×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Veneciją

Keliones i Venecija

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Veneciją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Venecijos viešbučiai, Venecijos miestas, reikalingi dokumentai vykstantiems į Veneciją, Venecijos klimatas, lauktuvės iš Venecijos, Venecijos maistas, Venecijos valiuta, ekskursijos po Veneciją.

Kelionės į Veneciją – skubėkite į plūduriuojantį miestą! Užburiančios ir klaidžios Venecijos gatvelės, 150 specifinių kanalų, 400 tiltų, daugiau kaip 200 bažnyčių ir nesuskaičiuojamas skaičius turistų, visa tai – nepriekaištinga Venecija! Kokios sąsajos iškyla vaizduotėje išgirdus šio miesto pavadinimą? Gondola, tikrai taip! Venecijos gyventojų pagrindinė priemonė, irklinė valtis gondola, vienas iš turistų traukos objektų, itin pamėgtas porelių dievinančių romantiką. Jūs vieni iš tokių? Tuomet atostogos Venecijoje – būtent jums! Tereikia tik nuspręsti paįvairinti savo gyvenimą, o visomis kelionės detalėmis pasirūpins Baltic Tours su partneriais Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour, pasiūlydami priimtiniausią kelionės kainą ir malonų bendravimą.

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Didysis Venecijos kanalas Canal Grande, Dožų rūmai Palazzo Ducale, Rialto tiltas, Šv. Morkaus aikštė Piazza San Marco, Kampanilė – bokštas su apžvalgos aikštele, Piazza San Marco aikštė, Venecijos katedra Basilica San Marco, Burano sala, Akademijos galerija, meno ir istorijos muziejus Museo Correr.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-14 dienų.
 • Klimatas Venecijoje: Liepa ir rugpjūtis – išskirtinai karšti ir drėgni mėnesiai, oro temperatūra pakyla iki 35 °C. Norintiems aplenkti sekinančius karščius, palankiausi orai pažinčiai su Venecija – pavasaris.
 • Maistas Venecijoje: vieną minusą Venecijoje atrasti visgi galime…maistas čia tikrai brangus, ypatingai populiariuose restoranuose, kuomet pro langą atsiveria Venecijos grožybės, tuomet mokate daugiau už stulbinantį vaizdą, nei už sulauktą patiekalą. Nepaisant garsiųjų itališkų picų, lazanijų ar pastos, Venecijoje gausu šviežios žuvies patiekalų, bent vienam vakarui rezervavus staliuką vietiniame restoranėlyje, rekomenduojame pasimėgauti elegantiška žuvimi lėkštėje – juk tai poilsis Venecijoje. Norite sutaupyti maisto sąskaita? Galime pasiūlyti alternatyvą. Kiekvieną rytą, išskyrus sekmadienio, galite apsilankyti Venecijos turguje, kurio žiotys – Rialto tiltas. Turguje rasite gurmaniško maistelio ir visuomet šviežios žuvies už kur kas žemesnę kainą nei restoranuose.
 • Ekskursijos Venecijoje: rekomenduojame pradėti nuo ekskursijos gondola, pasiplaukiojimas Venecijos kanalais neabejotinai pakerės kiekvieną, o nuplaukus į Murano salą turėsite galimybę pamatyti, kaip yra gaminamas legendinis Murano stiklas. Nužvelkite Veneciją pakilę į Kampanilės bokštą, pražygiuokite seniausiu tiltu per kanalą. Nuoširdžiai rekomenduojame pasiklysti Venecijos gatvėse, tuomet paragausite tikrojo miesto – juk tokios atostogos ir turi būti!
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Veneciją, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
 • Populiariausi viešbučiai: Hotel Moresco 4*, Al Ponte Antico Hotel 4*, Ca’ Maria Adele 4*, The Gritti Palace 5*, Hotel Ai Cavalieri di Venezia 4*, Corte Di Gabriela 4*, Hotel Antiche Figure 3*, Hotel Canal Grande 4*, Hotel L’Orologio 4*, Hotel Al Ponte Mocenigo 2*, Ca’ Pisani Hotel 4*, Ai Mori d’Oriente Hotel 4*, Hotel Palazzo Stern 4*, Hotel Palazzo Abadessa 4*, Hotel Londra Palace 4*.
 • Šventės ir festivaliai: visi jau puikiai žino garsųjį Venecijos kaukių karnavalą, į kurio šurmulį gali įsisukti kiekvienas įsigijęs prabangią Venecijos kaukę. Kiekvieną vasarį spalvingasis karnavalas trunka 10 dienų, tad planuokite atostogas Venecijoje įtraukiant nors vieną margo karnavalo dieną. Balandžio 25 d. vyksta dar vienas žaismingas renginys – gondolų lenktynės, o kiekvieną nelyginių metų birželį šiuolaikinio meno paroda – didžiausia pasaulyje, tai bent turiningas poilsis Venecijoje!
 • Lauktuvės iš Venecijos: turbūt nėra nei vieno turisto grįžusio iš Venecijos, kuris nebūtų sau ar artimiesiems parvežęs mažesnės ar didesnės karnavalinės kaukės simbolizuojančios Veneciją, net neabejojame, kad ir pas jus krepšyje bent viena atsiras –tai pagrindinės lauktuvės iš vaizdingosios Venecijos. O ar girdėjote apie Murano stiklą? Dirbinių iš jo galite įsigyti Murano saloje šalia Venecijos – puiki dovana draugams!

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Veneciją, iš Rygos į Veneciją, iš Varšuvos į Veneciją.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS