×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Šiuo metu pasiūlymą žiūri 1 žmogus!

Apelsinai ir mandarinai - pažintinis turas po įspūdingais kraštovaizdžiais stebinančią Siciliją už nuo 769 € !

Kelionės sąlygos

Įskaičiuota:
 • Skrydžiai: Vilnius-Palermo-Vilnius
 • Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
 • Apgyvendinimas viešbučiuose
 • Maitinimas: pusryčiai ir vakarienės
 • Rankinis ir registruojamas bagažai
 • Kelionės gido paslaugos
 • Kelionė autobusu
Neįskaičiuota:
 • Privalomi mokėjimai vietoje: turistinis mokestis (1-3 EUR/asm./nakvynė), įėjimo bilietai į lankomus objektus ir vietiniai gidai (apie 195 EUR)
 • Papildomai pasirenkami mokesčiai: vykimas į pagrindinį kraterį Etnoje (apie 75 EUR)
 • Gidas nelydi po graikiškuosius teatrus Sirakūzuose ir Taorminoje
 • Draudimas (yra galimybė įsigyti Baltic Tours biure)

Skrydžio informacija

Skrydis į priekįTiesioginis

Vilnius
GEG 24 2020
Sekmadienis
Į
Sicilija
GEG 24 2020
Sekmadienis
Skrydis atgalTiesioginis

Sicilija
GEG 31 2020
Sekmadienis
Į
Vilnius
GEG 31 2020
Sekmadienis
 • Rankinis bagažas
 • Registruotas bagažas
 • Pervežimas iš/į oro uosto
 • Gido paslaugos
 • Įskaičiuota
 • Neįskaičiuota. Galite užsisakyti papildomai

Palermas • Monrealė • Sedžesta • Eričė • Marsala • Agridžentas • Piazza Armerina • Kaltadžironė • Noto • Sirakūzai • Etna • Taormina • Mesina • Čefalu

KELIONĖS PROGRAMA

1 diena

Skrydis į Siciliją. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas. Laisvas laikas. Vakarienė, nakvynė.

2 diena – Palermas – Monrealė (apie 50km)

Pusryčiai. Apsilankymas Palerme, Sicilijos sostinėje, jaukiai įsikūrusioje Monte Pellegrino kalvos papėdėje ir žavinčioje egzotišku europietiškos bei rytietiškos kultūrų mišiniu. Palermo architektūroje lengva įžvelgti arabiškų ir normaniškų motyvų, barokinio ir secesinio stiliaus įtakas. Ekskursijos metu, be kitų įdomybių, yra galimybė apžiūrėti nuostabią vietos katedrą. Tiek jos pastatymo metai, tiek patirtos rekonstrukcijos ir renovacijos lėmė, jog ji tapo nuostabia įvairiausių architektūros stilių sinteze.

Toliau – įžymieji Palermo fontanai su triaukščiu Gėdos fontanu. Ekskursijos maršrutas neaplenkia Piazza Bellini su įdomiais normanų-saracėnų laikų paminklais. Garsiosios kapucinų vienuolyno katakombos, slepiančios vienuolių ir pasauliečių mumijas, Palatino koplyčia.

Pervažiavimas į Monrealę. Apsilankymas katedroje su nuostabiomis mozaikomis – žymiausiais sicilietiško-normaniško meno šedevrais. Grįžimas į viešbutį, laisvas laikas. Vakarienė, nakvynė.

3 diena – Segesta – Eričė – Marsala (apie 180km)

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Vykimas į Segestą ir puikiai išsilaikiusios V a. pr. m. e. šventyklos apžiūra. Apsilankymas gražioje Eričėje. Senamiestis, dunksantis kalvos viršūnėje (Monte Giuliano 750 m. v. j. l.) žavi stačiomis siauromis gatvelėmis ir slėpiningais skersgatviais. Toliau – kelionė vaizdingu keliu su vietovei būdingais druskynų kraštovaizdžiais į puikiais saldžiaisiais vynais garsėjančią Marsalą. Vizitas į vieną garsiausių vietos vyno gamyklų ir čionykščio vyno degustacija. Pervažiavimas į viešbutį Selinuntės/Marsalos apylinkėse, apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.

4 diena – Agridžentas – Piazza Armerina (apie 230km)

Pusryčiai ir išsiregistravimas iš viešbučio. Pervažiavimas į Agridžentą. Lankymasis Šventyklų slėnyje – viename iš svarbiausių archeologinių vietovių Viduržemio jūros baseino regione. Slėnis užima beveik 2000 ha plotą, kuris visas įrašytas į UNESCO pasaulinio kultūros paveldo sąrašą. Dauguma šioje vietoje esančių statinių buvo pastatyti V a. pr. m. e., tarp jų galima pamatyti Heros šventyklos, Heraklio šventyklos ir daugelio kitų kulto objektų liekanas.

Vykimas į Piazza Armerina ir vizitas garsiojoje romėniškoje viloje, užimančioje beveik 3500 m2 plotą, kur daugiau kai 40-yje patalpų (įskaitant ir tualetus!) yra išlikusios nuostabios mozaikinės grindys, išsiskiriančios unikalia tematika ir įrengimo kokybe. Garsiausia iš mozaikų yra vadinamoji mergaičių su bikiniais. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

5 diena – Kaltadžironė – Noto – Sirakūzai (apie 160km)

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Vykimas į Kaltadžironą – gražų miestą, esantį UNESCO sąraše, įsikūrusį ant trijų kalvų ir garsėjantį keramikos gamyba dar nuo arabų viešpatavimo laikų. Pasivaikščiojimas po istorinį centrą, kur galima pasigrožėti vietos meistrų darbais: šv. Pranciškaus bažnyčios durimis, šv. Petro bažnyčios fasadu ir garsiausiomis 142 pakopomis, vedančiomis į šv. Kalno Marijos bažnyčią.

Pervažiavimas į Noto. Pasivaikščiojimas po miestą, garsėjantį puikia barokine rūmų ir bažnyčių architektūra: Porta Reale vartai, Šv. Pranciškaus bažnyčia, puikių proporcijų turgus su Chiesa Madre ir imponuojančiais rūmų pastatais.

Pervežimas į Sirakūzus. Lankomi objektai: senamiestis su Piazza del Duomo, Aretuzos šaltinis, graikiškasis teatras su nuostabiu vaizdu į jūrą, Latomia del Paradiso su grota, vadinama Dionizo ausimi. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

6 diena – Etna – Taormina (Apie 160km)

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pakilimas į Etną. Dominuojanti virš Sicilijos rytinės pakrantės, Etna yra aukščiausias veikiantis vulkanas Europoje (3340 m virš jūros lygio).

Kelionė autobusu į automobilių aikštelę Silvestri kraterių aukštyje (apie 1800 m virš jūros lygio). Pageidaujantiems (už papildomą mokestį vietoje): pakilimas džipu į 2900 m virš jūros lygio aukštį.

Pervažiavimas į Taorminą. Lankymasis Teatro Greco – vaizdinguose antikinio teatro griuvėsiuose. Pasivaikščiojimas Corso Umberto keliu iki Piazza IX Aprile su apžiūros terasa, iš kurios atsiveria vaizdas į Etną ir įlanką. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

7 diena – Mesina – Čefalu (Apie 300km)

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Vykimas į Mesiną vaizdų kupiname Mesinos sąsiauryje. Amžių bėgyje miestelis tris kartus kėlėsi iš griuvėsių. Pasivaikščiojimas po gražų centrą, kurio metu galima apžiūrėti Katedros aikštę su XII a. katedra ir varpine – jos viršūnę puošia vienas didžiausių pasaulyje astronominių laikrodžių. Dėmesio verti objektai: Oriono fontanas Katedros aikštėje, Piazza del Catalani aikštė ir greta esanti Santissima Annunziata dei Catalani bažnyčia. Laisvalaikis poilsiui vienoje iš atmosferiškų kavinukių.

Toliau programoje – Neptūno fontanas Unita d’Italia aikštėje, iš kur galima pasigrožėti vaizdu į uostą su Forte Di San Salvatore uostą ir jo 60 m aukščio koloną su Madonna della Lettera madonos – miesto globėjos ir gynėjos – statula.

Vykimas į Čefalu, vadinamą Tirėnų jūros perlu, prisiglaudusį galingos La Rocca uolos papėdėje. Pasivaikščiojimas į miestelio centrą su garsiausiu jo paminklu – monumentalia katedra, kurią XIII a. pastatė normanų karalius Rogeris. Laisvas laikas. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

8 diena

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Vykimas į oro uostą ir skrydis į Lietuva.

*Gali keistis kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos.
**Privalomi mokėjimai vietoje: turistinė rinkliava: 1-3 EUR/asm./nakvynė, įėjimo bilietai į lankomus objektus ir vietiniai gidai: apie 195 EUR.
***Papildomai pasirenkami mokesčiai: vykimas į pagrindinį kraterį Etnoje: apie 75 EUR.
****Gidas nelydi po graikiškuosius teatrus Sirakūzuose ir Taorminoje.

ITALIJA

Valgyti ledus ir picas, važinėti su Vespa ir grožėtis nuostabia gamta ar miestais. Skamba kaip svajonė? Ši svajonė turi vardą – Italija! Ši bato formos valstybė apima Apeninų pusiasalį, dvi didesnes salas Viduržemio jūroje – Sardiniją ir Siciliją bei daug mažesnių.


Šalis be abejonės yra unikali savo grožiu ir kultūra, juk Italijoje yra visko – nuo kalnų, paplūdimių, ugnikalnių, salų, mažų jaukių miestelių iki didingų pastatų, ir neregėto grožio miestų. Italija pulsuoja romantika, ramybe, šiluma bei itin jaukia atmosfera, o itališko vyno ir jūros gėrybių derinys – neatsiejama kultūros dalis. 

SICILIJA

Tai didžiausia sala Viduržemio jūroje, stebinanti nuostabia gamta. Sako, kad turistus čia vilioja saulės spinduliai, o taip pat – Sicilija džiugina skaniais patiekalais, kultūriniu paveldu, architektūra bei viliojančiais paplūdimiais.

Saloje rekomenduojama išsinuomoti automobilį ir pamatyti nuostabius salos kampelius, gegužės ir birželio mėnesiais gamta gražiausia, o ir turistų ne tiek daug. Siciliją pamilsite ir jūs paskaitę vieną iš Baltic Tours kelionių istorijų ČIA !

Kaina galioja asmeniui keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.

Dėmesio! Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kreipkitės kuo skubiau, jeigu kaina nepakitusi, jūs galite būti tas laimingasis.

Išparduota
 • Kaina asmeniui769 €
 • Kelionės trukmė7 naktys , 3* viešbučiuose
 • Kelionės data2020m. gegužės 24 - 31 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.
Kiti panašūs pasiūlymai
Išparduota
 • Kaina asmeniui nuo 769 €
 • Kelionės trukmė7 naktys , 3* viešbučiuose
 • Kelionės data2020m. gegužės 24 - 31 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.

Turite klausimų?
Susisiekite!

+370 5 200 0120 andrius@baltictours.lt
Andrius
Kelionių ekspertas