Kelionės autobusu į Graikiją

Individualūs kelionių pasiūlymai į Graikiją

Kelionės autobusu į Graikiją – kai maloniai stebina ir gamta, ir kultūra!

Nebrangus poilsis Graikijoje yra lengvai pasiekiamas jeigu pasinaudosite „Baltic Tours“ degančiais pasiūlymais! Skaitykite kelionių autobusu variantų aprašymus, keliautojų atsiliepimus, gaudykite karštas akcijas, paskutinės minutės pasiūlymus su „viskas įskaičiuota“ (angl. „all inclusive“) paslauga už itin žemą kainą ir neabejodami sėskite į autobusą Graikijos link! Siūlome kelionės autobusu į Graikiją pasiūlymus individualiems keliautojams, grupėms ar keliaujantiems su vaikais!

Kodėl verta keliauti į Graikiją su „Baltic Tours“? Neabejojame, kad jus domina pigūs kelionių autobusu pasiūlymai. Būtent dėl šios priežasties „Baltic Tours“ kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti kelionių autobusu į Graikiją pasiūlymus pigiau internetu. Patikėkite atostogų planus „Baltic Tours“ profesionalams bei ištikimiems kelionių organizavimo partneriams („Tez Tour“, „Novaturas“) – padarysime viską, kad kelionės autobusu į Graikiją virstų įsimintina išvyka.

Kodėl kelionės autobusu į Graikiją? Poilsinės, pažintinės ar turistinės kelionės autobusu į šią šalį jūsų tikrai nenuvils! Graikija garsi savo nuostabia jūra, kalnais ir turtinga kultūra. Pasinerkite į šią Vakarų filosofijos, meno, mokslo ir politikos kilmės vietą ir patirkite geriausius įspūdžius Graikijoje! Graikija yra valstybė, turinti stiprų charakterį. Būtent keliaujant autobusu geriausiai galima suprasti skirtingų šalies regionų skirtumus ir savitumus, šalies geografijos ypatumus.

Kada keliauti? Turistinis sezonas Graikijoje trunka nuo balandžio iki spalio. Rekomenduojamas kelionės laikas priklauso nuo jūsų poreikių. Jeigu labiau patinka šilti orai, tiks balandis, gegužė, rugsėjis. O mėgstantys karštį puikiai praleis laiką birželį, liepą ir rugpjūtį. Norinčius sužinoti daugiau apie Graikijos klimatą kviečiame pasikonsultuoti su „Baltic Tours“ patyrusių kelionių ekspertų komanda ir taip išsirinkti tinkamiausią laiką savo kelionei. Graikija – didelė šalis, tad reikia nepamiršti, kad šiaurėje vyrauja šaltesnis, labiau žemyninis klimatas.

Ką pasiimti keliaujant į Graikiją? Kelionės daiktų sąrašas keliaujant autobusu į Graikiją labai nesiskirs nuo sąrašo daiktų, reikalingų kelionėse kitomis kryptimis – būtina pasiimti maisto, atsarginių drabužių, pinigų ir būtiniausių medikamentų. Autobuse pravers apklotas ir patogi kelioninė pagalvėlė.

Kur keliauti? Graikija yra viena iš labiausiai turistų lankomų valstybių pasaulyje. Pagrindinės to priežastys – šilta jūra, visame pasaulyje pripažinti smėlio paplūdimiai. Be to, čia gausu istorinių įžymybių. Viešint šioje šalyje visų pirma yra būtina aplankyti sostinę Atėnus ir įžymiąją Akropolio šventyklą bei kitus šio miesto architektūros paminklus. Delfų miestas taip pat garsus savo Antikos laikų palikimu. Verta aplankyti šio miesto, kuriame gyveno mitinis aiškiaregys orakulas, liekanas. Turistai galbūt net labiau nei žemyninę Graikijos dalį yra pamėgę jos salas. Kiekviena jų vis kitokia, tačiau visos džiugins gražiais miesteliais ir puikiais paplūdimiais. Į Korfu, Rodą, Kretą, Santorinį ir dar daugelį kitų poilsiui puikiai pritaikytų salų galima skristi lėktuvu arba plaukti iš žemyninės dalies ir tarp salų kursuojančiais keltais. Paskutinės minutės degantys pasiūlymai, stulbinančios akcijos ir žema kaina leidžia pigiai pasiekti norimą šalį. Įsigykite autobusų bilietus internetu į Graikiją. Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio miestų!

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Graikiją?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su "Baltic Tours" privatumo politika