×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Šiuo metu pasiūlymą žiūri 1 žmogus!

Pažink Vokietijos, Austrijos Alpes, Bavariją ir gurkšnelį Šveicarijos! 7 dienų pažintinė kelionė autobusu nuo - nuo 340 € !

Kelionės sąlygos

Įskaičiuota:
 • Kelionė autobusu
 • 6 nakvynės viešbučiuose (4 iš jų kalnų kurorte)
 • Maitinimas: 6 pusryčiai (švediškas stalas)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa St. Gilgene ir Saksonijos Šveicarijoje
Neįskaičiuota:
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos
 • Mokami objektai (turistas moka pats apie 145 EUR už visus (*) pažymėtus objektus)
 • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
 • Pietūs ir vakarienės, gėrimai vakarienių metu
 • Miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos
 • Ekskursija į Šveicarijos Alpes ir Lichtenšteiną – 25 EUR
 • Ekskursija ekskursiją po Bavarijos pilis ir pasikėlimas į Cūgšpicės viršukalnę – 25 EUR
 • Ekskursija į Portnacho tarpeklį, ir Bavarijos sostinę Miuncheną – 25 EUR

Kelionės informacija

Kelionė į priekįAutobusu

Lietuva
BIR 06 2021
Sekmadienis
Į
Čekija
BIR 06 2021
Sekmadienis
Kelionė į priekįAutobusu

Čekija
BIR 07 2021
Pirmadienis
Į
Austrija
BIR 07 2021
Pirmadienis
Kelionė atgalAutobusu

Austrija
BIR 11 2021
Penktadienis
Į
Lenkija
BIR 11 2021
Penktadienis
Kelionė į priekįAutobusu

Lenkija
BIR 12 2021
Šeštadienis
Į
Lietuva
BIR 12 2021
Šeštadienis
 • Rankinis bagažas
 • Registruotas bagažas
 • Pervežimas iš/į oro uosto
 • Gido paslaugos
 • Įskaičiuota
 • Neįskaičiuota. Galite užsisakyti papildomai

Paskubėkite, šiuo metu pasiūlymui taikoma speciali nuolaida!

KELIONĖS PRIVALUMAI

 • Puiki kelionė gamtos mylėtojams!
 • Pažink vienus gražiausių Europos kalnų regionų – Vokietijos, Šveicarijos Alpes bei garsiąją Saksonijos Šveicariją.
 • Aplankote žavų St. Gilgeno miestelį ir pasikeliate į Zwolferhorn viršukalnę.
 • Praeinate įstabiuoju Portnacho tarpekliu.
 • Lankote Bavarijos žemės sostinę – Miuncheną, kur užeinate į Hofbrauhaus aludę, kurioje pirmąsias savo kalbas rėžė Adolfas Hitleris.
 • Aplankote mykštukinę Lichtenšteino kunigaikštystę.

 

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA

Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Pietauti sustojate Lenkijos pakelės užeigoje. Vakare, apie 20-21 val. atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

 

2 DIENA (St. Gilgenas, Alpių kalnai)

Pusryčiai. Apie 7:30 išvykstate į Austriją, Zalckamerguto regioną. Sustojate St. Gilgeno miestelyje prie Volfgango ežero, kur apžiūrėsite Mocarto motinos namą, pasivaikštote po kalnų kurortą. Lyno *keltuvu pasikeliate į Zwolferhorn (1522 m.) viršukalnę, nuo kurios atsiveria nuostabi Tauerno kalnų panorama. Keliaujate į aukščiausius ir didžiausius Europos kalnus – Alpes. Dramatiškas Rytinių Alpių kraštovaizdis pakeri keliautojus ir siūlo gausybę vasaros ir žiemos pramogų. Žvilgsnį užburia stūksančios viršukalnės, pakalnėse žaliuojančios pievos ir didingi tarpekliai. Apie 20 val. atvykstate į viešbutį kalnų kurorte.

