Valentino diena Niujorke! Skrydžiai, 7 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais tik 795 !

Jungtinės Amerikos Valstijos
Nepamirštamos atostogos amžinai gyvame mieste! Niujorkas - didžiausias Jungtinių Amerikos Valstijų miestas užtikrins nepamirštamas akimirkas. Tai miestas, kuriame tikrai turėsite ką veikti, nes visko čia tiek daug! Garsiausios pasaulio parduotuvės, geriausi pasaulyje restoranai ir barai laukia jūsų. Užkilkite į aukščiausią čia esantį pastatą ir pamatykite Niujorką kaip ant delno. Neišsigąskite pastovėti eilėse ir nuvykite iš arti pamatyti Niujorko įžymybės laisvės statulos. Meno mėgėjai čia tikrai turės ką veikti. Niujorke gausu muziejų, kur eksponuojami kūriniai iš viso pasaulio. Tai meniškų ir talentingų žmonių miestas, kurie gatvėse ar metro stotyse rengia įvairiausius pasirodymus ir pasirodo tikrai ne blogiau nei profesionalai! Niujorkiečiai tiesiog dievina renginius, tad jų pasirinkimas čia didžiulis. Dauguma renginiu vyksta Manhatano rajone garsiojoje Brodvėjaus gatvių, kurioje yra įsikūrę žymiausi pasaulio teatrai ir juose rengiami tiek klasikiniai, tiek naujausi pasirodymai... Ar jau pasiruošę nuotykiams? Keliaujam. Apie viešbutį: Red Lion Inn and Suites Brooklyn 3*** Modernus viešbutis Brukline, siūlantis nemokamą Wifi kambariuose ir patogų susisiekimą su lankytinomis Niujorko vietomis. Viešbutyje pateikiami gausūs amerikietiški pusryčiai restorane.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Vilnius

12:50
Į
Amsterdamas

14:20
Skrydis į priekį
Amsterdamas

17:20
Į
Niujorkas

19:25
Skrydis atgal
Niujorkas

17:46
Į
Amsterdamas

07:30
Skrydis atgal
Amsterdamas

10:20
Į
Vilnius

13:40

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai
  • 7 naktys 3*** viešbutyje
  • Pusryčiai
  • Registruojamas 23 kg. bagažas ir 8 kg. rankinis bagažas

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas
  • ESTA leidimas (14 USD asmeniui)

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja