×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Surinamą

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Surinamą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Surinamo viešbučiai, žymiausi Surinamo miestai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Surinamą, Surinamo klimatas, lauktuvės iš Surinamo, Surinamo maistas, Surinamo valiuta, ekskursijos po Surinamą.

Kelionės į Surinamą – mažiausią Pietų Amerikos valstybę. Atostogos Suriname vilioja nuotykių ieškotojus, laukinės, civilizacijos mažai paliestos, gamtos ieškotojus. Drėgnieji miškai, saugomi ir vertinami vietinių, užima net 90 proc. visos šalies ploto. Centrinio Surinamo gamtos rezervatas įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, čia gausu egzotinių gyvūnų, tokių kaip pumos, skruzdėdos, tinginiai, jaguarai – tai bent išskirtinės galimybės ir poilsis Suriname! Atostogos Suriname įtrauks į šalies šurmulį kaseko muzikos ritmu, tai tradicinė šalies afrokaribietiška muzika, mėgaukitės spalvingu poilsiu.

Baltic Tours komanda, kartu su partneriais Novaturas, Tez Tour, Kidy Tour pasirūpins jūsų kelionės į Surinamą įgyvendinimu! Paskutinės minutės pasiūlymai, išskirtinės nuolaidos, žema kaina kelionę įsigyjant internetu ir Baltic Tours padės jums pažinti unikalų, dar mažai atrastą Surinamą! Tai gali būti didžiausias nuotykis jūsų gyvenime, pirmyn!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Kelionės į Surinamą – atostogos atogrąžų miškų paunksnėje

Vieni ieško kelionių ten, kur visiems viskas pažįstama ir sava. Kiti – ten, kur nebuvo įžengusi jokia gyva dvasia. Norėdami būtent tokių atostogų traukite į mažiausią Pietų Amerikos šalį Surinamą. Juk ne veltui vienas iš dažniausių klausimų Google paieškos sistemoje apie Surinamą: „Kur yra Surinamas?“ Vadinasi, čia pailsėsite nuo turistinių atvirukų tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme. Galėsite išbandyti save įspūdžiais, kurių dar niekas neparašė. Kas jūsų laukia? Atogrąžų miškai, riaumojančios upės ir gyvūnijos gausa. Apie 90 proc. Surinamo dengia atogrąžų miškai. O tai reiškia, kad čia auga daugiau negu 1 tūkst. skirtingų medžio rūšių!

Čia gyvena daugybė gyvūnų: elniai, tinginiai, šarvuočiai ir kt. Vandenyje plaukioja draugiški žoliaėdžiai žinduoliai lamantinai, laukuose laksto šernai, didžiosios skruzdėdos. Tapyrai yra didžiausi šalies žinduoliai. O kur dar 650 paukščių rūšių, pavyzdžiui, papūgos. Tad laikas pažinti!

Ką reikia žinoti?

Lankomiausių vietų top: Brownsberg gamtos parkas, Centrinis Surinamo gamtos rezervatas (UNESCO), Commewijne upė, Coppename upė, Galibi gamtos rezervatas, Paramaribo miestas, kuriame kaimynyste dalijasi sinagogos ir mečetės, Prezidento rūmai, Šv. Petro ir Pauliaus katedra, Tafelberg kalnas ir to paties pavadinimo gamtos rezervatas bei daugybė kitų lankytinų vietų.

Rekomenduojama kelionės trukmė 12–25 dienos.

Klimatas Suriname. Kokie orai? Surinamo tropinis klimatas karštas ir drėgnas. Vidutinė temperatūra yra apie 30 °C dieną ir vidutiniškai apie 23 °C naktį. Būna du lietingieji sezonai: nuo balandžio iki rugpjūčio (ilgiausias ir lietingiausias) ir nuo lapkričio iki vasario. Geriausias laikas lankytis Suriname yra vasarį, kovą, rugsėjį ir ankstyvą lapkritį.

Surinamo virtuvė. Suriname puiki proga paragauti įvairios egzotiškos virtuvės patiekalų. Ką ragauti? Roti – blynai su vištienos, bulvių, pupelių įdaru ir patiekiami su masala. Bara – pupelių pyragas. Pastei – daug metų skaičiuojantis paprastas vištienos, morkų ir žaliųjų žirnelių patiekalas. Rečiausias valgis? Pom – tradicinis Surinamo valgis, pomtajer augalo lapuose kepti vištienos gabalėliai. Norite išbandyti save aštresniais pojūčiais? Moksi-alesi patiekalas – ryžiai, sūdyta mėsa, krevetės arba žuvis su daržovėmis. Viskas kartu! Suriname verta apsilankyti vien dėl neįtikėtino skonio sulčių. Net įkyrėjusios apelsinų sultys čia yra visai kito skonio.

Ekskursijos Suriname. Neatrasta gamta ir jos nematyti horizontai, kuriuos geriausia tyrinėti ekskursijose su gidais. Su jais aplankę jau minėtas lankytinas vietas, užsukite į Brokopondo rezervatą – vieną iš didžiausių pasaulyje rezervatų, jis sudaro beveik procentą šalies. Centrinis Surinamo gamtos rezervatas – tai vienas iš didžiausių saugomų atogrąžų miškų pasaulyje. Jis 2000 metais buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Nepraleiskite progos įsitikinti gyvūnų ramybe. Matapica nacionaliniame parke peri kietaodžiai vėžliai. Jie didžiausi išlikę vėžliai ir ketvirti pagal svorį ropliai. Po pasivaikščiojimų ir tyrinėjimų laikas aktyvesniam poilsiui. Tam jus pasitiks aukščiausias kalnas Suriname Julianatop. Bet jis laukia tik patyrusių alpinistų.

