×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Stambulą – atostogos iš karto dviejuose žemynuose! (Pažintinės kelionės į Turkiją)

Stambulas

Pažintinės kelionės į - atostogos trokštantiems daugiau nei vien tik mėgautis aukšto lygio viešbučių aptarnavimu ir dėl nieko nesirūpinti. Tai subtilus poilsis, kurio metu stengiesi įkvėpti kuo daugiau svetimos kultūros. Pažintinės kelionės į leidžia suprasti savotišką vietinių gyvenimą, įsijausti į mums dar neatrastą kasdienybę, paklaidžioti istorija alsuojančiomis senomis gatvelėmis. Atostogos – nauji pojūčiai skonio receptoriams, taip taip, pažintinės kelionės į metu bus atrastas subtilus gastronomijos pasaulis. Poilsis sužadins apetitą ne tiks maistui, bet ir žinioms, kurios praplės kiekvieno pasaulėžiūrą. Pigūs lėktuvo bilietai – pažintinės kelionės į privalumas. Paskutinės minutės pasiūlymai, žema kaina, išskirtinės akcijos, visa tai leidžia keliauti lėktuvu dar pigiau, o santaupas pasilikti laukiantiems nuotykiams pažintinės kelionės į metu. Poilsis išpildys jūsų lūkesčius pažinti, atrasti, pajusti. Naujais potyriais supančiotos atostogos privers nusišypsoti vos tik prisiminus patirtus įspūdžius, turiningai praleistas laikas paliks pėdsaką jūsų gyvenimo istorijoje. Ieškote pigiausių pažintinės kelionės į pasiūlymų? Pigūs lėktuvo bilietai internetu, paskutinės minutės pasiūlymai, Baltic Tours komanda ir partneriai Tez Tours, Novaturas pasirengę jums padėti. Nuoširdus aptarnavimas ir ilgametė patirtis garantuos nepamirštamą Pažintinės kelionės po laikotarpį. Juk ne veltui yra sakoma „Mokykitės keliauti, keliaukite mokytis!”, tad gyvenkite šia idėja ir turtinkite savo pasaulį!

Nebrangus poilsis istoriniame Stambule yra lengvai pasiekiamas, jeigu pasinaudosite Baltic Tours degančiais pasiūlymais! Mėgaukitės šio susikertančių kultūrų miesto žavesiu ir atraskite tūkstantmetę šio legendinių imperijų miesto istoriją! Pigios kelionės į Stambulą pasiūlys puikų Europos ir Azijos kultūros mišinį ir jausmą, kad esate civilizacijų susikirtimo taške. Skaitykite pigių kelionių variantų aprašymus, gaudykite karštas akcijas, viskas įskaičiuota (angl. all included), paskutinės minutės pasiūlymus žema kaina ir sėskite į lėktuvą, vykstantį į atostogas rojuje!

Ką reikia žinoti, kai keliaujate į Stambulą?

Stambulas – vienas iš išskirtiniausių Europos miestų, esantis prie Bosforo sąsiaurio, jungiančio Juodąją ir Marmuro jūras, o kartu ir Europos bei Azijos žemynus. Šis miestas, anksčiau vadintas Konstantinopoliu, buvo Bizantijos ir Otomanų imperijos centru. Čia galima aplankyti Šv. Sofijos cerkvę, Mėlynąją mečetę (norint į šią patekti privaloma nusiauti batus ir uždengti kūną), Topkapi rūmų muziejų. Mieste dar veikia didžiausias pasaulyje turgus po stogu, vadinamas senuoju Stambulo turgumi, ir prieskonių (Egipto) turgus, kuriame patariama ieškoti lauktuvių artimiesiems. Vienas iš seniausių mieste Galata bokštas ir Stambulo architektūros muziejus taip pat paliks didelį įspūdį. Puikus klimatas, draugiška atmosfera ir graži architektūra yra būtent tai, kas užtikrins jūsų puikų poilsį Stambule!

Ko ragauti Stambule?

Stambulas pasižymi skania turkiška virtuve. Visų pirma, Turkijoje privalu paragauti tikrų kebabų – šis maistas ne tik skanus bei tradicinis, bet ir palyginti pigus. Taip pat siūlome paragauti: balık ekmek bandelę, įdarytą bulvę kumpir, specialiai paruoštų midijų. Turkiška virtuvė garsėja ir dėl gėrimų, pavyzdžiui, turkiškos kavos, arbatos, ayran jogurto. Šis turkų pamėgtas jogurtinis gėrimas šiek tiek primena kefyrą. Linkime ne tik išmėginti šiuos gardumynus, bet ir patiems atrasti savo kulinarinius Stambulo perliukus!

Pigios kelionės į Stambulą privalumai

Pasirinkus išskirtinai pigią kelionę į Stambulą, nusivilti neteks! Šis niekada nemiegantis vienas iš didžiųjų pasaulio miestų yra viena iš tų vietų, kur visada galima atrasti vis šį tą naujo. Stambulas yra miestas ir vartai į Aziją, kurį puikiai ištirsite pėsčiomis klaidžiodami siauromis senamiesčio gatvelėmis.

Geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos skatina vykti į Stambulą ir patirti įspūdžių kupinus nuotykius kartu su artimiausiais žmonėmis. Įsigykite ypač pigius skrydžius su akcija internetu ir keliaukite!

Išvykimo stotelės yra iš Vilniaus, Kauno, Varšuvos bei Rygos oro uostų! Leiskitės į nepamirštamą pigią kelionę į Stambulą! Lėktuvo bilietai ir Stambulas laukia jūsų!

 

 

 

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones