×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 [email protected]
 • Pradžia
 • Paskutinės minutės kelionės
Paskutinės minutės kelionės
Filtruoti:
  Kaina:
  Paskutinės minutės kelionių kryptys

  Paskutinės minutės kelionės

  Ar prie durų jau stovi sukrautas lagaminas? Laukiate pasiūlymų trumpoms atostogoms vienoje iš Europos sostinių, o gal norite lėktuvu skristi pailsėti savaitei prie jūros ar aktyviai praleisti laiką kalnuose? Šaunu! Tada patrauklūs, degantys paskutinės minutės kelionių pasiūlymai internetu – kaip tik jums! Tereikia pasirinkti norimą kryptį ir įsigyti kelionės pasiūlymą lėktuvu, kuriame viskas įskaičiuota: skrydžių bilietai, apgyvendinimas ir maitinimas.

  Kodėl verta keliauti su „Baltic Tours”?

  Jau ilgą laiką sėkmingai organizuojame keliones ir dirbdami su kelionių ekspertais bei patikimais partneriais („Tez Tour”, „Novaturas”, „Kidy Tour”, „Top Travel” bei „Eco Travel”) siūlome jums stebinančias paskutinės minutės keliones su akcija! Pasitikėkite mūsų patirtimi ir leiskite padėti suplanuoti ypatingas atostogas. Nesvarbu, ar norite keliauti su šeima, ar su draugais, mes padėsime atrasti patraukliausią pasiūlymą jums už išskirtinę kainą! Atostogų variantai „Baltic Tours” puslapyje atnaujinami kasdien, o kokia kaina galite įsigyti kelionę – priklausys tik nuo jūsų.

  Kodėl rinktis paskutinės minutės keliones?

  Norėdami taupyti laiką ir užuot ieškoję kokybiškų atostogų pasiūlymų įvairiuose puslapiuose, griebkite jus greičiausiai suviliojusį specialų „Baltic Tours” paskutinės minutės, pigiausią kelionės pasiūlymą ir džiaukitės atostogų laiku kartu su artimiausiais žmonėmis. Visos pasirinkimo galimybės – jums visai po ranka. Pasinerkite į malonumų kupiną kelionę pirkdami kelionės bilietus ir skrydžius su nuolaida.
  Kada keliauti?
  Pigios, paskutinės minutės kelionės ir karšti orai jūsų laukia žiemą ir vasarą, pavasarį ir rudenį. Birželį ieškokite bilietų į šiltus kraštus, o gruodžio mėnesį vykite į stebuklingai atrodančius, apsnigtus miestus ir pajuskite šventinio laikotarpio nuotaiką! Mes visada laukiame jūsų „Baltic Tours” biure, kur atvykus rasite visus atsakymus į iškilusius klausimus apie reikalingus dokumentus (pasus, vizas, draudimus), atsiliepimus apie gidus, draudimą ir kelionių ekspertų patarimus.

  Kur keliauti?

  Sužadinkite tyrinėtojo gyslelę ir pasileiskite į neplanuotą nuotykį. Rinkitės kryptis į Egiptą (Hurgada, Makadi Bei, Šarm el Šeichas) arba įžymią Ispaniją ir Turkijos garsiuosius turistinius kurortus (Bodrumas, Alanija, Kemeras) ar Kenijos ir ne tik! Turime begalę pasiūlymų Europoje ir už jos ribų. Paskutinės minutės kelionė yra geriausias spontaniškas pasirinkimas, kurį galite pasidovanoti sau ar artimiems žmonėms!

  Populiariausi ir specialūs skrydžiai yra iš Vilniaus, Kauno, Palangos, Varšuvos bei Rygos oro uostų, kuriuos pasiekti yra labai lengva!