×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Poilsinės kelionės į Eilatą (Poilsinės kelionės į Izraelį)

Keliones-i-Eilata

Jaučiate, kad atėjo metas ilgai lauktam poilsiui? Visas jūsų mintis pasiglemžė svajos apie atostogas ir atpalaiduojantį poilsį Eilate? Nelieka abejonių – metas krauti lagaminą! Poilsinės kelionės į Eilatą neabejotinai leis atsikvėpti po darbų, pamiršti visus kamuojančius rūpesčius. Tik pagalvokite apie svajingą poilsinės kelionės į Eilatą laiką – tai, kas privers atpalaiduoti jūsų kūną ir sielą. Išlaisvinkite savo mintis, atsikvėpkite nuo kasdienybės ir lepinkitės poilsinės kelionės Eilate momentais. Keliaujate su šeima? Paįvairinkite poilsį įvairiomis ekskursijomis. Vykstate su draugais? Išmėginkite jaudinančius vandens sporto malonumus. Galbūt tai jūsų povestuvinė kelionė? Mėgaukitės gastronomijos burtais ar romantiškais pasivaikščiojimais paplūdimiu. Poilsinės kelionės Eilate – neįtikėtinai puiki galimybė pažinti save, artimuosius ir pasaulį. Poilsis Eilate taps įsimintinu, tik nepamirškite, kad atostogų metu svarbiausi esate jūs. Neleiskite niekam drumsti jūsų ramybės Eilate, vaikykite visas blogas mintis ir atsiduokite malonumų pasauliui. Neabejojame, kad jus domina pigiausi poilsinių kelionių pasiūlymai lėktuvu. Būtent dėl šios priežasties Baltic Tours kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti poilsinių kelionių į Eilatą pasiūlymus pigiau internetu. Atminkite, gausybė paskutinės minutės pasiūlymų į Eilatą žema kaina, degančios akcijos, nuolaidos ir nuoširdūs keliautojų atsiliepimai pažers kelionės galimybių spektrą. Užsimerkite, atsipalaiduokite ir jūs jau poilsinėje kelionėje po Eilatą! Patikėkite kelionės planus Baltic Tours profesionalams bei ištikimiems partneriams Tez Tour, Novaturas, Kidy Tours – padarysime viską, kad poilsinė kelionė į Eilatą virstų įstabiausiomis atostogomis.

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Poilsinės kelionės į Elatą

Saulė, šiluma, Raudonoji jūra, atsipalaidavimas ir galimybė visiškai atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių. Visa tai laukia pasirinkusiųjų poilsinę kelionę į Elatą. Pačiuose Izraelio pietuose, prie Raudonosios jūros įsikūrusio kurorto gyvenimas kviečia visus atsipalaiduoti ir mėgautis poilsiu. Išlaisvinkite savo mintis, atsikvėpkite nuo darbų ir mėgaukitės poilsio Elate momentais. Keliaujate su šeima? Leiskites į bet kurią iš daugybės siūlomų ekskursijų ir pažinkite šį Izraelio pietuose esantį regioną. Atvykote su draugų kompanija? Išbandykite nardymą Raudonojoje jūroje ir leiskite malonius vakarus restoranuose. Blogų orų ir šalčio čia nebūna! Poilsinė kelionė į Elatą garantuoja visišką atsipalaidavimą ir nepamirštamas atostogas.

Kodėl verta keliauti į Elatą su „Baltic Tours“?

Ieškote pigiausių poilsinių kelionių pasiūlymų? Kreipkitės į patikimus ir patyrusius kelionių ekspertus. „Baltic Tours“ specialistai kartu su ilgamečiais ir patikimais partneriais „Novaturas“, „TopTravel“, „Eco Travel“, „Tez Tour“ ir „Kidy Tour“ jums padės išsirinkti pačią geriausią atostogų kryptį, parūpins palankiausių kelionių pasiūlymų jūsų tobulam poilsiui, atsakys į visus klausimus ir padės tinkamai pasiruošti svajonių kelionei. „Baltic Tours“ svetainėje rasite geriausius poilsinių kelionių pasiūlymus, pigius kelionių lėktuvu bilietus, gundančias nuolaidas ir degančias paskutinės minutės keliones bei „viskas įskaičiuota“  (angl. „all inclusive“) pasiūlymus. Ieškote naujų krypčių atostogoms? Svetainėje taip pat rasite keliautojų istorijų, įspūdžių apie įvairiausius kraštus ir patarimų, padėsiančių susikurti tobulą savo naujos kelionės receptą ir jums!

Kodėl poilsinė kelionė į Elatą?

Ieškote naujų ar įdomesnių krypčių atostogoms? Elatas – idealus pasirinkimas jūsų tobuloms atostogoms ir idealiam poilsiui. Atvykę čia pamiršite bet kokias mintis apie žiemą, šaltį ir tamsą. Elate vyrauja tropinis klimatas, leidžiantis mėgautis saule, šiluma ir maudynėmis ištisus metus. Šiame kurorte netrūksta restoranų, krautuvėlių ir kavinukių, kuriose lėtai gurkšnodami mėgstamą gėrimą pagaliau skirsite laiko sau! Šis kurortas – taip pat puiki vieta apsipirkimui. Norėdami dar geriau pažinti Elato regioną bei kitas Izraelio vietas, išsinuomokite automobilį ir keliaukite savarankiškai. Elate galite ne tik mėgautis maudynėmis šiltoje jūroje, bet ir išbandyti pasiplaukiojimą su delfinais bei išbandyti kitas vandens pramogas ar sporto šakas. Mėgstate nardyti? Ar žinojote, kad Elatas – nardytojų rojus? Panirkite į Raudonąją jūrą ir mėgaukitės neapsakomu povandeninio pasaulio grožiu.

Kada keliauti į Elatą?

Klimatas Elate karštas ir sausas. Net sausio mėnesį, kuris Elate laikomas vėsiausiu, oro temperatūra siekia 20 ℃ šiluma. Vandens temperatūra visus metus retai kada nukrenta žemiau nei 20 ℃ šilumos ribos. Šilčiausia Elate yra nuo balandžio iki spalio, o rugsėjį gali pasitaikyti šiek tiek kritulių. Karščiausias mėnuo – rugpjūtis, kuomet dienomis gali įkaisti ir iki 40 ℃ šilumos. Jei sunkiai pakeliate tokį karštį, poilsinę kelionę į Elatą rinkitės pavasarį ir rudenį, o norintys pabėgti nuo šalčio čia visada laukiami žiemos metu.

Kur keliauti Elate?

Atvykę į Elatą turite progą atsiplėšti nuo visų problemų ir atsipūsti nuošaliame kurorte. Bet jei norisi pramogų ir išvykų – jų tikrai netrūksta. Apsilankykite Elato jūros parke. Čia pamatysite didžiuliuose akvariumuose plaukiojančius vėžlius, rajas ir ryklius. Pakilkite į čia veikiančią Taikos terasą, iš kurios atsiveria vaizdas į Raudonąją jūrą ir keturias šalis: Izraelį, Jordaniją, Egiptą ir Saudo Arabiją. Itin rekomenduojama šioje terasoje apsilankyti su vaikais. Ekskursijos Elate vyksta anglų ir rusų kalbomis. Galima rinktis pasivažinėjimą visureigiais ar jodinėjimą kupranugariais dykumoje, nardymą ar pasiplaukiojimą su delfinais. Iš Elato organizuojamos ekskursijos į kaimyninėje Jordanijoje esantį garsųjį akmeninį Petros miestą, pripažintą vienu iš pasaulio stebuklų. Nuvykite į Timnos parką, kuriame susipažinsite su unikalia šio Izraelio regiono geologija bei dykumos paslaptimis, nukeliausite į Raudonąjį kanjoną. Ir tai tik kelios rekomeduojamos stotelės jūsų poilsinėje kelionėje į Elatą.

Poilsinė kelionė į Elato kurortą dovanos jums nepamirštamą poilsį ir įkvėps naujiems nuotykiams. Palikite kelionės organizavimo rūpesčius „Baltic Tours“ kelionių ekspertams, o patys ruoškitės nepamirštamai, penkių žvaigždučių vertai poilsinei kelionei į Elatą!

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones