×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Veroną

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Veronos miestą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Veronos viešbučiai, žymiausi Veronos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Veroną, Veronos miesto klimatas, lauktuvės iš Veronos, tradicinis maistas, vietinė valiuta, ekskursijos po Veronos miestą.

Kelionės į Veroną – nepamirštamos atostogos viename iš romantiškiausių Europos miestų! Verona tai beprotiškai jaukus, mielas ir meile alsuojantis miestas. Šis miestas sužavėjo ir pakerėjo patį Šekspyrą. Būtent šiame Šiaurės Italijoje įsikūrusiame miestelyje gimė žymioji jo pjėsė ,,Romeo ir Džuljeta”. Tad kiekvienais metais rugsėjo mėnesį minint šio kūrinio metines Veronoje vyksta įvairiausi renginiai prie garsiojo Džuljetos namo. Kasmet šį miestą aplanko daugybė turistų, išsiilgusių romantikos ir ieškantys įkvėpimo. Ar tie, kurie nori pamatyti nuostabaus grožio architektūros pastatus ir paragauti nepakartojamai gardaus vietinio maisto ir gėrimų.
Kelionė į Veroną – apie ką seniai svajojote! Be nuostabios architektūros, jaukių gatvelių čia galite pasinerti į kultūros gelmes, dalyvaujant mieste vykstančiuose renginiuose. O jų čia tikra įvairovė! Viešnagė ir poilsis Veronoje – geriausia atostogų idėja. Lankydamiesi šiame mieste puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Verona – tobulas miestas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Veronos miestą – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, išsirinkite tinkamas kelionės datas keliaukite pamatyti ir įsimylėti šio miesto!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Veroną?

  • Lankomiausių vietų top: Veronos arena, Romėnų amfiteatras, Erbės aikštė, Veronos katedra, Senoji pilis, Džuljetos namas, Lamberti bokštas, Porta Borsari vartai.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 5-7 dienų.
  • Klimatas Veronoje: mieste vyrauja žemyninis klimatas, o tai reiškia, kad keliaujantys į šį miestą turi žinoti, kad gali gali laukti karštos vasaros ir šaltos žiemos. Šiltasis sezonas prasideda nuo birželio mėnesio ir tęsiasi iki vėlyvo rudens. Pats maloniausias laikas keliauti po Šiaurinę Italiją pati sezono pradžia, kai prasideda saulėtos dienos, bet dar nėra labai karšta.
  • Maistas Veronoje: italų virtuvė yra puikiai žinoma ir mėgstama pasaulyje. Veronoje gausu puikų restoranų ir kavinukų, kur galima paragauti ir išbandyti labai gardų vietinį maistą. Norintiems paragauti skaniausios mieste kepamos picos vertėtų apsilankyti pačiame centre įsikūrusioje Corte Farina picerijoje. Šiaurės Italija, o ypatingai Verona garsėja patiekalais gaminamais iš ryžių. Pats populiariausias valgis ir italų virtuvės pasididžiavimas Risotto, kuriam sunku atsispirti. Žinoma, kaip Italija ir Verona be makaronų! Juos italai ruošia įvairiausiais būdais. Vienas iš labiausiai nustebinančių turistus dalykų tai, kad vietiniai rekomenduos paragauti iš arklienos ar asilo mėsos pagamintų patiekalų. Neišsigąskite ir paragaukite, o mes tikime, kad liksite maloniai nustebinti! Vynas, vynas ir dar kartą vynas čia gaminamo vietinio vyno privalote paragauti! Ir ne tik paragauti, bet ir parvežti draugams ar giminaičiams.
  • Ekskursijos Veronoje: šis miestas patiks ir patiems išrankiausiems turistams. Verona vilioja savo veiklos įvairove ir pramogų gausa. Po vieno apsilankymo čia norėsis grįžti dar ir dar kartą! Atsipalaiduokite ir mėgaukitės čia tvyrančia atmosfera. Lankantis Veronoje būtina aplankyti garsųjį Džuljetos namą ir pamatyti iki šiol išlikusį balkonėlį, kuriame pagal istoriją Romeo prisiekė meilę savo išrinktąjai. Tik turėkite omenyje, kad čia nuolat būna turistų, o ypač įsimylėjėlių norinčių įamžinti savo vardus ant ,,meilės sienos’. Apsilankykite Veronos arenoje ar ten vykstančiuose koncertuose ar operose. Mėgstantiems lankytis parkuose patariama užsukti į Giardino Giusti rūmus, kuriuose yra įsikuręs nuostabaus grožio sodas. Visas sodas apsodintas įvairiaspalvėmis gėlėmis todėl laikomas vienu gražiausiu Europoje. Taip pat aplankykite miesto katedrą ir bažnyčias, kurių architektūra jus pakerės. Verona garsėja savo nuostabaus grožio vynuogynais tad skirkite laiko ir pasivaikščiokite juose, ir taip pajuskite tikrąją miesto dvasią
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Veronos miestą, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
  • Populiariausi viešbučiai: Due Torri Hotel 5*, Accademia Hotel 4*, Best Western Hotel Firenze 4*, Grand Hotel Des Arts 4*, Hotel Bologna 3*.
  • Šventės ir festivaliai Veronoje: miestas nustebins ne tik lankytinomis vietomis, bet ir renginių gausa. Veronoje vyksta vienas didžiausių operos festivalių pasaulyje. Mieste ypač sezono metu gausu įvairiausių kultūrinių renginių, kurie kasmet pritraukia daugelį atvykusių turistų. Čia vis dar vyksta autentiški Romėnų teatro pasirodymai, kurių metu galima daugiau sužinoti apie miesto istoriją. Pasiilgusiems romantikos labai patiks Veronoje organizuojamas romantinių filmų festivalis. Taip pat šiame vyksta pats seniausias Italijos festivalis vadinamas Veronos miesto festivaliu, kurio metu galima išvysti didelį paradą su persirengusiais žmonėmis. Norintys unikalumo yra kviečiami į Gatvės žaidimų festivalį, kur ypač jaunieji keliautojai skatinami atitrūkti nuo kompiuterinių žaidimų ir pabandyti bei išmokti tradicinių šalies žaidimų. Keliaujantiems į Veroną žiemą didelį įspūdį paliks čia rengiamos kalėdinės mugės ir įrengti kalėdiniai miesteliai.
  • Lauktuvės iš Veronos: populiaru įsigyti magnetukus, kuriuose vaizduojamos Veronos lankytinos vietos, atvirukai su Šekspyro kūrinių sentencijomis, širdies formos pakabukai. Mėgstantiems skaityti jaukiuose miesto knygynėliuose galima įsigyti literatūros įvairiausiomis kalbomis. Statulėlės su angelais ar Romeo ir Džuljeta ypač mėgstamos įsimylėjėlių. Gurmanams geriausiai dovanoti vietinių prieskonių, aliejų ar Veronos vietinio vyno.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Veronos miestą, iš Rygos į Veroną, iš Varšuvos į Veroną.