Draugiški saulės spinduliai Larnakoje! Skrydžiai ir 3 naktys 2* viešbutyje su pusryčiais 209 !

Apie Larnaką

Kovo mėnesis Larnakoje Jus nustebins šiluma, temperatūra pakyla net iki 20 laipsnių, taigi pasidžiaugti saule tikrai galėsite! Miestas turistus itin vilioja Larnakos druskos ežerai, kurie žiemą tampa pagrindine flamingų ir kitų paukščių migracijos vieta - kerintis vaizdas! Larnakos paplūdimius pamėgę miesto svečiai karštuoju metu neretai atostogas praleidžia jūros bangų apsupty per dau nenutoldami nuo paplūdimio, tad šis metas itin tinka pamatyti Larnaką kitomis spalvomis! Didinga Hala Sultan Tekke mečetė, miesto senamiestis su Šv. Lazaro bažnyčia ir tavernų gausa, užtikrinanti autentišką atmosferą ir siūlanti gardų maistą - mėgaukitės jūros gėrybėmis bei nepamirškite paragauti tradicinės musakos!

kipras-tekste-sutvarkyta

Apie viešbutį:

Paprastai, bet jaukiai įrengti San Remo 2* viešbučio kambariai turintys privačius vonios kambarius pamėgti jau ne vieno keliautojo. Viešbučio svečiai gali lankytis žaidimų kambaryje ar pažiūrėti filmą įrengtoje poilsio zonoje, mėgautis regiono virtuve viešbučio restorane. San Remo įsikūręs patogioje miesto vietoje, iki oro uosto nuvykti pakaks 10 minučių, o lankomiausi Larnakos objektai išsidėstę 1 km spinduliu - viskas pasiekiama ranka! san-remo-larnaka-1-apkarpyta-tekstui san-remo-larnaka-apkarpyta-tekstui Kaina galioja asmeniui keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.  
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

06:00
Į
Larnaka (LCA)

09:25
Skrydis atgal
Tiesioginis
Larnaka (LCA)

10:00
Į
Vilnius (VNO)

13:40

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai Vilnius-Larnaka-Vilnius
  • 3 naktys 2* viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!