×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Kubą

keliones-i-Kuba

Karšti pasiūlymai į Kubą

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Kubą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Kubos viešbučiai, žymiausi Kubos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Kubą, Kubos klimatas, lauktuvės iš Kubos, kubiečių maistas, Kubos valiuta, ekskursijos po Kubą.

Kelionės į Kubą – tai spalvingos ir egzotiškos atostogos didžiausioje Karibų jūros saloje. Poilsis Kuboje, šalyje, kuri žinoma dėl savo balto smėlio paplūdimių, banguojančių kalnų viršūnių, cigarų ir romo, apsvaigins nuo spalvų, kraują kaitinančių salsos garsų bei nuostabių kavos aromatų. Kuba – tai Laisvės Sala, kurios nepaprastai draugiški, atsipalaidavę ir laimingi žmonės iš naujo išmokys džiaugtis gyvenimu. Atostogos šiame rojaus kampelyje ne tik padovanos dangišką poilsį pasakiškuose paplūdimiuose, apsuptuose krištoliniu vandeniu ir koraliniais rifais, bet ir spalvingą, muzika perpildytą kelionės atmosferą. Atostogos Kuboje – tai nuotykių kupina kelionė toli nuo rūpesčių, žadanti laisvės, laimės ir svaiginančių šokių perpildytą laiką.

Kelionė į Kubą – pabėgimas nuo skubaus gyvenimo tempo. Čia laikas nebeegzistuos, o atostogos taps viena nesibaigiančia tropine palaima. Gyvybinga Havanos gatvių atmosfera, pripildyta papajų ir tabako kvapų, į atmintį įstrigs visam gyvenimui. Viešnagė ir poilsis Kuboje padovanos neapsakomas emocijas, tad belieka tik patiems atvykti, visa tai pajusti ir tuo įsitikinti. Žymiausi Kubos kurortai – Varaderas, Kajo Santa Marija, Trinidadas, Kubos Santjagas ir kiti. Čia puikiai jausitės su šeima ir vaikais, smagiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Kuba – kontrastų kupinas kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Kubą – Baltic Tours nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią vietą žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Havanos senamiestis (UNESCO), Trinidadas (UNESCO), Pinar del Rijus (UNESCO), Vinielės slėnio nacionalinis parkas, koraliniai rifai, Cienfuegos miestas, De San Pedro de la Rocadel Morro tvirtovė (UNESCO), Topes de Collantes biosferos draustinis, Holguin provincija, Kajo Santa Marija sala.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 8-14 dienų.
 • Klimatas Kuboje: Kuboje vyrauja tropinis klimatas. Vasaros mėnesiais tvyro itin karštas ir sausas oras, tačiau maloniai atgaivina vėsus šiaurės vėjas. Lietingasis periodas prasideda gegužę ir baigiasi spalio mėnesį. Metinė vidutinė oro temperatūra siekia apie 25 ºС.
 • Maistas Kuboje: Kubos virtuvė – tai Amerikos indėnų, ispanų, Afrikos ir Karibų jūros virtuvių mišinys. Kuba yra buvusi Ispanijos kolonija, tad didžiausią įtaką padarė būtent ispaniški patiekalai. Tipinis patiekalas susideda iš ryžių ir pupelių – tai tradicinis patiekalas kongri. Patiekalams naudojami įvairi mėsa, dažnai vištiena, taip pat sezoniniai vaisiai, daržovės, jūros gėrybės. Šviežiausi tropiniai vaisiai bei desertai su Dulce de Leche kremu patenkins kiekvieną smaližių, o vakare, paplūdimyje, puikiai atgaivins žymusis Cuba Libre kokteilis, Daiquiri ar Mojito. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja – pietūs asmeniui – iki 6 € (apie 7 konvertuoti Kubos pesai).
 • Ekskursijos Kuboje: atostogų metu susipažinsite su marga Kubos istorija, vaikščiodami spalvingomis Havanos gatvėmis, kurios primena kolonializacijos istoriją. Aplankykite įspūdingą Morro pilį ant jūros kranto, susipažinkite su Baracoa regionu, iš kurio pas mus atkeliauja kava ir kakava. Pasimėgaukite išskirtiniu kultūriniu gyvenimu stebėdami gatvės šokius, ar net patys pasimokykite šokti salsą. Pavargę nuo šurmulio ir ekskursijų po lankytinas vietas, leiskitės į Varadero paplūdimius, kur galėsite pasilepinti nerūpestingų poilsiu smėlėtuose paplūdimiuose, bei panardyti koraliniuose rifuose.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Kubą, būtina turėti galiojantį asmens pasą.
 • Populiariausi viešbučiai: Roc Arenas Doradas 4*, Sol Palmeras 4*, Mercure Playa de Oro 4*, Kawama 3+*, Be Live Experience Las Morlas 4*, Melia Varadero 5*, Be Live Experience Turquesa 4*, Iberostar Laguna Azul 5*, Paradisus Varadero Resort & Spa 5*, Sol Sirenas Coral 4*, Acuazul 3*, Deauville 3*, Grand Memories Varadero 5*, Karey 3*, Melia Las Americas 5*.
 • Šventės ir festivaliai Kuboje: dauguma festivalių šalyje sukasi aplink muziką ir šokius. Gruodžio 15-18 dienomis Havanoje vyksta Tarptautinis Džiazo festivalis. Balandžio viduryje vyksta Tarptautinis gatvės šokių festivalis, gatves ir klubus pripildantis tiek profesionalių pasirodymų, tiek improvizuotų šokių čia pat gatvėje. Santiago de Cuba festivalis vyksta liepos viduryje, ir yra pats energingiausias festivalis šalyje, su paradais, salsos grupėmis ir nesibaigiančiais vakarėliais. Čia nuolat vyksta įvairios šventės, tad būkite tikri, kad kubiečiai parodys, kaip reikia linksmintis!
 • Lauktuvės iš Kubos: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – cigarai, romas, medus, beždžionėlės iš kokosų, kvepalai, juvelyriniai dirbiniai, skrybėlės, kubietiškų ritmų kompaktiniai diskai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Kubą, iš Rygos į Kubą, iš Varšuvos į Kubą.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS