Įkvėpk Ispanijos sostinės! Skrydžiai ir 5 naktys 2** viešbutyje Madride tik 185 ! Skubėk, kol yra!

Apie viešbutį

Jaukus, šiltomis spalvomis dekoruotas viešbutukas draugiškai priima kiekvieną Madrido svečią. Kambariuose įrengti oro kondicionieriai, vėsesniuoju laikotarpiu veikia šildymas. Viešbutis įsikūręs ant Auksinio meno trikampio "briaunos" - puiki vieta, tiesa? Mažiau nei už 1,5 km nuo viešbučio nutolę Saulės vartai bei Retiro parkas - lengvai pasieksite pasivaikščiodami! Vertų dėmesio Madrido vietų rasite ir arčiau viešbučio - atsipalaiduokite, laukia puikus poilsis.

Apie Madridą

Esate didis meno gerbėjas, tačiau dar nesilankėte Madride? Paskubėkite, dabar puiki proga! Meno kūrinius saugančių muziejų gausa traukia ne vieną turistą, tačiau labiausiai vilioja "Auksinis meno trikampis" - kuo jis žavingas, netruksite išsiaiškinti vos apsilankę! Nesusidarykite klaidingos nuomonės, Madridas ne tik meno entuziastams, mieste yra ir kitų pramogų! Judrieji Saulės vartai, seniausias pasaulyje veikiantis restoranas "Sobrino de Botin", įspūdingas Retiro parkas, gracingi Karališkieji rūmai... dar nepakanka? Gal vertėtų pažiūrėti futbolą garsiajame Santiago Bernabeu stadione?
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius

12:40
Į
Madridas

15:45
Skrydis atgal
Tiesioginis
Madridas

7:15
Į
Vilnius

12:15

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai
  • 5 naktys 2* viešbutyje

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas
  • Asmeninės išlaidos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja