×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Šiuo metu pasiūlymą žiūri 1 žmogus!

8 dienų pažintinė kelionė autobusu po Italiją, Šveicariją ir Austriją nuo - nuo 543 € !

Kelionės sąlygos

Įskaičiuota:
 • Kelionė autobusu
 • 7 nakvynės viešbučiuose
 • Maitinimas: 7 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa
Neįskaičiuota:
 • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
 • Mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai (turistas moka pats (iš viso apie 120 EUR) už visus (*) pažymėtus objektus)
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos
 • Pietūs ir vakarienės
 • Miestų mokesčiai, arbatpinigiai
 • Asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos
 • ausinukai ekskurisijų metu

Kelionės informacija

Kelionė į priekįAutobusu

Lietuva
LIE 08 2021
Ketvirtadienis
Į
Šveicarija
LIE 09 2021
Penktadienis
Kelionė į priekįAutobusu

Šveicarija
LIE 11 2021
Sekmadienis
Į
Italija
LIE 11 2021
Sekmadienis
Kelionė atgalAutobusu

Italija
LIE 13 2021
Antradienis
Į
Austrija
LIE 13 2021
Antradienis
Kelionė atgalAutobusu

Austrija
LIE 15 2021
Ketvirtadienis
Į
Lietuva
LIE 15 2021
Ketvirtadienis
 • Rankinis bagažas
 • Registruotas bagažas
 • Pervežimas iš/į oro uosto
 • Gido paslaugos
 • Įskaičiuota
 • Neįskaičiuota. Galite užsisakyti papildomai

Paskubėkite įsigyti – šiuo metu pasiūlymui galioja speciali nuolaida!

KELIONĖS PRIVALUMAI

 • Aplankote net tris savo gamta , istorija ir architektūra užburiančias valstybes – Italiją, Šveicariją ir Austriją
 • Užsukate į nykštukinę Lichtenšteino kunigaikštystę
 • Aplankote nuolat į gražiausių ežerų pasaulyje dešimtuką papuolantį Gardos ežerą
 • Kylate į Santis viršukalnę ir Dachšteino kalnus

 

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA

Labai anksti (5 val. iš Vilniaus) ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vakare, apie 20 val., atvykstate į viešbutį netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio. Šalia viešbučio veikia nedidelė parduotuvėlė ir lenkiškus patiekalus siūlantis restoranas. Nakvynė viešbutyje.

 

2 DIENA

Pusryčiai. Apie 7:30 val. išvykstate iš viešbučio. Popietę atvykstate į Bambergą. Miestas įsikūręs ant septynių kalvų, kaip ir Roma, todėl viduramžiais vadintas „vokiečių Roma“. Bambergas – vienas iš nedaugelio senųjų Vokietijos miestų, kuris nenukentėjo per Antrąjį pasaulinį karą ir išsaugojo senovinę architektūrą. Tarp svarbiausių miesto architektūros paminklų – vėlyvosios romanikos ir ankstyvosios gotikos stiliaus Šv. Petro ir Šv. Jurgio Bambergo katedra, kurioje palaidotas popiežius Klemensas II (vienintelis Vokietijoje palaidotas popiežius, buvęs Bambergo vyskupas), Senoji (XV–XVI a.) ir Naujoji (1704 m.) miesto rotušės. Pavakary išvykstate Šveicarijos link. Nakvynės viešbutį prie Ulmo pasiekiate apie 22 val.

 
 

3 DIENA

Pusryčiai. Apie 8 val. vykstate į Šveicarijos Apencelio kantoną. *Pasikeliate į vieną aukščiausių šio kantono viršukalnių – Santis (2502 m), iš kur gėritės įspūdinga Alpių kalnų grandinės, apimančios šešias šalis, panorama. Vykstate Churo link. Pakeliui sustojate Lichtenšteino kunigaikštystės sostinėje Vaduce. Nakvynės viešbutį Churo apylinkėse pasiekiate apie 21 val.

 

 

4 DIENA

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate Lugano link. Čia prasideda garsus senasis Via Mala kelias, kadaise nutiestas plėtoti prekybai tarp Italijos ir Š. Europos. Siauras, vingiuotas Hinterrhein upės *tarpeklis yra vienas vaizdingiausių ir mažiausiai civilizacijos paliestų tarpeklių Šveicarijoje, apsuptas 490 m aukščio smiltainio uolų. Atvykstate į kalnų apsuptą Luganą, kurį rašytojai vadina „mažuoju Rio de Žaneiru” Europoje. Pasivaikštote po miestą ir aplankote San Lorenz katedrą. Laisvu laiku siūlome *plaukimą laivu (~1 val.) Lugano ežeru. Išvykstate Gardos ežero link. Nakvynės viešbutį pakeliui į Brešą pasiekiate apie 21 val.

 

5 DIENA

Pusryčiai. Apie 8 val.vykstate į Brešą, vieną svarbiausių Lombardijos regiono miestų. Aplankote istorinį miesto centrą: Piazza della Loggia, laikrodžio bokštas, viduramžius menanti miesto Rotušė, Katedros aikštė, Naujoji ir Senoji (La Rotonda) Katedros. Einate Via dei Musei gatve, kurioje stūkso Kapitolijaus šventyklos griuvėsiai, UNESCO saugomas Šv. Salvadoro vienuolynas. Ekskursiją baigiate prie XIV a. pastatytos miesto pilies, vieno įdomiausių fortifikacijos paminklų Italijoje. Vykstate didžiausio Italijos Gardos ežero link. Šis ežeras dažnai įtraukiamas į gražiausių ežerų sąrašus, jo kraštovaizdis tikrai gniaužia kvapą: kalnų apsuptis, citrinmedžiai, vynuogynai, žavūs viduramžių miesteliai pakrantėje. Atvykstate į seną žvejų miestelį Desenzano dei Garda. Tai vienas didžiausių miestelių, įsikūrusių ežero pakrantėje, mėgstamas tiek vietos gyventojų, tiek atvykstančių turistų. Pasivaikštote miestelio gatvėmis, apžiūrite Katedrą, romėnų vilos, pastatytos III–V a. pr. Kr., likučius, senąjį uostą. *Laivu plaukiate į ežero pusiasalyje įsikūrusį Sirmionės kurortą, kurio pasididžiavimas – žavi viduramžių Rocca Scaligera pilis ir įspūdingi žymaus romėnų poeto Katulos vilos griuvėsiai. Laisvas laikas prie ežero, siūlome maudynes siera prisotintame vandenyje. Gardos ežero apylinkėse auginama daug vynuogių, iš kurių gaminamas puikus krašto vynas. Pageidaujantiems siūloma *vyno degustacija. Vakare išvykstate Veronos link. Į viešbutį prie Veronos atvykstate apie 20 val.

 

6 DIENA

Pusryčiai. Apie 7:30 val. išvykstate į Veroną, Romeo ir Džuljetos miestą. Ekskursija po turtingiausią šiaurės Italijos miestą aplankant istorinį miesto centrą, spalvingą turgaus aikštę – Piazza delle Erbe, Sinjorijos aikštę su elegantiška Dantės statula, minias turistų pritraukiantį *Džuljetos namą, Romos Koliziejui dydžiu nedaug tenusileidžiantį, puikiai išsilaikiusį *romėnų amfiteatrą, kuriame tilpdavo beveik visi Romos laikų Veronos gyventojai. Išvykstate Insbruko link. Pakeliui sustojate pasivaikščioti įspūdingu siauru *Gilfenklamo tarpekliu, kurį per milijonus metų suformavo sraunus, į slėnį besiveržiančios upės vanduo. Išvykstate Zalcburgo link. Į viešbutį Zalcburgo apylinkėse atvykstate apie 22 val.

 

7 DIENA

Pusryčiai. Apie 7:30 val. išvykstate į gražiausią Austrijos ežerų regioną – Zalckamergutą. Aplankote vieną iš gražiausių miestelių – Zalckamerguto perlą – Halštatą. Tai viena seniausių Austrijos gyvenviečių, menanti druskų kasyklų laikus. Kai kurie šaltiniai šio romantiško, stačių kalnų apsupto miestelio, įsikūrusio ant to paties pavadinimo ežero kranto, pradžią sieja su Akmens amžiumi, kiti su Geležies amžiumi. Romos imperijos laikais Halštatas buvo svarbiu prekybiniu centru. Pavaikštote siauromis gatvelėmis, gėritės įspūdingu kriokliu, krentančiu vos ne ant namų stogų, ir snieguotomis Dachšteino kalnų viršūnėmis. Vykstate į kitą Halštato ežero pusę, kur, pasikėlę *keltuvu, galėsite aplankyti ledo urvą ir grožėtis nuostabiai apšviestomis sustingusiomis ledo koplyčiomis, rūmais ir lediniais kriokliais arba milžinišką Mamuto urvą, stebinantį dydžiu ir spalvomis; tie, kurių nevilioja urvai, galės pasikelti *keltuvu dar aukščiau ir grožėtis įspūdingais Dachšteino kalnų ir tarp jų įsiterpusių ežerų vaizdais, pajusti adrenalino antplūdį žvalgantis nuo „Penkių pirštų“ platformos, pakibusios virš 400 m stataus kalnų šlaito, pavaikščioti kalnų takais. Po pietų išvykstate Čekijos link. Nakvynė viešbutyje Čekijoje, Brno. Į viešbutį atvykstate apie 23 val.

 

 

8 DIENA

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie vidurnaktį.

Kelionės metu nuvažiuojama ~4200 km.

 

Papildoma informacija:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.

(¹) – yra papildomų sąlygų.

 • Aktyvaus poilsio programa gali kisti priklausomai nuo oro sąlygų.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Kaina pateikta asmeniui dviviečiame/ dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Priemoka už vienvietį kambarį – 150 EUR.
 • (*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 120 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.

Paskubėkite įsigyti – šiuo metu pasiūlymui galioja speciali nuolaida!

Užpildžius formą, nurodytais kontaktais su jumis susieks kelionės agentas ir patvirtins kelionės rezervaciją.
Kiti panašūs pasiūlymai
 • Kaina asmeniui nuo 543 €
 • Kelionės trukmė7 naktys , viešbučiuose
 • Kelionės data2021 liepos 8-15 d.
639 € nuo 543 €
Užsakyti dabar

Turite klausimų?
Susisiekite!

+370 5 266 1616 andrius@baltictours.lt
Andrius
Kelionių ekspertas