Kelionės į Lisaboną

Individualūs pasiūlymai į Lisaboną

Kelionės į spalvingąją Lisaboną

Lisabona – populiariausia sostinė Europoje. Tai daugialypis, daugiakultūrinis ir charizmatiškas miestas, kuris be vargo užkariaus jus savo tradiciniu paveldu, ryškiu modernizmu ir gastronomijos šedevrais. Kaip atostogų vieta Lisabona siūlo turtingą istorija ir įvairia architektūrą, šurmuliuojanti naktinį gyvenimą ir ištisus metus puikias oro sąlygas. ‘Septynių kalvų miestas’ puikiai tinka pažintinėms kelionėms savarankiškai su šeima ar draugais. Taigi, ar kada nors pagalvojote ką pamatyti Lisabonoje? Ką turite žinoti prieš vykstant į Lisaboną?

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Ką reikia žinoti ruošiantis kelionei į Lisaboną?

  • Populiariausios lankytinos vietos: Lisabona turi tiek daug pasiūlyti istoriškai ir kultūriškai. Ir nors miestas yra užpildytas tiek daug svarbių pastatų ir paminklų, muziejai yra gyva Portugalijos istorijos knyga. Nacionalinis autobusų muziejus ir Nacionalinis senovinio meno muziejus atspindi Portugalijos paveldą, o kultūra palaiko šiuolaikiniai muziejai kaip Fado. Žinoma kiekvienas keliautojas privalo aplankyti architektūrinį paveldą - Belemo bokštą. Tai vienas garsiausių portugalų architektūros pavyzdžių, kuris žymi atradimo amžių pasaulyje. Belemo rajone stovintis Jeronimo vienuolynas yra dar vienas manualinės architektūros pavyzdys, kuris išgyveno gamtinę nelaimę. Be to, čia rasite Vasco de Gama kapą. Atostogos Lisabonoje taps vaizdingesnės pasivaikščiojus po spalvingąjį miesto senamiestį – Alfama. Čia atrasite istorinius namus, ryškius balkonus, jaukias kavinukes ir tradicinius turgelius pilnų vietinių gėrybių. Netoliese Alfamoje pasijausite lyg būtumėte nukeliavę i praeitį. Būtinai grįžkite čia tamsiu paros metu ir pasigrožėkite Miradouro de Santa Luiza terasoje nuostabiu saulėlydžiu virš miesto panoramos. Taip pat išbandykite numeris 28 geltonąjį tramvajų, kuris pravažiuoja pro pagrindines miesto atrakcijas. Jei keliaujate su vaikais nepamiškite užsukti į Okeonariumą – didžiausias akvariumas Europoje su daugiau nei keturi šimtai vandens gyvūnijos rūšių.
  • Geriausias laikas keliauti: Lisabona garsėja savo šiltu ir saulėtu Viduržemio jūros klimatu. Vasara Lisabonoje yra karščiausias ir sausiausias sezonas, kai oro temperatūra gali siekti iki 40 laipsnių. Būtina paminėti, kad tai piko metas, kai gatvės ir paplūdimiai perpildyti žmonių, o paslaugų ir viešbučių kainos aukščiausios. Kita vertus žiema oras yra šiltas ir drėgnas. Tai pat šiuo sezonu į miestą atvyksta mažiau žmonių, o viešbučių ir skrydžių kainos mažesnės. Tobuliausias laikas keliauti į Lisabona yra pavasaris ir ruduo, nes oras vis dar maloniai šiltas ir mažiau turistų šmėžuoja miesto gatvėmis palyginus su vasara bei kainos atitinka paslaugų kokybę.  
  • Reikalingi dokumentai keliaujant į Lisaboną: Lietuvos respublikos piliečiams keliaujantiems į Lisaboną, reikalingas pasas arba asmens tapatybės kortelė. Vykstant į šį miestą vizos nereikia. 
  • Kur apsistoti? Lisabonoje yra daug skirtingų rajonų. Daugelis poilsiautojų apsistoja pagrindinėse turistų zonose: Baixa, Chiado, Baira Alto, Rossio ir Alfama apylinkėse. Jos siūlo įvairų apgyvendinimo tipą nuo nakvynės namų iki prabangiu penkių žvaigždučių viešbučių. Lisabonoje nėra vieno geriausio rajono, nes pagrindinės lankytinos vietos yra miesto centre, o kiti didieji statiniai išsibarstę po visur. Todėl patariame ieškoti jūsų lūkesčius atitinkančių variantų ar tai būtų poilsis prie baseino ar pažintinė kelionė su šeima.
  • Kaip keliauti Lisabonoje? Lisabonos viešojo transporto tinklas yra gerai išplėtotas ir veikia pakankamai sklandžiai. Jį sudaro metro, tramvajai, funikulieriai, autobusai, priemiestiniai traukiniai ir keltai. Dauguma turistinių vietų yra lengvai pasiekiamos tiek metro, tiek tramvajumi, o traukiniu ir autobusu galite leistis į ilgesnes keliones. Bilietai kainuoja 1,50€ į vieną pusę arba 24 valandų bilietas už 6,40€. Kuo puikiausiai galite keliauti ir taksi, tačiau tai viena iš brangesniu keliavimo būdų mieste. 
Norite sužinoti, geriausius pasiūlymus į Lisaboną?

Sukurkite įspėjimą apie kainą ir mes jus informuosime, kai atsiras geros šios šalies kainos.

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su Baltic Tours privatumo politika

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Lisaboną?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Klausimai ir atsakymai
Ačiū, tavo žinutę gavome ir atsakysime kuo greičiau!
[questoin_and_answer_form.error]
Neradote atsakymo?
Būkite pirmi uždavę klausimą ir laukite mūsų kelionių ekspertų atsakymo!
Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su Baltic Tours privatumo politika