Reikalingi dokumentai. Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Surinamą, būtina turėti galiojantį Lietuvos Respublikos piliečio pasą. Taip pat būtina turistinė kortelė, kurią galima gauti atvykus į Johan Adolf Pengel oro uostą. Turistinė kortelė suteikia teisę šalyje būti 90 dienų.

Sveikata. Vyresniems negu 1 metų keliautojams privaloma pasiskiepyti nuo geltonojo drugio, maliarijos. Rekomenduojama pasiskiepyti dėl kitų galimų infekcijų: hepatito A, hepatito B, vidurių šiltinės, suaugusiems rekomenduojama difterijos, stabligės revakcinacija.

Populiariausi viešbučiai: Courtyard by Marriott Paramaribo 4*, Courtyard Paramaribo 3*, Eco Resort 3*, Greenheart Hotel 3*, Hotel Palacio 3*, Hotel Torarica and Casino 4*, Queens Hotel 3*, Ramada Paramaribo Princess 4*, Royal Torarica 4*, Sheva Hotel 5*, Tran Elite Hotel Apartments 3*.

Šventės ir festivaliai Suriname. Tarptautinė muzikos diena pradėta organizuoti 1982 m. Dabar ji minima kiekvienais metais birželio 21 d. Nemokamai vykstančiuose koncertuose kviečiama švęsti muzikos dovaną. Dar muzikos? Surinamo džiazo festivalis būna spalį. Jame pasirodo pripažinti Surinamo ir kitų šalių muzikantai. Nacionalinė meno paroda Paramaribe (spalio pabaiga) supažindina su šalies vaizduojamojo meno talentais. Bene populiariausią festivalį Pagara Estafette rasite gruodžio 31 d., t. y. per Naujuosius metus, kuriuos jie, beje, patys vadina senaisiais metais.

Lauktuvės iš Surinamo. Ką atvežti artimiesiems? Žinoma, spalvas! Ryškios skaros, rankų darbo mediniai papuošalai primins kelionę ir įkvėps kovai su rutinos iššūkiais. Tik čia randami vaisiai ir prieskoniai praturtins vakarą, o vaišindami tik čia gaminamais gėrimais nustebinsite.

Keliautojai dalijasi:

Atostogos Suriname bus artimiausios tuo atveju, kai norite pailsėti nuo miesto gyvenimo ir mašinų gaudesio.

Ar žinojote, kad Suriname nėra traukinių? Bet yra dvi vietinių skrydžių oro bendrovės.

Surinamo valiuta – Surinamo doleris.

Nyderlandų kalba yra oficiali kalba. Bet tik 60 proc. Surinamo gyventojų ji yra gimtoji kalba. Labiau paplitusi Sranang Tongo – anglų kreolų kalba.

Venkite klaidžioti vieni. Užuot vaikščioję pėsti, rinkitės važiavimą dviračiu.

Taksi kainos yra daug aukštesnės negu mikroautobusų.

Pasiimkite vandeniui atsparių, bet lengvų drabužių.

Atostogos ir poilsis Suriname – geriausia atostogų idėja. Kelionė į Surinamą žada daug įspūdžių ir poilsio. Čia jaukiai jausitės su šeima ir su vaikais, puikiai leisite laiką su draugais ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Pigios kelionės į Surinamą – Baltic Tours ir partnerių („Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“) nuopelnas. Nepraleiskite progos tyrinėti šią nuostabią vietą žema kaina! Skrydžių bilietai ir kelionės į Surinamą lengvai pasiekiami. Juos už mažą kainą galima įsigyti internetu arba apsilankyti kelionių agentūroje Baltic Tours. Čia gausite pigios kelionės į Surinamą pasiūlymą už gerą kainą. O gal poilsio ir atostogų link keliaukite ne tik lėktuvu, bet ir rinkitės viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) degančius pasiūlymus? Dažnai nuolaidos ir akcijos taikomos skrydžiams lėktuvu, kurie vyksta iš Vilniaus į Pamaribą ir atgal. Nuolaidos taikomos tiek tiesioginiams, tiek skrydžiams su persėdimu.

Baltic Tours komanda su partneriais pasirūpins jūsų kelionės į Surinamą įgyvendinimu! Paskutinės minutės pasiūlymai, išskirtinės nuolaidos, žema kaina kelionę įsigyjant internetu. Baltic Tours padės jums pažinti unikalų, dar mažai atrastą Surinamą! Poilsis Suriname – kad galėtumėte dalyti patarimus tiesiogiai. Juk vėliau patys galėsite rašyti patarimų ir įspūdžių kupinus atsiliepimus bei aprašymus!

 

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Surinamą, iš Rygos į Surinamą, iš Varšuvos į Surinamą.

    BALTICTOURS-KELIONĖS
    TEZTOUR-KELIONĖS
    NOVATURO-KELIONĖS
    EGZOTINĖS-KELIONĖS