×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Valetą

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Valetą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Valetos viešbučiai, Valetos miestas, reikalingi dokumentai vykstantiems į Valetą, Valetos klimatas, lauktuvės iš Valetos, Valetos maistas, Valetos valiuta, ekskursijos po Valetą.

Kelionės į Valetą, nors ir nedidelį, bet neginčijamai nuostabų miestą! Didingi Scebero pussiasalio krantai buvo itin palankus prieglobstis uostui, kelionės į Valetą metu įsitikinsite, jog kerintis uostas iki šių dienų užima itin didelį vaidmenį visos Maltos istorijoje, čia kasmet atvyksta daugiau nei pustrečio šimto kruizinių laivų! Atostogos Valetoje – poilsio ir kultūrinio pažinimo metas. Maltos sostinės architektūrą puošia bažnyčios, kurių Valetoje net 25. Nuostabūs parkai ir prašmatnūs rūmai, garbingą miesto ir šalies istoriją menantys muziejai, aikštės sukviečiančios būrius šurmuliuojančių gyventojų bei turistų ir žinoma skaidrios bangos skalaujančios grakščius Valetos krantus. Populiariausias transportas Valetoje – autobusas. Viešojo transporto sistema puikiai išvystyta, autobusai nevėluoja, o ir kaina nėra didelė, dar vienas privalumas, jog nereikės keistis pinigų išlaidoms, juk Valetos valiuta – euras. Apgyvendinimas Valetoje rūpesčių nesukels, apsistoti galėsite viešbučiuose, svečių namuose ar privačiuose apartamentuose, kurių pasirinkimas gausus. Mintimis jūs jau Valetoje? Belieka suplanuoti atostogų smulkmenas, o Baltic Tours komanda su partneriais Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour pasiruošę jums padėti! Paskutinės minutės pasiūlymai, išskirtinės nuolaidos ir akcijos leis keliauti į Valetą dar pigiau – pirmyn!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų Valetoje top 10: Šv. Jono katedra, Maltos Parlamento rūmai, Didysis uostas, Aukštutiniai ir Žemutiniai Barrakka sodai, Casa Rocca Piccola – privati rezidencija, Manuelio teatro muziejus, Nacionalinis archeologijos muziejus (Auberge De Provence rūmai), Gubernatoriaus rezidencija, Tritono fontanas.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 3-5 d.
 • Klimatas Valetoje: liepa, rugpjūtis – karščiausi mėnesiai Valetoje, šiuo metu vidutinė oro temperatūra Valetoje siekia 30°C šilumos – laukia karštos atostogos! Lietingiausi mėnesiai – lapkritis ir gruodis, nemėgstantiems drėgnės, šiuo metu Valetą geriau aplenkti.
 • Maistas Valetoje: turbūt ne nuostabu, jog Valetos virtuvėje karaliauja Viduržemio jūros gėrybės, būtinai paragaukite žuvies sriubos su ryžiais ir pomidorais Aljota, nors skoniu nenusileidžia ir kitos žuvies sriubos. Tradicinis Maltos patiekalas be kurio poilsis Valetoje neįsivaizduojamas – triušienos troškinys, itin populiarūs makaronų patiekalai ir alyvuogių aliejuje kepta duona su prieskoniais patiekiama kartu su pomidorais – skanaus!
 • Ekskursijos Valetoje: šokite į Hop-On Hop-Off autobusą ir susipažinkite su Maltos sostine Valeta, o gal ekskursija pėsčiomis po miestą vilioja labiau? Maltos Parlamento rūmai, Barrakka sodai, Casa Rocca Piccola rezidencija – tyrinėkite kiekvieną sostinės gatvelę ir Valetos įžymybes! Sužinojote visas paslaptis ir aplankėte žaviausias Valetos vietas? Tai nereiškia, kad atostogos Valetoje baigiasi, perženkite sostinės ribas ir tyrinėkite Maltą.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Valetą, būtina turėti galiojantį kelionės dokumentą: asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 • Populiariausi viešbučiai Valetoje: Casa Ellul 5*, Grand Hotel Excelsior 5*, Grand Harbour Hotel 2*, Palazzo Consiglia 5*, Hotel Castille 3*, Osborne Hotel 3*, SU29 Boutique Hotel 5*, British Hotel 2*, Ursulino Valletta 5*.
 • Šventės ir festivaliai Valetoje: poilsis Valetoje taps dar turiningesnis jei savo atostogas suplanuosite Tarptautinio baroko festivalio metu – įsiminti bus ką! Dar vienas spalvingas renginys – jachtų lenktynės Rolex Middle Sea vykstančios spalio mėnesį, tai bent atostogos Valetoje!
 • Lauktuvės iš Valetos: rankų darbo gaminiai iš žalvario, ypatingai durų belstukai, pagyvins namų eksterjerą, įvairiausi nėriniai ir stikliniai suvenyrai įneš Valetos lašelį į jūsų namus.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Valetą, iš Rygos į Valetą, iš Varšuvos į Valetą.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS