Novaturo kelionės„Novaturo“ kelionės atvers plačiausius vartus į nuotykių, įspūdžių, nepamirštamų kelionių, atostogų ir poilsio platybes. Jau daugiau nei dešimtmetį nepriekaištingą veiklą demonstruojantis „Novaturas“ yra užsitarnavęs didžiausio pažintinių ir poilsinių kelionių organizatoriaus vardą Baltijos šalyse. „Novaturas“ sėkmingai plėtoja savo veiklą nuo 2004 metų užtikrindamas savo klientams pigiausius skrydžius, paskutinės minutės bilietų akcijas, nuolaidas ir geriausius kelionių pasiūlymus. „Baltic Tours“ ir „Novaturas“ – ilgamečiai partneriai, kurie dirba kartu tam, kad jūs galėtumėte mėgautis puikiu poilsiu, pažinimo džiaugsmu ir jaudinančiais atradimais.

Kodėl verta keliauti su „Novaturu“?

Ilgametę patirtį sukaupę „Novaturo“ kelionių ekspertai dirba tam, kad jūs galėtumėte atrasti gražiausius pasaulio kampelius ir stebuklus pažintinių kelionių metu, mėgautis aukščiausios klasės poilsiu ir nepamirštamomis atostogomis kruopščiai organizuojamose poilsinėse kelionėse ir šturmuoti slidinėjimo trasas geriausiuose slidinėjimo kurortuose. Su „Novaturo“ pagalba galėsite brėžti naujas kryptis savo kelionių žemėlapyje. Egzotinės kelionės jau paruoštos ir laukia kol jas pasirinks vietoje nenustygstantys ir įspūdžių ištroškę nuotykių ieškotojai. Pamirškite kasdienybę bei kamuojančius rūpesčius – leiskitės į jaudinančias ir įdomias keliones, kurias jums paruošė „Novaturas“.

Kada keliauti?

Nesvarbu, koks oras už lango ir nesvarbu, kada jus užvaldys mintys apie keliones ir atostogas – „Novaturas“ turės patį geriausią pasiūlymą nepamirštamai kelionei ir išsvajotam poilsiui. Savo darbą išmanantys profesionalai ne tik atvers pažintinių, poilsinių, tolimųjų kraštų ar slidinėjimo kelionių skrynią, bet suteiks visą informaciją apie pigiausius skrydžių pasiūlymus, geriausius kelionių variantus bei akcijas, žemas kainas ir nuolaidas! Kad ir kada jus užvaldys keliautojo dvasia, „Novaturas“ visada turės ką pasiūlyti. Kelionėms metų laikas nesvarbus, o atostogos, ypač netikėtos, pradžiugins kiekvieną. Kuo daugiau keliaujate, tuo laimingesni esate. Faktas!

Kur keliauti?

Ilgai svajojate apie atpalaiduojantį poilsį balto smėlio paplūdimiuose besimėgaujant karštomis saulės voniomis ir vaizdu į spindinčią jūrą? Saulėtoji Graikija, Ispanija, Italija, Malta, Portugalija, Egiptas ir Turkija laukia jūsų paruošę didžiausią poilsinių pramogų puokštę! O gal trokštate egzotinių pramogų unikaliame Tailande? Kreipkitės į profesionalus ir tolimos kelionės taps ranka pasiekiamos. Šaltukas negąsdina, o žiemos pramogos vilioja labiau nei vartymasis paplūdimyje? Keliaukite į Austriją, Prancūziją ir Šveicariją – šalis, kurios jaudina kiekvieną slidinėjimo mėgėją savo baltu sniegu nubarstytomis kalnų viršūnėmis. Pasaulis ir nuotykiai laukia!

„Novaturas“ kviečia visus norinčius keliauti ir siūlo geriausius poilsinių, pažintinių ir egzotinių kelionių pasiūlymus bei viliojančias akcijas, „viskas įskaičiuota“ keliones ir degančias nuolaidas. Pamirškite kasdienybę ir varginančius darbus, mėgaukitės kelionės momentais ir atostogomis geriausiuose kurortuose ir saulėkaita egzotika alsuojančiuose kraštuose. Leiskite kelionės rūpesčiais pasirūpinti profesionalams, o patys kraukite lagaminus ir ruoškitės naujiems nuotykiams. Pigios „Baltic Tours“ ir „Novaturo“ kelionės – jūsų puikių atostogų paslaptis.