Savaitės poilsis Kosta Bravoje! Lloret de Maras - miestas dvelkiantis linksmybėmis! Skrydžiai ir viešbutis su pusryčiais ir vakarienėmis 345 !

Nuo Barselonos oro uosto iki Lloret de Maras miesto siūlome užsisakyti pervežimą autobusu. (16 Eur asmeniui į vieną pusę)

Apie Kosta Bravą

Atostogaukite Kosta Bravoje - šiaurės rytų Katalonijoje jaukiai įsikūręs Ispanijos krantas laukia visų išsiilgusių poilsio laiko. Kosta, iš ispanų kalbos reiškia “krantas”, o Brava – “nelygus”. Atvykę čia suprasite kodėl. Kosta Bravos kraštovaizdis miškingas, paplūdimiai nukloti geltonuoju smėliu, o naktinis kurorto gyvenimas privers pamiršti visus kasdienybės rūpesčius ir negandas. Pažinkite Kosta Bravos apylinkes ir įsisupkite į atpalaiduojantį atostogų laiką – kelionė į Viduržemio jūros skalaujamą Ispanijos kurortą su šeima ir draugais gali tapti visiškai nepamirštama.

Apie Lloret de Maras

Miestas dvelkiantis linksmybėmis: barai, naktiniai klubai, restoranai ir kt. Šis kurortas populiarus tarp jaunimo, norimtiems ramiai pailsėti siūlome ilsėtis greta esančiame Tossa de Marui. Švelniu klimatu ir puikiais paplūdimiais Lloret de Maras lepina savo svečius. Taip pat siūlome aplankyti greta esančius miestelius:

  • Blanesas - siauros gatvelės, ispaniška architektūra ir jaukios kavinukės. Tai seniausias ir piečiausias Kosta Bravos kurortas.
  • Tossa de Maras - šį miestelį galite pasiekti ir pėsčiomis, nuo pat Lloret de Maro įrengtas pėsčiųjų takas, kuris driekasi pakrante ir jos šlaitais (~10 km). Romantiškas kurortas, kuriame galėsite pasigrožėti pilimi ant jūros kranto.

Apie viešbutį

Garbi 2* - nutolęs tik 300 metrų nuo miestelio paplūdimio ir miesto centro. Teritorijoje įrengtas baseinas, lauko terasa su gultais, žaidimų kambarys, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Viešbučio administracija dirba 24h per parą. Rytais patiekiamas pusryčių bufetas, o vakarais galėsite mėgautis tiek vietiniu, tiek pasaulio virtuvės patiekalais.

 

 

Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

16:20
Į
Barselona (BCN)

18:50
Skrydis atgal
Tiesioginis
Barselona (BCN)

19:25
Į
Vilnius (VNO)

23:55

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai
  • Rankinis bagažas
  • 7 naktys 2* viešbutyje
  • pusryčiai ir vakarienė

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimas (kaina asmeniui į vieną pusę -16 Eur)
  • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!