×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Veneciją

Keliones i Venecija

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Veneciją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Venecijos viešbučiai, Venecijos miestas, reikalingi dokumentai vykstantiems į Veneciją, Venecijos klimatas, lauktuvės iš Venecijos, Venecijos maistas, Venecijos valiuta, ekskursijos po Veneciją.

Kaip pamilus žmogų, norisi, kuo daugiau praleisti laiko kartu, lygiai taip pat gali atsitikti ir su tam tikra vieta. Venecija – viena iš jų. Jeigu norite leistis į kelionę, kuri dvelkia romantika, senove, užburia savo spalvomis ir nesibaigiančiu šurmuliu, atostogos Venecijoje yra tai, ko ieškojote! Šioje vietoje jausitės kaip sapne, į kurį norisi leistis dviese arba vienam. Juk niekada negalime žinoti: galbūt būtent šiame magiškame mieste sutiksite tą vienintelį ar vienintelę…

Leiskite jūsų atostogomis pasirūpinti mums! Norėdami užsisakyti kelionę internetu, apsilankykite Baltic Tours interneto puslapio skiltyje Pigios kelionės į Veneciją. Ten rasite įvairiausias nuolaidas, degančius paskutinės minutės pasiūlymus, kelionės aprašymus ir patarimus, kurie padės išsirinkti pigiausią iš mūsų siūlomų kelionių variantų. Poilsis Venecijoje gali būti labai įvairus. Jeigu mėgstate atostogas, per kurias norisi tiesiog užsimiršti ir mėgautis geriausiais įspūdžiais, siūlome viskas įskaičiuota (angl. all included) kelionės variantą. Taigi mūsų komanda yra pasiruošusi surasti skrydžius lėktuvu bei užsisakyti nakvynes viešbučiuose už geriausias kainas.

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Veneciją?

Lankomiausių vietų top: Šv. Morkaus aikštė ir bazilika, Dožų rūmai, Frari bažnyčia, Rialto tiltas, Burano bažnyčia, Akademijos galerija, Didysis Venecijos kanalas, Venecijos lagūna, Šv. Jurgio bazilika ir daugybė kitų.

Rekomenduojama kelionės trukmė 7–10 dienos.

Klimatas Venecijoje. Žiemą Venecijoje termometras retai nukrenta žemiau 0 ℃, o vidutinė temperatūra vasarą būna apie 24 ℃. Taigi išsiilgusiems šilto oro tai yra puiki vieta poilsiui.

Venecijos virtuvė. Kad užtektų jėgų aktyviam poilsiui, kiekviename vietiniame restorane, kaip italai pasakytų, galėsite pavalgyti kaip pas mamą! Visame pasaulyje išpopuliarėjusi Italijos virtuvė abejingų nepalieka, o kiekvienas jos regionas gali pasiūlyti ir vietinius delikatesus. Būtent čia siūlome paragauti Venecijos jūreivių patiekalo iš sardinių Sarde in saor, spaghetti giminaičių Bigoli in salsa. Siūlome išbandyti vietinius gėrimus, be kurių italai neįsivaizduoja savo vakarienės stalo.

Aktyvi veikla Venecijoje. Nepraleiskite progos atostogas paįvairinti kelione po garsius Venecijos kanalus. Irklinės valtys, vadinamos gondolomis, tapo neatsiejama Venecijos miesto dalimi jau nuo XI a. Jomis vietiniai šiandien naudojasi tik išskirtinėmis progomis, pavyzdžiui, vestuvių ar kitų švenčių proga. Venecija yra nedidelis miestas, todėl jos centrą galima apeiti pėsčiomis. Jei norite nuvykti į aplinkinėse salose įsikūrusius miestus, keliaukite vietiniais keltais.

Ekskursijos Venecijoje. Savo poilsį paįvairinkite ekskursija po Murano ir Burano salas. Prisijunkite prie pažintinės ekskursijos apie Venecijos virtuvę ir vynus. Pasirinkite vieną dieną išvykti už miesto ribų į Dolomitines Alpes ar Veneto regioną, esantį šiaurės rytų Italijoje.

Reikalingi dokumentai. Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Veneciją, būtina turėti galiojantį kelionės dokumentą (asmens tapatybės kortelę arba pasą).

Populiariausi viešbučiai: Hotel Moresco 4*, Hotel A La Commedia 4*, Corte Di Gabriela 4*, The Gritti Palace 5*, A Luxury Collection Hotel 5*, Palazzo Venart Luxury Hotel 5*, Canal Grande 4* ir kiti.

Šventės ir festivaliai Venecijoje. Visais sezonais miestas yra itin aktyvus, čia netrūksta naktinio gyvenimo bei įvairiausių kultūrinių renginių. Kasmet vyksta Venecijos filmų festivalis, Venecijos bienalė, įspūdingas Venecijos karnavalas bei savo spalvomis niekam neprilygstanti fejerverkų fiesta Festa del Redentore.

Lauktuvės iš Venecijos. Keliautojų pamėgtuose blusų turguose rasite įvairiausius suvenyrus, drabužius, aksesuarus ar senovinius daiktus. Venecijos simboliu tapusi karnavalo kaukė neabejotinai sužavės kiekvieną dėl savo spalvų ir įmantrių raštų.

 

Keliautojai dalijasi:

  • Jei turite nedaug laiko, būtinai įsigykite Venecijos miesto žemėlapį. Kodėl? Turbūt nerastume keliautojo, kuris nebūtų pasiklydęs painiuose namų labirintuose.
  • Italai labai rimtai žiūri į riposo (liet. siesta). Ji trunka tarp 13 ir 16 val., todėl šiuo metu daugelis parduotuvių ir restoranų užsidaro. Skirkite šį laiką atsikvėpti prieš vakarą namuose arba aplankykite dieną veikiančius lankytinus objektus.
  • Vakarienės tradicijos Italijoje skiriasi nuo mums įprastų. Čia įprasta pradėti vakarienę nuo 19 val. ir vėliau, o prie vakarienės stalo vietiniai praleidžia nuo 2 iki 4 val.
  • Italijoje nereikia palikti arbatpinigių jus aptarnavusiam padavėjui, tačiau visada prie jūsų sąskaitos bus priskaičiuoti papildomi 1–5 Eur kaip pagalvės mokestis.
  • Būkite atidūs užsisakydami puodelį kavos. Italai mėgsta išgerti espresso puodelį stovėdami prie baro, todėl turistams, panorėjus atsisėsti ir ilgiau pasimėgauti gėrimu, teks sumokėti papildomą mokestį.

Ieškote tobulos vietos pasipiršti savo mylimajai? Neužmirštamų medaus mėnesio atostogų? O gal esate užkietėjęs romantikas, ieškantis nuotykių? Tikrai nesuklysite, pasirinkę šį Italijos miestą – brangakmenį! Su Baltic Tours pirkite lėktuvo bilietus jau dabar. Tiesioginiai skrydžiai į Veneciją, Italiją vyksta iš Varšuvos Okecie ir Modlin oro uostų.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Veneciją, iš Rygos į Veneciją, iš Varšuvos į Veneciją.