×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Paskutinės minutės kelionės į Kretą (Paskutinės minutės kelionės į Graikiją)

Tiems, kurie visada stengiasi sutaupyti, Baltic Tours parengė dosnų kelionių kąsnelį! Paskutinės minutės pasiūlymai kelionei į Kretą privers suklusti kiekvieną, kuris laiko save spontanišku ir taupančiu keliautoju. Paskutinių minutės pasiūlymų į Kretą gausa ir įvairovė – visai ne mitas. Išlaukite tinkamo momento ir kelkite sparnus į ilgai svajotą kraštą – Kretą. Paskutinės minutės kelionės pasiūlymai į Kretą maloniai priblokš net ir daug mačiusius, tad pasiruoškite įvairiausiems siurprizams ir netikėtumams. Į paskutinės minutės pasiūlymų sūkurį įtraukite šeimą, draugus, kolegas ir mylimuosius, juk kelionės – suartina ir leidžia geriau pažinti vienas kitą. Juk sakoma, kad geriausi dalykai – nelaukti, tad atsiduokite spontaniškumui į rankas ir žiūrėkite, į kokį pasaulio kampelį jus nuneš keliautojo dvasia. Paskutinės minutės kelionės į Kretą leis išvaduoti sielą iš kasdienybės, mėgautis kelionės momentais. Baltic Tours kviečia prenumeruoti dinamišką ir informatyvų kelionių pasiūlymų naujienlaiškį, kupiną įvairiausių įdomybių. Paskutinės minutės pasiūlymai, žemos kainos, degančios akcijos internetu, pigių skrydžių pasiūlymai, pigūs lėktuvo bilietai ir keliautojų atsiliepimai bei pasakojimai. Visa tai – visuma, sudaranti puikias galimybes paskutinės minutės kelionės į Kretą formavimuisi. Užteks skaityti kelionių aprašymus, leiskitės į paskutinės minutės kelionę į Kretą ir pažinkite naujas kultūras, susipažinkite su vietiniais, atraskite gastronomijos paslaptis. Ar jūs pasiruošę svaiginančiai ir įsimintinai paskutinės minutės kelionės į Kretą išvykai? Pasaulis jūsų laukia!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Paskutinės minutės kelionės į Kretą

Tiems, kurie visada stengiasi sutaupyti, Baltic Tours parengė dosnų kelionių kąsnelį! Paskutinės minutės pasiūlymai kelionei į Kretą privers suklusti kiekvieną, kuris laiko save spontanišku ir taupančiu keliautoju. Paskutinės minutės pasiūlymų į Kretą gausa ir įvairovė bei degančios kainos – visai ne mitas. Išlaukite tinkamo momento ir kelkite sparnus į ilgai išsvajotą kraštą – Kretą.


Kodėl verta keliauti į Kretą su Baltic Tours?

Baltic Tours kviečia prenumeruoti dinamišką ir informatyvų kelionių pasiūlymų naujienlaiškį, kupiną įvairiausių įdomybių. Paskutinės minutės pasiūlymai, viskas įskaičiuota (angl. all included), žemos kainos, degančios akcijos internetu, pigių skrydžių pasiūlymai, pigūs lėktuvo bilietai ir keliautojų atsiliepimai bei pasakojimai. Visa tai – visuma, sudaranti puikias galimybes paskutinės minutės kelionės į Kretą pradžiai. Užteks skaityti kelionių aprašymus, leiskitės į paskutinės minutės kelionę į Kretą. Pažinkite naujas kultūras, susipažinkite su vietiniais, atraskite gastronomijos paslaptis. Ar jūs pasiruošę svaiginančiai ir įsimintinai paskutinės minutės kelionės į Kretą išvykai? Pasaulis jūsų laukia!

 

Kodėl rinktis paskutinės minutės keliones į Kretą?

Kreta yra viena iš istoriškiausių Graikijos vietų. Tai yra ne vien sala, kurioje klestėjo pirmoji Europoje senovės Mino civilizacija. Pasak graikų mitų, Kretoje gimė vyriausiasis Olimpo dievas Dzeusas. Šioje saloje galima net aplankyti konkretų urvą, kuriame, pasak mitologijos šaltinių, tai įvyko. Kreta žavi ne tik savo senovės kultūros paminklais, turistus taip pat traukia ir puikus salos klimatas. Drauge sala garsėja ir dėl savo puikios Viduržemio jūros tipo virtuvės, kuri pripažįstama viena iš sveikiausių Europoje.

 

Kada keliauti?

Pačiu tinkamiausiu laiku vykti į Kretą laikomi balandžio, gegužės, rugsėjo ir spalio mėnesiai. Nerekomenduojama vykti lietinguoju laikotarpiu, kuris Kretoje trunka nuo sausio iki kovo mėnesio. Vasarą siūloma vykti nebijantiems ypač kaitrios saulės ir didelio karščio. Prieš renkantis paskutinės minutės pasiūlymą į Kretą rekomenduojame atvykti pasikonsultuoti su Baltic Tours komanda dėl to, kokių orų tikėtis, ir kaip pasiruošti Kretos klimatui.


Kur keliauti Kretoje?

Kreta yra didžiausia Graikijai priklausanti sala. Dėl šios priežasties rekomenduojame neužsisėdėti viešbutyje ir išsinuomavus automobilį patyrinėti visą salą – joje tikrai yra ką pamatyti! Ko gero, žymiausiu turistų traukos centru laikomas Samarijos tarpeklis, esantis Kretos vakarinėje dalyje. Nors pasiryžus įveikti šį ilgiausią Europoje 15 km ilgio tarpeklį, prireiks fizinio pasiruošimo, tikrai verta pasistengti ir praeiti trasą – įspūdingi gamtos vaizdai ir istorinės vietos ilgai neišdils atmintyje. Verta aplankyti ir jau minėtą legendomis apipintą stalaktitų ir stalagmitų kupiną Dzeuso gimimo urvą. Laiveliu taip pat galima nuvykti į senoviškai atrodančią Spinalongos salą – tvirtovę. Na, o gražių smėlio paplūdimių Kretoje yra tiek daug, kad net gali būti sunku išsirinkti mėgstamiausią.
      
Paskutinės minutės kelionės pasiūlymai į Kretą maloniai priblokš net ir daug mačiusius, tad pasiruoškite įvairiausiems siurprizams ir netikėtumams. Į paskutinės minutės pasiūlymų sūkurį įtraukite šeimą, draugus, kolegas ir mylimuosius. Juk kelionės suartina ir leidžia geriau pažinti vienam kitą. Juk sakoma, kad geriausi dalykai nelaukti, tad atsiduokite spontaniškumui į rankas ir žiūrėkite, į kokį pasaulio kampelį jus nuneš keliautojo dvasia. Paskutinės minutės kelionės į Kretą leis išlaisvinti sielą iš kasdienybės, mėgautis kelionės momentais, atsipalaiduoti ir įkvėpti šviežio jūros oro. Išsirinkite paskutinės minutės kelionės į Kretą pasiūlymą žema kaina ir leiskite sau atsipalaiduoti! Baltic Tours kartu su partneriais siūlo skrydžius iš Vilniaus (Lietuvos), Varšuvos ar Rygos.

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones