×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės autobusu į Berlyną (Kelionės autobusu į Vokietiją)

Berlynas, Vokietija

Kelionės autobusu į Berlyną – vieningos Vokietijos simbolį!

Nebrangios atostogos Berlyne yra lengvai pasiekiamos jeigu pasinaudosite „Baltic Tours“ degančiais pasiūlymais! Skaitykite kelionių autobusu variantų aprašymus, keliautojų atsiliepimus, gaudykite karštas akcijas, paskutinės minutės pasiūlymus su „viskas įskaičiuota“ (angl. „all inclusive“) paslauga už itin žemą kainą ir neabejodami sėskite į autobusą Berlyno link! Siūlome kelionės autobusu į Berlyną pasiūlymus individualiems keliautojams, grupėms ar keliaujantiems su vaikais!

Kodėl verta keliauti į Berlyną su „Baltic Tours“?

Neabejojame, kad jus domina pigūs kelionių autobusu pasiūlymai. Būtent dėl šios priežasties „Baltic Tours“ kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti kelionių autobusu į Berlyną pasiūlymus pigiau internetu. Patikėkite atostogų planus „Baltic Tours“ profesionalams bei ištikimiems kelionių organizavimo partneriams („Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“) – padarysime viską, kad kelionės autobusu į Berlyną virstų įsimintina išvyka.

Kodėl kelionės autobusu į Berlyną?

Poilsinės, pažintinės ar turistinės kelionės autobusu į Berlyną jūsų tikrai nenuvils! Ši be galo įvairi šalis abejingų nepalieka! Be to, keliaujant į Berlyną autobusu, bus galima aplankyti gražius pakeliui esančius miestus!
Kada keliauti?

Patyrę keliautojai rekomenduoja vykti į Berlyną gegužės – rugpjūčio mėnesiais. Žinoma, kelionės data priklauso nuo jūsų poreikių ir planuojamos veiklos. Dėl tinkamiausios kelionės datos parinkimo kviečiame konsultuotis su „Baltic Tours“ komandos kelionių ekspertais.

Ką reikia žinoti keliaujant į Berlyną autobusu?

Priklausomai nuo to, iš kurio Lietuvos miesto važiuosite, tai užtruks nuo 15 iki 18 valandų. Nors Berlynas yra Šengeno zonoje, kartais jos ar Lenkijos pasienyje vyksta pasienio tarnybos reidai, taigi privalu turėti galiojantį pasą ar asmens tapatybės kortelę. Ką pasiimti keliaujant į Berlyną? Kelionės daiktų sąrašas keliaujant autobusu į Berlyną labai nesiskirs nuo sąrašo daiktų, reikalingų kelionėse kitomis kryptimis – būtina pasiimti maisto, atsarginių drabužių, pinigų ir būtiniausių medikamentų. Autobuse pravers apklotas ir patogi kelioninė pagalvėlė.

Kur keliauti?

Berlynas yra miestas, pažymėtas permainingos istorijos randais. Bene žymiausias lankytinas šio miesto objektas – Brandenburgo vartai. Patariama juos lankyti naktį, kai apšvietimas dar labiau pabrėžia statinio didybę. Šios triumfo arkos atvaizdas puikuojasi ir ant kai kurių vokiškų eurų monetų. Dar vienas svarbus Berlyno pastatas yra Vokietijos parlamentas, vadinamas Reichstagu. Šis buvo sulygintas su žeme ir vėl atstatytas, įspūdingiausia jo detalė – saulėje žėrintis stiklinis kupolas. Šaltojo karo istorijos entuziastams būtina aplankyti Gedenkstätte Berliner Mauer – Berlyno sienos monumentą. Tai dalis išlikusios Berlyno sienos, kuri kartu su muziejaus ekspozicija ne tik atskleidžia sienos istoriją, bet ir paaiškina, kokią įtaką ji padarė eilinių žmonių gyvenimams. Berlynas turtingas muziejų: nuo klasikinio pasaulio meną pristatančio Pergamon ar Island (liet. salos) muziejaus salos iki modernaus ir šiuolaikinio meno galerijų. Šis daugiakultūris metropolis kiekvieną žavi savo savitumu ir originalumu!

Paskutinės minutės degantys pasiūlymai, stulbinančios akcijos ir žema kaina leidžia pigiai pasiekti norimą šalį. Įsigykite autobusų bilietus internetu į Berlyną pigiau! Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio miestų!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones