MAURICIJUS! Sielos ir kūno palaima - 9 naktys 3* viešbutyje ant jūros kranto vos 1395 !

Mauritius-Pailga Ten, ant nusvirusių palmių, užsiropštęs gali stebėti bene gražiausią saulėlydį pasaulyje. Mauricijus – nežemiško grožio sala. Belieka prisiminti frazę: „Dievas iš pradžių sukūrė Mauricijų, ir tik po to Rojų“. Saulė, vandens pramogos, afrikiečių kilmės šokiai basomis per žėrintį auksinį smėlį... ko daugiau ir tenorėti! Baltic Tours paruošė ypatingą poilsinės kelionės pasiūlymą Jums, mielieji mūsų keliautojai. 9 naktys išskritinio grožio saloje, ekonominio tipo 3*** viebutyje ant jūros kranto. Į kainą įskaičiuoti skrydžiai su Turkish Airlines, nakvynės, pusryčiai, pervežimai. Susigundėte? Susisiekite! 🏡 Apie viešbutį: Chantauvent Guesthouse 3*** svečių namai - rojaus kampelis ant vandenyno kranto. Šiurpai bėga per kūną vos pagalvojus apie šį magišką poilsio kampelį? Baltic Tours jus puikiai supranta - čia atrasite sielos ir kūno ramybę… Pasinerkite į poilsio oazę Blue Bay regione, netoli garsiojo Shandari auksinio smėlio paplūdimio. Šis viešbutis - ypatingas, nes iš balkono atsiveriantys vaizdai tiesiog lepina akis, o šalia įrengtas sodas - didžiulė palaima… Visai šalia - šviežios žuvies restoranėlis bei gaivinančių kokteilių užeigėlės. Vos 10 km. nuo oro uosto įsikūręs viešbutis taps jaukiais laikinais namais Mauricijaus glėbyje. Nedvejokite - pulkite mėgautis atostogomis su Baltic Tours!
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Vilnius

19:35
Į
Stambulas

22:20
Skrydis į priekį
Stambulas

01:55
Į
Mauricijus

12:40
Skrydis atgal
Mauricijus

20:05
Į
Stambulas

04:45
Skrydis atgal
Stambulas

16:05
Į
Vilnius

18:40

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Tarptautinis skrydis Turkish airlines avialinijomis
  • Privatus pervežimas (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
  • Rankinis bagažas (1 vienetas): iki 8 kg.
  • Registruojamas bagažas (1 vienetas): iki 30 kg.
  • 9 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
  • Gido paslaugos
  • Papildomas maitinimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!