×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Havaną

Keliones-i-havana

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Havaną: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Havanos viešbučiai, žymiausi Havanos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Havaną, Havanos klimatas, lauktuvės iš Havanos, kubiečių maistas, Havanos valiuta, ekskursijos po Havaną.

Kelionės į Havaną – tai spalvingos ir egzotiškos atostogos Kuboje! Poilsis Havanoje, spalvų persmelktoje Kubos sostinėje, kurios unikalumas slypi ispanų kolonijinio stiliaus architektūroje, aikštėse skambančiuose rumbos garsuose bei kraują kaitinančiuose salsos judesiuose, įsuks į nerūpestingų linksmybių sūkurį. Cigarų, romo ir kavos aromatai, 1950-ųjų amerikietiški automobiliai gatvėse, nepaprastai draugiški, atsipalaidavę ir laimingi žmonės – skamba lyg peizažas iš filmo, tačiau visa tai pamatysite ir pajusite kelionės Havanoje metu. Atostogos Havanoje – tai nuotykių kupina kelionė toli nuo rūpesčių, žadanti laisvės, laimės ir svaiginančių šokių perpildytą laiką.

Kelionė į Havaną – pabėgimas nuo skubaus gyvenimo tempo. Čia laikas nebeegzistuos, o atostogos taps viena nesibaigiančia tropine palaima. Gyvybinga Havanos gatvių atmosfera, pripildyta papajų ir tabako kvapų, į atmintį įstrigs visam gyvenimui. Viešnagė ir poilsis Havanoje padovanos neapsakomas emocijas, tad belieka tik patiems atvykti, visa tai pajusti ir tuo įsitikinti. Čia puikiai jausitės su šeima ir vaikais, smagiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Havana – kontrastų kupinas kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Havaną – Baltic Tours nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią vietą žema kaina!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Havaną?

 • Lankomiausių vietų top 10: Havanos senamiestis (UNESCO), De San Pedro de la Rocadel Morro tvirtovė (UNESCO), Kapitolijus, Castillo de la Real Fuerza fortas, Revoliucijos muziejus, Nacionalinis vaizduojamojo meno muziejus, Didysis La Habana teatras, Havanos katedra, Regla rajonas, Armas skveras, Malecon pakrantės kelias.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 8-14 dienų.
 • Klimatas Havanoje: Havanoje vyrauja tropinis klimatas. Vasaros mėnesiais tvyro itin karštas ir sausas oras, tačiau maloniai atgaivina vėsus šiaurės vėjas. Lietingasis periodas prasideda gegužę ir baigiasi spalio mėnesį. Metinė vidutinė oro temperatūra siekia apie 25 ºС.
 • Maistas Havanoje: Kubos virtuvė – tai Amerikos indėnų, ispanų, Afrikos ir Karibų jūros virtuvių mišinys. Kuba yra buvusi Ispanijos kolonija, tad didžiausią įtaką padarė būtent ispaniški patiekalai. Tipinis patiekalas susideda iš ryžių ir pupelių – tai tradicinis patiekalas kongri. Patiekalams naudojami įvairi mėsa, dažnai vištiena, taip pat sezoniniai vaisiai, daržovės, jūros gėrybės. Šviežiausi tropiniai vaisiai bei desertai su Dulce de Leche kremu patenkins kiekvieną smaližių, o vakare, paplūdimyje, puikiai atgaivins žymusis Cuba Libre kokteilis, Daiquiri ar Mojito. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja – pietūs asmeniui – iki 6 € (apie 7 konvertuoti Kubos pesai).
 • Ekskursijos Havanoje: atostogų metu susipažinsite su marga Kubos istorija, vaikščiodami spalvingomis Havanos gatvėmis, kurios primena kolonializacijos istoriją. Aplankykite įspūdingą Morro pilį ant jūros kranto, Havanos senamiestį, muziejus. Pasimėgaukite išskirtiniu kultūriniu gyvenimu stebėdami gatvės šokius Malecon pajūrio gatvėje, ar net patys pasimokykite šokti salsą. Pavargę nuo šurmulio ir ekskursijų po lankytinas vietas, leiskitės į Playas del Este paplūdimius, kur galėsite pasilepinti nerūpestingų poilsiu smėlėtuose paplūdimiuose, bei panardyti koraliniuose rifuose.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Havaną, būtina turėti galiojantį asmens pasą.
 • Populiariausi viešbučiai: Hotel Acuario Ai 3*, Memories Miramar 4*, Inglaterra 4*, Hotel Raquel 4*, Iberostar Parque Central 5*, Hotel Mariposa 2*, Hotel Copacabana 3*, Comodoro 4*, Hotel Chateau Miramar 4*, Hotel Caribbean 2*, Hotel Colina 2*, Lincoln 2*, Nh Capri 4*, Saratoga 5*, Melia Habana 5*, Tryp Habana Libre 5*, Melia Kohiba 5*.
 • Šventės ir festivaliai Havanoje: dauguma festivalių šalyje sukasi aplink muziką ir šokius. Gruodžio 15-18 dienomis Havanoje vyksta Tarptautinis Džiazo festivalis. Balandžio viduryje vyksta Tarptautinis gatvės šokių festivalis, gatves ir klubus pripildantis tiek profesionalių pasirodymų, tiek improvizuotų šokių čia pat gatvėje. Santiago de Cuba festivalis vyksta liepos viduryje, ir yra pats energingiausias festivalis šalyje, su paradais, salsos grupėmis ir nesibaigiančiais vakarėliais. Čia nuolat vyksta įvairios šventės, tad būkite tikri, kad kubiečiai parodys, kaip reikia linksmintis!
 • Lauktuvės iš Havanos: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – cigarai, romas, medus, beždžionėlės iš kokosų, kvepalai, juvelyriniai dirbiniai, skrybėlės, kubietiškų ritmų kompaktiniai diskai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Havaną, iš Rygos į Havaną, iš Varšuvos į Havaną.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS