×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Šiuo metu pasiūlymą žiūri 1 žmogus!

7 dienų pažintinė kelionė: Hanzos miestai, Riugeno sala ir Gdanskas! Kelionė autobusu asmeniui nuo - nuo 459 € !

Kelionės sąlygos

Įskaičiuota:
 • Kelionė autobusu
 • 6 nakvynės viešbučiuose
 • Maitinimas: 6 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas
Neįskaičiuota:
 • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
 • Turistas moka pats vietos valiuta apie 100 PLN ir 30 EUR (iš viso apie 55 EUR)
 • Pietūs ir vakarienės
 • Miestų mokesčiai
 • Asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos
 • Ausinukai ekskursijų metu

Kelionės informacija

Kelionė į priekįAutobusu

Lietuva
GEG 14 2020
Ketvirtadienis
Į
Vokietija
GEG 14 2020
Ketvirtadienis
Kelionė atgalAutobusu

Vokietija
GEG 20 2020
Trečiadienis
Į
Lietuva
GEG 20 2020
Trečiadienis
 • Rankinis bagažas
 • Registruotas bagažas
 • Pervežimas iš/į oro uosto
 • Gido paslaugos
 • Įskaičiuota
 • Neįskaičiuota. Galite užsisakyti papildomai

Kitos datos: 2020 09 06 .

KELIONĖS PRIVALUMAI

 • Keliaujate Hanzos pirklių ir kryžiuočių riterių takais
 • Lankote didingą Malborko pilį, kiekvienam lietuviui savo istorija širdį suvirpinantį Žalgirio mūšio lauką, žavingąjį pirklių miestą-uostą Lenkijoje Gdanską
 • Užsukate į unikalia gamta garsėjančią, didžiausią iš Vokietijai priklausančių – Riugeno salą
 • Apvažiuojate net 6 ypatingai svarbius kadaise galingiausios Europoje Hanzos sąjungos miestu : Rostoko uostamiestį, saloje įsikūrusį Liubeką, vieną didžiausių iš sąjungos miestų – Hamburgą, pasakiškąjį Brėmeną, liūtais žavintį Braunšveigą, miesto teises viduramžiais teikusį Magdeburgą

 

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA, Malborko pilis

Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Aplankote Žalgirio mūšio vietą – Griunvaldą. Vykstate į *Malborko pilį – buvusią Kryžiuočių ordino didžiojo magistro būstinę. Plytinės gotikos šedevru vadinamą tvirtovę sudaro trys pilys, sujungtos į bendrą gynybinį kompleksą. Čia buvo kuriami baltų ir slavų žemių užgrobimo planai, kalinamas per žygį į nelaisvę patekęs Lietuvos kunigaikštis Kęstutis. Iš čia išjojo kryžiuočių kariaunos pulkai į lemiamą Žalgirio mūšį. Viešbutį prie Gdansko pasiekiate apie 21 val.

 

2 DIENA, Gdanskas, Oliva, Sopotas

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate iš viešbučio. Pažintis su vienu gražiausių Lenkijos miestų – Gdansku, kuriame daugybė tiltų, viduramžiškų pastatų stačiais stogais, siaurų vingiuotų gatvelių; pagrindinė Senamiesčio gatvė – Ilgasis turgus su miesto simboliu tapusiu Neptūno fontanu, Rotušė, žavioji krantinė – mėgstama pasivaikščiojimų vieta, alegorinėmis skulptūromis vainikuoti Auksiniai ir labiau rūmus nei vartus primenantys Žalieji vartai, antra pagal dydį (po Kiolno Katedros) ir pati didžiausia Europoje iš plytų pastatyta ankstyvosios gotikos stiliaus *Šv. Mergelės katedra. Laisvu laiku siūlome papietauti, aplankyti prabangius pirklių brolijos *Artūro rūmus arba laivu *nuplaukti prie paminklo, skirto lenkų kariams atminti. 

