Pasilepinkite atostogomis karštojoje Gran Kanarijoje! 7 naktys 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota - 830 !

PIRMENIS-GUDRESNIS

GRAN KANARIJA

Tai trečia pagal dydį sala, Kanarų salyne, žavinti ir vis pritraukianti naujus turistus. Gran Kanarija – rojaus kampelis! Ir toks stereotipas šiai salai duodamas ne veltui, nes čia jus sužavės visa, atostogų metu supanti atmosfera. Šioje saloje ypatingi plati gamtinė įvairovė, galėsite pasimėgauti tiek įkaitintais smėlio paplūdimiais, tiek tropinių miškų pavėsiu. Kalnai, užgesę ugnikalniai, Atlanto vandenyno bangos, ir tai dar ne viskas, ką galite pamatyti Gran Kanarijoje! 43 % salos teritorijos yra paskelbtos saugomomis. Dar dvejojate ar verta? Atsakymas vienareikšmiškas – taip, nes tai viena geriausių vietų pasaulyje jūsų atostogoms.

Maspalomas - nacionalinis parkas bei didžiausias kurortas Gran Kanarijos pietinėje dalyje. Maspalomas kopos yra natūralus gamtos stebuklas susiformavęs tarp Maspalomas ir Playa del Ingles miestų. Šie smėlio dariniai driekiasi jūros pakrante, užimdami 4,5 kv. km teritoriją. 

Untitled-1

Apie viešbutį:

Koala Garden Suites 4* viešbutis susideda iš kelių pastatų įsikūrusių atogražų sode. 4 km ir jūs pasieksite auksinį Plaja del Ingles paplūdimį. Greta viešbučio įrengti baseinai bei terasos. Savo numeryje jūs turėsite TV, oro kondicionierių, privatų vonios kambarį, balkoną bei mažas virtuvėles su svetainės-valgomojo zona. Viešbutyje vaikai nenuobodžiaus, čia įrengta žaidimų aikštelė būtent jiems.

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio! Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Varšuva

Į
Las Palmas

Skrydis atgal
Tiesioginis
Las Palmas

Į
Varšuva

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai: Varšuva-Las Palmas-Varšuva
  • Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
  • Bagažas: rankinis 5 kg ir 20 kg registruoto
  • Apgyvendinimas viešbutyje
  • Maitinimas - viskas įskaičiuota
  • Kelionės atstovo paslaugos

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
  • Garantinio fondo mokestis (3,5 EUR/asm.)
  • Nuvykimas į Varšuvą
  • Kurorto mokestis

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Andrius

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!