 

 

3 DIENA (Poilsis arba ekskursija: Šveicarijos Alpės ir Lichtenšteinas)

Pusryčiai. Siūlome savarankiškai leisti laiką kalnų kurorte arba apie 8 val. vykti į **ekskursiją po Šveicarijos Alpes ir Lichtenšteiną. Vykstate į Šveicarijos Apencelio kantoną. *Pasikeliate į vieną aukščiausių šio kantono viršukalnių – Santis (2502 m). Unikali Alpių kalnų grandinės, apimančios šešias šalis, panorama paliks neišdildomą įspūdį. Išvykstate į Lichtenšteino kunigaikštystės sostinę Vaducą. Lichtenšteinas – šešta mažiausia pasaulio valstybė. 25 km ilgio ir 6 km pločio Lichtenšteinas vos didesnis nei Manhatenas Niujorke, tačiau jį verta aplankyti dėl vaizdų į idiliškus kaimelius, žaliuojančius miškus ir, žinoma, Lichtenšteino monarcho Jo Šviesiausiosios Aukštybės Princo Hanso Adamo II ir jo karališkosios šeimos Vaduco pilį. Apie 20 val. sugrįžtate į viešbutį kalnų kurorte.

 

 

4 DIENA (Poilsis arba ekskursija: Portnacho tarpeklis ir Miunchenas)

Pusryčiai. Siūlome savarankiškai leisti laiką kalnų kurorte arba apie 8 val. vykti **aplankyti Portnacho tarpeklį, ir Bavarijos sostinę Miuncheną. *Partnacho tarpeklis – vienas iš Vokietijos gamtos stebuklų, kurį apžiūrėsite eidami specialiais takais, įrengtais vos keli metrai virš apačioje tekančios kalnų upės,  įrėmintais iki 80 m kylančiomis uolų sienomis. Keliaujate į Bavarijos sostinę Miuncheną, kuris kartais vadinamas slaptąja Vokietijos sostine. Mieste tvyranti kosmopolitinė dvasia, dailūs pastatai, muziejai ir parduotuvės sutraukia tūkstančius turistų. Ekskursija po senamiestį: centrinė pėsčiųjų gatvė Neuhauserstrasse, senosios bažnyčios, Karlo vartai, vakarinis įėjimas į viduramžius menantį senamiestį; seniausios ir garbingiausia Miunchene Augustinų vienuolių įkurtos alaus daryklos pastatas; turistų mėgstama miesto centrinė Marijos aikštė, kurioje viduramžiais veikė javų ir druskos turgūs; Senoji ir Naujoji rotušės. Ekskursiją baigiate garsiausioje pasaulio aludėje Hofbrauhaus, įkurtoje dar XVI a., talpinančioje daugiau nei 2000 lankytojų. Ši vieta tapo ne vieno politinio ir kultūrinio miesto įvykio liudininke, būtent čia ugningas kalbas sake žiaurusis diktatorius A. Hitleris. Apie 21 val. grįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje kalnų kurorte.

 

 

5 DIENA (Poilsis arba ekskursija: Cūgšpicės viršukalnė ir Bavarijos pilys)

Pusryčiai. Siūlome savarankiškai leisti laiką kalnų kurorte arba apie 7:30 val. vykti į **ekskursiją po Bavarijos pilis ir pasikelti į Cūgšpicės viršukalnę. Vykstate prie aukščiausio Vokietijos kalno Cūgšpicės (2962 m). *Keltuvu keliatės į kalną pasigrožėti dangišku Vokietijos Alpių kraštovaizdžiu. Keliaujate į karališkąsias *Bavarijos pilis – Hohenschwangau ir Neuschwanstein, kur savo vaikystę praleido, o vėliau savo kūrybines idėjas įgyvendino Bavarijos karalius Liudvikas II. Apie 20:30 val. grįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje kalnų kurorte.

 

 

6 DIENA (Saksonijos Šveicarija)

Pusryčiai. Apie 7:30 val. tęsiate kelionę. Kelionė per Austriją ir Čekiją. Vykstate į Saksonijos Šveicariją – nuostabios gamtos kampelį kalnuose, Elbės slėnyje, kur galinga upės srovė veržiasi tarp didingų uolų. Atvykstate prie Bastėjos tilto – aukštų ir stačių uolų-salų, kylančių į beveik 200 m aukštį virš Elbės, nuo kurių, sujungtų pėsčiųjų takais, atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Bastėja turistus vilioja jau daugiau nei 200 metų. 1824 m. keliautojų patogumui buvo sukonstruotas pirmasis medinis tiltas, kurį 1851 m. pakeitė šiandien tebestovintis, pastatytas iš smiltainio. Išvykstate Lenkijos link. Vakare, apie 21 val., atvykstate į viešbutį netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio. Šalia viešbučio veikia nedidelė parduotuvėlė ir lenkiškus patiekalus siūlantis restoranas. Nakvynė viešbutyje netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio.

 

 

7 DIENA

Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelėje veikiančių užeigų. Apie 22 val. kertate Lietuvos Respublikos valstybinę sieną. 

Kelionės metu nuvažiuojama ~4750 km.

 

APGYVENDINIMO PAVYZDŽIAI

OREA HOTEL VORONEŽ II 3*

Čekija

Viešbutis Voronež II įsikūręs vos 2 km nuo miesto centro, kurį lengvai pasieksite viešuoju transportu. Visuose numeriuose yra televizorius, vonios kambarys su dušu arba vonia ir tualetu, plaukų džiovintuvas, telefonas, nemokamas belaidis internetas. Viešbutyje veikia liftas, baras.

 

HOTEL PICARO 3*

Lenkijoje

3 žvaigždučių viešbutyje įrengti elegantiški numeriai su palydovinius kanalus rodančiais plokščiaekraniais televizoriais bei veikia nemokamas belaidis internetas. Smėlio ir tamsiai rudais atspalviais apipavidalintuose stilingo interjero numeriuose rasite rašomuosius stalus ir vonios kambarius su dušais. Picaro restorane patiekiami lenkiški ir tarptautiniai valgiai bei savitarnos pusryčiai. Viešnagės metu galėsite naudotis visą parą dirbančios registratūros paslaugomis ir seifu.

 

WALDHOTEL 3*

Austrija

Zėfeldo mieste, vos 7 min pėsčiomis iki miesto centro įsikūręs viešbutis siūlo Alpių stiliumi dekoruotus kambarius iš kurių atsiveria vaizdai į kalnus. Kambariuose veikia bevielis interneto ryšys, o vonios kambariuose rasite plaukų džiovintuvą.

*Dėl aplinkybių, kurių neįmanoma numatyti iš anksto, kelionės metu viešbučiai ir jų kontaktinė informacija gali keistis. Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės, konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje. Tai tik pavyzdinis viešbučių sąrašas, tikslaus viešbučių sąrašo teiraukitės savo kelionių agento likus ne daugiau kaip 7 dienos iki išvykimo į kelionę.

 

Papildoma informacija:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.

(¹) – yra papildomų sąlygų.

 • Aktyvaus poilsio programa gali kisti priklausomai nuo oro sąlygų.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta 145 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (**) – papildomai mokamos ekskursijos. Kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų:
 • ekskursija į Šveicarijos Alpes ir Lichtenšteiną – 25 EUR,
 • ekskursija į Portnacho tarpeklį, ir Bavarijos sostinę Miuncheną – 25 EUR,
 • ekskursija ekskursiją po Bavarijos pilis ir pasikėlimas į Cūgšpicės viršukalnę– 25 EUR.

Тaupyk! Užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina – 55 EUR, 75 EUR.

Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą!

Paskubėkite, šiuo metu pasiūlymui taikoma speciali nuolaida!

Užpildžius formą, nurodytais kontaktais su jumis susieks kelionės agentas ir patvirtins kelionės rezervaciją.
Kiti panašūs pasiūlymai
 • Kaina asmeniui nuo 340 €
 • Kelionės trukmė6 naktys , viešbučiuose
 • Kelionės data2021 birželio 6-12 d.
399 € nuo 340 €
Užsakyti dabar

Turite klausimų?
Susisiekite!

+370 5 266 1616 andrius@baltictours.lt
Andrius
Kelionių ekspertas