Ilsėkitės Europos, Afrikos ir Amerikos sankirtoje - Žaliajame Kyšulyje! 7 naktys 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota - 1025 !

Žaliojo Kyšulio Respublika

Žaliojo Kyšulio Respublika 

Tarp Europos, Afrikos bei Amerikos, Atlanto vandenyne yra įsikūrusi salų valstybė, vadinama - Žaliojo Kyšulio Respublika. Ši egzotiška vieta žinoma dėl švarių smėlio paplūdimių, skaidraus vandens krantų ir nuostabaus tropinio, jūrinio klimato, kuris keliautojus džiugina ištisus metus. Dar labiau suklusti turėtų vandens sporto mėgėjai arba tie, kurie norėtų išbandyti ką nors panašaus - Žaliasis Kyšulys - puiki vieta jėgos aitvarų, banglenčiu bei burlenčių sportui. Beje, primename - nepamirškite, lankydamiesi čia, paskanauti šviežių žuvies ir kitų jūros gėrybių patiekalų!

SAL - DRUSKOS SALA

Turistų itin pamėgta sala. Keliaukite į joje esantį Santa Maria miestą ir leiskite sau atsipalaiduoti neapsakomo grožio paplūdimyje: baltas smėlis ir žydras vanduo - 2016 metais Tripadvisor puslapyje šis paplūdimys buvo išrinktas kaip verčiausias dėmesio objektas. Be gulėjimo paplūdimyje, čia galėsite pamatyti dar daug dalykų - aplankykite Pedra Lume druskos kraterį, arba - natūraliai susiformavusi vandens baseiną Buracona - Olho Azul („mėlynoji akis“).

Apie viešbutį

Oasis Belorizonte 4* viešbutis, įsikūręs ant jūros kranto, todėl poilsiu mėgautis galėsite nuostabaus grožio paplūdimyje. O taip pat - lengvai pasieksite Santa Maria miesto centrą. 

Viešbutyje galėsite džiaugtis restoranais ir barais, o taip pat, turėsite galimybę paragauti šviežių jūros gėrybių, o tai šiame regione - privaloma. Taip pat, čia įrengti 3 lauko baseinai tiek vaikams, tiek suaugusiems, kartu su gultais ir skėčiais nuo saulės. 

Norintys daugiau pramogų, galės apsilankyti treniruoklių salėje, teniso kortuose, pažaisti stalo tenisą, paplūdimio tinklinį, užsiimti vandens sportais. Vaikams yra įrengti 3 baseinai, vaikų klubas, žaidimų aikštelė, organizuojami pramoginiai renginiai tiek vaikams, tiek suaugusiems. 

Kambariuose turėsite TV, oro kondicionierius, mini barą bei vonios kambarį (yra plaukų džiovintuvas), telefoną. 

Kaina asmeniui galioja, keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje. Viešbučio kambario tipą galėsite pasirinkti užsakymo metu - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Varšuva

12:10
Į
Sal

17:45
Skrydis atgal
Sal

20:20
Į
Varšuva

05:40

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydis į Sal salą
  • Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
  • Bagažas: rankinis ir registruotas
  • Apgyvendinimas viešbutyje
  • Maitinimas - viskas įskaičiuota
  • Atstovo paslaugos

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
  • Nuvykimas į Varšuvą ir atgal
  • Garantinio fondo mokestis (3,5 EUR/asm.)
  • Viza

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Andrius

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!