Aplankote vieną gražiausių miesto rajonų – Olivą, kadaise buvusią turtingų cistersų vienuolių būstinę. Pasivaikščioję prancūziškame sode, eidami angliško parko takeliais, pasiekiate ilgiausią Lenkijoje Olivos katedrą. Katedra garsi ne tik savo įspūdingu dydžiu, bet ir meno kūrinių gausa. Katedros puošmena – rokoko stiliaus vargonai, kuriais vasarą *grojama turistams. Vykstate į garsiausią Lenkijos pajūrio kurortą – Sopotą. Pasivaikštote ilgiausiu mediniu *molu Europoje, nuo kurio atsiveria puikus Baltijos jūros reginys. Laisvu laiku siūlome apžiūrėti įžymiojo architekto Gaudi šedevrus primenantį „lenktąjį namą“ arba išsimaudyti Baltijos jūroje. Nakvynės viešbutį prie Slupsko pasiekiate apie 21 val. 

 

3 DIENA, Riugeno sala, Rostokas

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate Vokietijos link. Apie pietus pasiekiate didžiausią Vokietijai priklausančią Riugeno salą. Sala visoje Europoje garsėja nuostabia gamta, prabangiais kurortais ir jūros pakrante besidriekiančiomis kalkakmenio uolomis, susiformavusiomis maždaug  prieš 80 mln.  metų. Aplankote *Jasmundo nacionalinį parką, kuris dėl gamtos grožio bei vaizdingų baltų skardžių įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.  Čia iš apžvalgos aikštelės galėsite pasigėrėti 118 metrų  ilgio uolėtu skardžiu, vadinamu  „Karaliaus sostu“.  Kaip tik čia, kaip teigia istoriniai šaltiniai, sėdėjo švedų karalius, stebintis jūroje vykusį švedų ir vokiečių laivynų mūšį.

Vykstate į Rostoką – prie Varnovo upės įsikūrusį didžiausią Meklenburgo-Pomeranijos žemės miestą, Hanzos sąjungos laikais vadintą vartais į Skandinaviją. Jau XIV amžiuje čia buvo didžiulis jūros uostas, buvo statomi laivai, o 1419 metais įkurtas pirmas universitetas Baltijos jūros regione. Pasivaikštote Rostoko senamiesčio gatvelėmis ir aikštėmis, apžiūrite miesto Rotušę, XV-XVI a. miestiečių namus, įspūdingo dydžio Šv. Marijos bažnyčią. Pėsčiųjų gatve pasiekiate Universiteto aikštę, kur stovi didingi universiteto rūmai. Miesto širdis – jūrų uostas, dabar tai ir smagi miesto svečių ir vietos gyventojų pasivaikščiojimų ir pramogų vieta, kurioje gausu parduotuvėlių, tavernų ir restoranėlių. Į viešbutį prie Rostoko atvykstate apie 22 val.

 

4 DIENA, Švėrino pilis, Liubekas

Pusryčiai.  Apie 9 val. išvykstate Liubeko link. Pakeliui aplankote gracingą XIX a. *Švėrino pilį, vadinamą „Šiaurės Noišvanšteinu“. Tai tikrai įspūdingas neorenesansinio stiliaus statinys, stovintis žavingo ežero saloje. Apie pietus atvykstate į Liubeką, senąjį Hanzos miestą įsikūrusį saloje. Nuostabą sukelia tik šiam miestui būdingi „pereinamieji namai“ Gangbude bei senas tradicijas turintys Hanzos bendruomenės namai Stiftung. Grožitės Rotuše ir netoliese esančia Šv. Marijos bažnyčia. Miesto panoramą apžvelgiate, pakilę į Šv. Petro bažnyčios *bokštą. Vakarop išvykstate Hamburgo link. Į viešbutį prie Hamburgo atvykstate apie 21 val. 

 

5 DIENA, Hamburgas, Brėmenas

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į vieną didžiausių ir svarbiausių Hanzos sąjungos miestą – Hamburgą. Aplankote uosto rajoną su senaisiais pirklių namais, miesto centre gėritės mažais, dviaukščiais bendruomenės namais, kuriuose dabar įsikūrusios suvenyrų parduotuvėlės ir jaukios kavinės.  Laisvu laiku pasivaikštote po ištisą parą šurmuliuojančią Reeperbahn gatvę. Po pietų vykstate į laisvąjį Hanzos miestą Brėmeną. Ekskursija po miestą: prie Brėmeno miesto muzikantų skulptūrų galvojate norus, *Švino rūsyje klausotės legendų apie palaidotus žmones. Lankotės Šnūro rajone, kurio siauros gatvelės susipynusios tarytum „šniūreliai“. Rozelijaus rajone prisėdate pailsėti prie „Septynių miegančių brolių“, mėgaujatės porcelianinių varpelių skambesiu. Pageidaujantieji gali užsukti į restoraną, kuriame mėgo lankytis pasakorius Vilhelmas Haufas. Vėzerio pakrantėje grožitės laivais. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Brėmene.

 

6 DIENA, Braunšveigas, Magdeburgas

Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate iš viešbučio. Aplankote dar du ypač svarbius ir nemažą pėdsaką istorijoje palikusius Hanzos miestus – Braunšveigą ir Magdeburgą. Pirmiausia vykstate į Braunšveigą. Miesto istorija glaudžia susijusi su Velfų gimine: XII amžiuje hercogas Heinrichas Liūtas pavertė Braunšveigą savo rezidencijos miestu, paskui išplėtė iki Hanzos miesto ir galingo prekybinės veiklos centro. Valdant Otui IV, kuris taip pat buvo Velfas, Braunšveigas tapo imperatoriaus miestu ir svarbiausiu Europos centru. Ekskursiją pradedate pilies aikštėje, kurioje stovi liūto paminklas, apžiūrite *Katedrą, kurioje palaidotas Henrikas Liūtas ir jo žmona; pamatote Senamiesčio turgų, Rotušę, su dviaukšte dengta arkada, ir netoliese esančią Šv. Martyno katedrą. Po pietų keliaujate į Magdeburgą, kuris svarbus ne tik kaip vienas įtakingiausių viduramžių miestų Europoje, bet ir vienas iš ypač svarbių Hanzos sąjungos centrų. Iš šio miesto kilo Magdeburgo teisė – viduramžių miestų teisės sistema, kuri išplito daugelyje tuometinių Europos šalių. Ekskursija mieste, kurio žymiausi objektai – architektūros paminklai, muziejai bei bažnyčios  – yra miesto centre, išsidėstę tarp Magdeburgo rotušės, Katedros, Ulricho aikštės ir Elbės upės. Mieste – apie 30 bažnyčių, iš kurių žymiausios yra Magdeburgo katedra, kurioje yra imperatoriaus Otono I kapas, bei Šv. Jono bažnyčios liekanos. Pastarojoje šventovėje 1524 m. viešėjo ir pamokslą skaitė Martinas Liuteris. Miestą puošia „Magdeburgo raitelio“ skulptūra, barokinė Rotušė, paminklas Martinui Liuteriui. Nakvynės viešbutį Vokietijos-Lenkijos pasienyje pasiekiate apie 21 val.

 

7 DIENA

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate Lietuvos link. Kelionė per Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš pakelėje veikiančių greito maisto užkandinių. Apie 20 val. kertate Lietuvos Respublikos valstybinę sieną.

Kelionės metu nuvažiuojama ~3300 km.

Papildoma informacija:

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 100 PLN ir 30 EUR (iš viso apie 55 EUR)
 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus

(¹) – yra papildomų sąlygų

 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis

Išparduota
 • Kaina asmeniui459 €
 • Kelionės trukmė6 naktys , viešbučiuose
 • Kelionės data2020 gegužės 14 - 20 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.
Kiti panašūs pasiūlymai
Išparduota
 • Kaina asmeniui nuo 459 €
 • Kelionės trukmė6 naktys , viešbučiuose
 • Kelionės data2020 gegužės 14 - 20 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.

Turite klausimų?
Susisiekite!

+370 5 241 0000 andrius@baltictours.lt
Andrius
Kelionių ekspertas