×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės autobusu į Čekiją

Šv. Vito katedra, Praha

Kelionės autobusu į Čekiją – pasakiškų miestų ir pilių kraštą!

Nebrangus poilsis Čekijoje yra lengvai pasiekiamas jeigu pasinaudosite „Baltic Tours“ degančiais pasiūlymais! Skaitykite kelionių autobusu variantų aprašymus, keliautojų atsiliepimus, gaudykite karštas akcijas, paskutinės minutės pasiūlymus su „viskas įskaičiuota“ (angl. „all inclusive“) paslauga už itin žemą kainą ir neabejodami sėskite į autobusą Čekijos link! Siūlome kelionės autobusu į Čekiją pasiūlymus individualiems keliautojams, grupėms ar keliaujantiems su vaikais!

Kodėl verta keliauti į Čekiją su „Baltic Tours“?

Neabejojame, kad jus domina pigūs kelionių autobusu pasiūlymai. Būtent dėl šios priežasties „Baltic Tours“ kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti kelionių autobusu į Čekiją pasiūlymus pigiau internetu. Patikėkite atostogų planus „Baltic Tours“ profesionalams bei ištikimiems kelionių organizavimo partneriams („Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“) – padarysime viską, kad kelionės autobusu į Čekiją virstų įsimintina išvyka.

Kodėl kelionės autobusu į Čekiją?

Poilsinės, pažintinės ar turistinės kelionės autobusu į šią šalį jūsų tikrai nenuvils! Nuo komunistinės sistemos žlugimo 1989 metais Čekija, ypač Praha, tapo viena iš populiariausių naujų Europos turizmo krypčių. Pasinerkite į šią magišką šalį ir patirkite geriausius įspūdžius Čekijoje!

Kada keliauti?

Kelionių ekspertai į Čekiją pataria vykti gegužės – rugpjūčio mėnesiais. Tačiau priklausomai nuo planuojamų veiklų galima keliauti rudenį, žiemą, pavasarį ir vasarą. Dėl jums tinkamiausio kelionės laiko kviečiame pasikonsultuoti su „Baltic Tours“ kelionių ekspertais!

Ką reikia žinoti keliaujant į Čekiją autobusu?

Ką pasiimti keliaujant į Čekiją? Kelionės daiktų sąrašas keliaujant autobusu į Čekiją labai nesiskirs nuo sąrašo daiktų, reikalingų kelionėse kitomis kryptimis – būtina pasiimti maisto, atsarginių drabužių, pinigų ir būtiniausių medikamentų. Autobuse pravers apklotas ir patogi kelioninė pagalvėlė. Čekijos valiuta yra Čekijos kronos. Už 1 eurą gausite maždaug 25 Čekijos kronas.
Kur keliauti?

Susipažinimą su Čekija vertėtų pradėti nuo jos sostinės ir labiausiai lankomo miesto – Prahos. Praha nuo seno buvo kertinis Vidurio Europos miestas – Bohemijos karalystės sostinė, svarbus ekonomikos ir kultūros centras, svarbus Šventosios Romos imperijos, vėliau Austrijos – Vengrijos imperijos miestas, Čekoslovakijos sostinė. Šiame metropolyje, kuriame šiuo metu gyvena apie 1,3 milijono gyventojų, gausu tiek gotikinės, tiek barokinės ar art nouveau architektūros stiliaus statinių. Garsiausias Prahos objektas – Karolio tiltas, didinga Šv. Vito katedra, įspūdį ilgam paliekantis Prahos žydų muziejus, Prahos pilis, senamiesčio aikštė atskleis savitą ir įvairų šio miesto veidą. Tačiau ne tik Prahoje gausu įdomių atrakcijų: Plzeň mieste veikia viena iš seniausių ir sakoma, geriausią alų verdančių alaus daryklų – Pilsner Urquell. Joje galima susipažinti su šio gėrimo istorija ir gamybos technologija. Čekija taip pat garsėja savo Karlovy Vary kurortu, kuriame gausu sanatorijų bei Český Krumlov miesteliu su nuostabiu į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įtrauktu senamiesčiu. Šalies pietinėje dalyje esantis Český Krumlov dėl savo grožio ir mažo dydžio dažnai vadinamas miniatiūrine Praha.

Paskutinės minutės degantys pasiūlymai, stulbinančios akcijos ir žema kaina leidžia pigiai pasiekti norimą šalį. Įsigykite autobusų bilietus internetu į Čekiją. Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio miestų!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones