2017-07-11

Stulbinantys povandeniniai muziejai arba nardymas Egipte

Aktyvus turizmas
Poilsinės kelionės
Visos tinklaraščio kategorijos
Kelionės į Egiptą vilioja keliautojus savo auksiniais paplūdimiais, senųjų faraonų istorija, stulbinančiais statiniais ir vandens pramogomis. Geros kokybės poilsinės kelionės ir pigūs skrydžiai ragina turistus ilsėtis Egipte. Kodėl šią egzotinę kryptį myluoja būrys keliautojų šiandien, atsako Baltic Tours profesionalų komanda.

Egipto piramidės

Klausiate, ką veikti Egipte be gulėjimo prie baseino? Atsakymas paprastas – nardyti! Tai yra viena populiariausių vandens pramogų, o šios atrakcijos rojumi yra tituluojami Hurgados bei Šarm el Šeicho kurortai. Kadangi Raudonosios jūros vandens temperatūra bet kuriuo metų laiku siekia daugiau nei 20°C šilumos, tad tai - palanki terpė koraliniams rifams susidaryti. Šių grožis – nenusakomas! Neveltui jie yra tikras Egipto pasididžiavimas.

Nardymas Egipte

Nardymas Egipte

  • Paviršinis nardymas – vienas mėgstamiausių turistų nardymo būdų. Prieš akis žavingoj Egipto jūroj nardant – 200 skirtingų koralų ir unikalių žuvų įvairovė.
  • Giluminis nardymas – būdas, leidžiantis atrasti dar daugiau nematytų grožybių. Tiesa, jeigu įspūdžių būtų negana, visada galima  parinkti nardymą po laivus-skenduolius. Registruotų vietovių nardymui po nuskendusius laivus Egipte yra per 30, tik už tokį malonumą reikės plačiau atverti pinigines.
  • Techninis nardymas – reikalaujantis daugiau drąsos  ir žinių. Šio nardymo metu paneriate iki 50 m gylį, naudojant nitrox (t.y azoto ir deguonies mišinį) ar deguonį. Rekomenduotume šį nardymą rinktis tiems, kurie turi kiek daugiau patirties.

Keliaujate atostogauti su vaikais? Jokių problemų! Nardyti Egipte vaikai gali net nuo 8 metų. Jiems siūloma nardymo pamoka „bubble-maker“. Šioje programoje vaikai yra supažindinami su nardymu ir yra kviečiami smagiai pasiplaukioti uždaroje vandens erdvėje.

Šarm El Šeicho papludimys

Nardymo kainos

Nardymo kainos Egipte prasideda nuo 25 €, būtent tiek sumokėsite norėdami išbandyti paviršinį nardymą. 50 € teks investuoti į giluminį, o net 150 € – techninį nardymą. Domitės nardymo kursais? Jų kainos prasideda nuo 240 €. Tiesa, tokie kursai truka 3-4 dienas. Bilietus galite užsisakyti internetu arba nuvykus į pasirinktą nardymo vietą.

Mūsų rekomenduojami nardymo centrai Egipte:

Koralai ir žuvys

Saugumas ir malonumas

Raudonoji jūra yra ne tik pilna gražių koralų ir margų žuvyčių, bet ir pavojingų ryklių. Todėl Baltic Tours komanda rekomenduoja įsitikinkiti nardymo centrų patikimumu. Patariame rinktis didesnius nardymo centrus. Atminkite, jog tik su sertifikuotais šios srities profesionalais jausitės saugiai ir galėsite pajusti tikrą nardymo malonumą.

Šarm el Šeicho papludimys

Nardymo malonumais galite džiaugtis ištisus metus. Kam dar laukti?  Čiupk kelionę į Egiptą ir pasinerk į nematyto grožio povandeninį pasaulį!

[post.related_locations.title]

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Egiptą?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.