×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Savaitgalio kelionės autobusu

keliones autobusu

Kas gali būti geriau nei savaitgalio kelionės į ? Čia pamirštama rutina, pabėgama nuo kasdienybės, pasineriama į užburiantį šurmulį. Poilsis po darbo savaitės itin svarbus, tad negaiškite laiko, ieškokite pigiausių savaitgalio kelionės į pasiūlymų internetu, taip sutaupydami laiko ir pasirūpindami žema kaina. Pigūs lėktuvo bilietai, paskutinės minutės pasiūlymai prisidės prie svajonių išsipildymo palydėti saulę mėgaujantis tradiciniu desertu. Savaitgalio kelionės į lėktuvu – nuotykių ir geros nuotaikos dozė. Paryžius užburiantis savitu žavesiu, išskirtinumu ir nuoširdžia atmosfera. Laikas skries lyg vėjas, taip ir norėsis ištarti „Sustok, akimirka žavinga!”, tačiau stabdyti akimirkas galėsite tik objektyvo blykste. Tikrai taip, atostogos bus trumpos, bet atmintyje įstrigs ilgam. Nuolaidos, pigūs lėktuvo bilietai į pritraukia daugybę turistų, būkite ir jūs vieni iš jų! Ieškote pigiausių savaitgalio kelionės pasiūlymų į ? Baltic Tours ir partneriai Novaturas, Tez Tour garantuoja – rasite! Stulbinančios akcijos, milžiniški paskutinės minutės pasiūlymai ir išskirtinis poilsis prasideda. Savaitgalio kelionės į lyg skambi melodija užburs jūsų sielą, o patiriami įspūdžiai primins nuotaikingo filmo scenarijų. Džiaukitės kiekviena skriejančia savaitgalio kelionės į minute, atraskite naujus skonius, didingus peizažus, unikalius kultūros bruožus, lai poilsis suteikia energijos visiems metams!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Savaitgalio kelionė autobusu – puikus trumpų atostogų variantas!

Savaitgalio poilsis jūsų pasirinktoje šalyje yra lengvai įgyvendinama svajonė, jeigu pasinaudosite karštomis  „Baltic Tours“ nuolaidomis ir leisitės į įdomius nuotykius! Jaučiatės pavargę nuo susikaupusių darbų, trokštate pailsėti ir pabėgti nuo rutinos? Visa tai lengvai padarysite su mūsų kelionių ekspertais. Rinkitės iš geriausių savaitgalio kelionių autobusu variantų, medžiokite degančius paskutinės minutės pasiūlymus už itin gerą kainą ir nedvejodami leiskitės į nepakartojamą kelių dienų nuotykį svetur.

Kodėl verta keliauti su „Baltic Tours“?

Pripažinkime, geras kainos ir kokybės santykis visada vilioja, ypač, jei planuojame kelionę. Štai kodėl verta rinktis „Baltic Tours“kartu su ilgamečiais partneriais  („Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“) padarysime viską, kad pateisintumėme jūsų lūkesčius ir pasiūlytumėme geriausius savaitgalio kelionių autobusu pasiūlymus. Neabejokite, rinkitės geriausius paskutinės minutės pasiūlymus ir patirkite galybę įspūdžių keliaudami su „Baltic Tours“.

Kodėl savaitgalio kelionės autobusu?

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu leis jums trumpam atsikvėpti nuo kasdienybės ir pasisėmus galybės įspūdžių kibti į darbus su naujomis jėgomis. Pamilkite spontaniškumą! Griebkite paskutinės minutės pasiūlymus išties karštomis kainomis ir tapkite svajonių kelionės herojumi. Siūlome savaitgalio keliones autobusu, kad spėtumėte aplankyti kuo daugiau įsimintinų objektų pakeliui ir prasmingai išnaudotumėte kiekvieną kelionės akimirką.

Kada keliauti?

Keliaukite kada tik panorėsite! Jaučiatės pavargę nuo rutinos ir esate pasiruošę įdomiems nuotykiams? „Baltic Tours“ siūlo įvairias savaitgalio kelionių autobusu kryptis, tad ruduo, žiema, vasara ar pavasaris – rasite sau tinkamą kelionės variantą. Šiltuoju metų sezonu siūlome atrasti Austrijos, Čekijos, Lenkijos ir Vokietijos grožį. Galėsite kerėtis autentiškais ir didingais šių šalių miestais – Varšuva, Krokuva, Viena,  Brno, Berlynu. O spaudžiant šaltukui ir artėjant gražiausioms žiemos šventėms paruošėme jums kitus ypatingus pasiūlymus, tad nenuobodžiaukite sutinkant Naujuosius metus, ryžkitės nuotykiams užsienyje!

Ką reikia žinoti ruošiantis savaitgalio kelionei autobusu?

Besiruošiant trumpoms kelių dienų atostogoms užsienyje jums nekils didelių sunkumų, kadangi su savimi verta pasiimti tik pačius būtiniausius daiktus. Būtinai pasiimkite maisto, vandens, priklausomai nuo sezono – šiltesnių ar plonesnių drabužių, būtiniausių medikamentų, pinigų, dokumentus. Tokioje išvykoje taip pat pravers kelioninė pagalvėlė bei apklotas.

Kur keliauti?

Kelionių organizatorius „Baltic Tours“ specialiai jums paruošė puikius trumpų kelionių autobusu pasiūlymus degančiomis kainomis! Kol dar lepina šilti orai, keliaukite atrasti centrinės Europos grožį. Planuokite artėjančios žiemos savaitgalius ir džiaukitės žiemiškomis pramogomis slidinėdami Slovakijos, Lenkijos arba Čekijos kalnuose. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės SPA malonumais Jūrmaloje. Stebėkite įspūdingus Naujųjų metų fejerverkus Vienoje, Budapešte, Vroclave arba Grandske. Grožėkitės siautulinguoju Brno arba pasidžiaukite jaukiomis Kalėdinėmis mugėmis Drezdene ir Niurnberge. Keliauti su  „Baltic Tours“ įdomu ir lengva, ir visa tai už išties karštą kainą!

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones