąlygų.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • (*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 70 EUR. (**) – papildomai mokamos ekskursijos. Garantuoti išvykimai:
 • ekskursija į Barseloną – 35 EUR,
 • ekskursija į figueras Port Liligat ir Cadaqués– 35 EUR.
 • ekskursija į Montserato vienuolyną – 30 EUR.
Тaupyk! Tik užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina  – 75 EUR 100 EUR. Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą!
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 
Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.
Ši data nebegalioja

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu
 • 9 nakvynės viešbučiuose (5 iš jų kurorte)
 • Maitinimas: 9 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai), 5 vakarienės (trijų patiekalų)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
 • Mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 70 EUR
 • ekskursija į Barseloną – 35 EUR
 • ekskursija į figueras Port Liligat ir Cadaqués – 35 EUR
 • ekskursija į Montserato vienuolyną – 30 EUR
 • Pietūs ir programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu
 • Miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Rima

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!