×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Amsterdamą

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Amsterdamą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Amsterdamo viešbučiai, žymiausi Amsterdamo kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Amsterdamą, Amsterdamo klimatas, lauktuvės iš Amsterdamo, tradicinis maistas, Amsterdamo valiuta, ekskursijos po Amsterdamą.

Atostogos Amsterdame – kodėl verta keliauti?

Rinkitės poilsį ir atostogas viename iš spalvingiausių Europos miestų! Išskirtinai pigiausia kelionė į Amsterdamą, Nyderlandų sostinę. Joje daug spalvočiausių namukų, jaukių gatvių su galerijomis ir suvenyrų parduotuvėmis. Amsterdamas kviečia praleisti puikias ir aktyvias atostogas! Poilsis Amsterdame nepalieka abejingų. Čia nuolat skamba muzika, žmonės labai draugiški. Sau norimų pramogų ir atrakcijų ras kiekvienas. Praleiskite savo atostogas plaukiodami miesto kanalais, lankydamiesi muziejuose ar skanaudami tradicinį maistą. Ragaukite čia gaminamus sūrius, važiuokite apžiūrėti garsiuosius vėjo malūnus. Čia keliauti galite su šeima ir vaikais, leisti šventes su draugais ar tiesiog keliaukite romantiškai dviese ir parsivežkite geriausius įspūdžius. Mieste labai populiaru važinėtis dviračiais, tad jų čia pamatysite tikrai daugybę. Geriausia kaina, skrydžių bilietai su nuolaida, daug linksmybių ir renginių būtent čia!

Paskutinės minutės ir pigios degančios kelionės į Amsterdamą – Baltic Tours ir partnerių („Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“) nuopelnas. Įsigykite kelionės pasiūlymus su akcija internetu ar su viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) pasiūlymais ir kraukitės lagaminus į šį įvairiaspalvį miestą jau dabar!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Amsterdamą?

 • Lankomiausių vietų top. Daugiausia teigiamų atsiliepimų susilaukia Amsterdamo vandens kanalai, Anne Frank namas-muziejus, Gėlių turgus, Hortus Botanicus sodas, Nacionalinis jūrų muziejus, Tulpių muziejus, Van Gogo muziejus.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė 5–7 dienų.
 • Klimatas Amsterdame. Mieste vyrauja vidutinių platumų jūrinis klimatas. Vasarą saulė labai nelepina ir vidutinė temperatūra būna gana vėsi, bet žiemos švelnios ir dažnai net nesiekia minusinės temperatūros. Vidutinė sausio mėnesio temperatūra šiame mieste 2,5 °C, o liepos mėnesį sušyla apie 18 °C. Visus metus egzistuoja lietaus tikimybė, tad patariama su savimi turėti skėtį.
 • Amsterdamo virtuvė. Maisto įvairovė čia tikrai didžiulė, todėl per atostogas išbandykite skirtingą maistą! Tiesiog miesto gatvėse galite paragauti tradicinės žalios silkės. Ji ruošiama su svogūnais ir ją labai mėgsta čia gyvenantys žmonės. Šalis garsėja dėl čia gaminamų sūrių. Juos galite ragauti vienus arba sūriais pagardintas sriubas, salotas, kiaušinienes. Jei norite pasijusti tarsi tikras Amsterdamo gyventojas, klausykite jų patarimų ir dieną pradėkite kavos puodeliu bei omletu. Jį pusryčiams renkasi didžioji dalis gyventojų. Smaližiai čia pasijus tarsi rojuje, nes desertų yra ne tik skirtingų skonių, bet ir spalvų!
 • Ekskursijos Amsterdame. Per kelionę į Amsterdamą mėgaukitės tiek pažintine, tiek poilsine veikla. Paskirkite dieną pažinti miesto istoriją ir apsilankykite muziejuose. Pasinaudokite nemokamais miesto ekskursijų gidais, kurie kiekvieną dieną rengia ekskursijas ir aprodo žymiausias Amsterdamo lankytinas vietas. Amsterdame daug staigmenų ir vietų, kurias turite pamatyti! Jis vadinamas vienu iš didžiausiu Europos kultūros centrų ir čia kasdien verda gyvenimas. Rekomenduojame ne tik paplaukioti Amsterdamo kanalais ir taip pasigrožėti nuostabia miesto architektūra, bet ir apsilankyti kino teatrų komplekse ar humoro kavinėse.
 • Reikalingi dokumentai. Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Amsterdamą, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus (asmens tapatybės kortelę arba pasą).
 • Sveikata. Privalomų skiepų vykstantiems į Amsterdamą nėra. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į Baltic Tours kelionės ekspertus.
 • Populiariausi viešbučiai: Ambassade Hotel 4*, Banks Mansion 4*, DoubleTree by Hilton Hotel Amsterdam Centraal Station 4*, Mövenpick Hotel Amsterdam City Center 4*, Room Mate Aitana 4*, Waldorf Astoria Amsterdam 5*, WestCord Art Hotel Amsterdam 4*.
 • Šventės ir festivaliai Amsterdame. Poilsis Amsterdame garantuoja puikius prisiminimus. Per atostogas pamatykite gėlių paradą, per kurį miestas tiesiog pražysta. Miestas laikomas laisvės simboliu, tad kiekvienais metais vyksta eisena už laisvę ir lygybę. Vasarą Amsterdame vyksta visoje Europoje garsus maisto festivalis. Į jį atvyksta visi geriausi šalies kulinarai ir kviečia ragauti tradicinius patiekalus. Mieste nuolat vyksta kultūriniai renginiai, parodos, ekspozicijos. Filmų festivaliuose galima pamatyti šalies ir užsienio kūrėjų filmus ar net susipažinti su aktoriais bei režisieriais. Taip pat dažni koncertai. Čia kasmet savo pasirodymus rengia pasaulinio garso atlikėjai ir taip pritraukia savo gerbėjus iš viso pasaulio. Keliaujantys į Amsterdamą žino, kad renginių čia nestinga, tiesiog išsirinkite sau įdomiausią.
 • Lauktuvės iš Amsterdamo. Populiariausias suvenyras, kuris tikrai primins šį miestą, yra vėjo malūnėlis. Jei lankysitės pavasarį, būtinai įsigykite tulpių ar kitų gėlių sėklų. Užsukite į pieno produktų parduotuvę ir įsigykite įvairiausių skonio sūrių. Nykštukų statulėlės, klumpės, tekstilės dirbiniai – taip pat puikūs suvenyrai, kuriuos galite įsigyti Amsterdame ir padovanoti savo giminaičiams ar draugams.

 

 

Keliautojai dalijasi:

 • Įsigykite miesto kortelę, su kuria nemokamai galėsite ne tik patekti į 30 muziejų, bet ir naudotis viešuoju transportu.
 • Nuomokitės dviratį ir savarankiškai apvažiuokite miestą.
 • Atkreipkite dėmesį į lankytinų objektų darbo laiką.
 • Į miesto centrą geriau nevažiuoti automobiliu, nes centre stovėjimas automobilių aikštelėse yra brangus ir sudėtinga rasti stovėjimo vietą.

Išskirtinai pigi kelionė į Amsterdamą patiks visiems. Todėl vykite čia lėktuvu iš Kauno, Vilniaus, Palangos, Varšuvos ar Rygos oro uostų už jums tinkamiausią kainą, įsigiję bilietus internetu.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Amsterdamą, iš Rygos į Amsterdamą, iš Varšuvos į Amsterdamą.