×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Romą

Keliones i Roma

Karšti pasiūlymai į Romą

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Romą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Romos viešbučiai, Romos miestas, reikalingi dokumentai vykstantiems į Romą, Romos klimatas, lauktuvės iš Romos, Romos maistas, Romos valiuta, ekskursijos po Romą.

Pigios kelionės į Romą – į antika alsuojantį miestą!

Roma – miestas, kuris nepalieka abejingo nė vieno turisto, nusprendusio čia užsukti. Senovės didybe kalbančios Romos pastatų sienos, gardžiausias maistas, unikali gamta, svetingi čia gyvenantys žmonės… Visa tai telpa po vienu turtingu Romos miesto stogu. Kas gali būti geriau rutinos kamuojamam žmogui už apsilankymą mieste, kuriame net istorikai iš naujo atranda ieškotojo dvasią, o rašytojai – įkvėpimą kurti? Atvykite semtis naujų jėgų kelionėje į Romą, kur atsigaus kūnas ir siela, o grįžę būsite įkvėpti naujiems darbams!
Gaudykite paskutinės minutės pasiūlymą žema kaina lėktuvo bilietui ir krimskite skaniausią Margaritos picą Italijos sostinėje arba leiskite atostogomis Romoje pasirūpinti ištikimiems jūsų kelionių draugams Baltic Tours. Su partneriais „Tez Tour”, „Novaturas”, „Kidy Tour”, „Top Travel” bei „Eco Travel” mes pasirūpinsime karštomis akcijomis, degančiomis nuolaidomis bei puikiais paskutinės minutės pasiūlymais su viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) pasiūlymais. Visa tai tam, kad jūsų atostogos Romoje būtų pačios įsimintiniausios! Sugrįžus iš Romos, dažnai norisi čia atvykti dar kartą. Ne veltui sakoma, kad visi keliai veda į Romą. Įsivaizduoti gladiatorių kovas Koliziejuje, lepinti akis Trevi fontano puikybėje… O pasisotinus itališkos virtuvės gardėsiais galima deginti visas kalorijas šokinėjant Ispanijos aikštės laipteliais. Dar semsitės tūkstančius metų skaičiuojančio miesto didybės, o ką jau kalbėti apie istorijos garbintojus, kuriems čia bus tikras rojus! Visa tai – atostogos Romoje!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Romą?

  • Lankomiausių vietų top: Kapitolijus, Koliziejus, Kvirinalo rūmai, Palatino kalvos, Panteonas Romoje, Piazza Navona aikštė, Romos forumas, Romos katakombos, Siksto koplyčia, Šv. Petro bazilika, Trevi fontanas, Vatikanas.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė 3–5 dienos.
  • Klimatas Romoje. Norintiems su iškilmingu miestu susipažinti tada, kai nevargina karštis, rekomenduojame Romoje svečiuotis vėlyvą pavasarį arba ankstyvą rudenį. Tada vyrauja šilti ir malonūs orai, kai vidutinė oro temperatūra būna apie 20 °C. Nebijantiems karščių labiausiai tiks poilsis Romoje liepos mėnesį. Tada vidutinė temperatūra siekia 26 °C. Tiems, kuriems šiluma geram poilsiui nėra būtina, siūlome kelionę į Romą planuoti žiemos mėnesiais. Žiemą Romoje vidutinė dienos temperatūra yra apie 5 °C. Taigi toks gaivus oras bus puiki palyda lankant gražiausias Romos vietas.
  • Romos virtuvė. Turbūt nereikia net sakyti, jog skaniausios picos yra jų gimtinėje, Italijoje. Lankantis Romoje nesuvalgyti tikros itališkos picos, kuri skiriasi nuo mūsų įprastų Lietuvoje gaminamų picų, būtų nuodėmė. Pati žymiausia itališka pica – Margarita. Ji – lyg nacionalinis simbolis, nes ingredientai ant picos pado sudaro Italijos vėliavos spalvas: bazilikas (žalia), mocarela (balta), pomidorų tyrė (raudona). Tačiau pigioje kelionėje į Romą nederėtų apsiriboti vien picomis. Būtina paragauti Pasta carbonara, kuri gaminama pagal klasikinį receptą, virtinukų gnocchi su įvairiausiais pagardais, tešloje keptos menkės filetti di Baccalà. Atostogos Romoje – skonio receptorių lepinimas. Vien tik pagalvojus apie gelato – itališkus margaspalvio skonio ledus – tįsta seilė… O ką jau kalbėti apie maskarponės sūrio desertą tiramisu… Ech, užteks svajoti, skrendame skanauti!
  • Ekskursijos Romoje. Visa Roma – tai lyg kerintis atviras muziejus, nepaliekantis abejingų. Tiems, kurie nori kuo daugiau paragauti Romos istorijos, siūlome įsikibti į gido parankę ir leistis į užburiančią ekskursiją po didingą Romą. Pažintinėje ekskursijoje susitiksite su ryškiausiomis miesto įžymybėmis: Koliziejumi, Šv. Petro bazilika, Vatikanu, Romos forumu, Trevi fontanu ir dar daug kitų lankytinų vietų…
  • Reikalingi dokumentai. Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Romą, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus (asmens tapatybės kortelę arba pasą).
  • Sveikata. Privalomų skiepų vykstantiems į Romą nėra. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į Baltic Tours kelionės ekspertus.
  • Populiariausi viešbučiai Romoje: Albergo del Senato 3*, Artemide Hotel 4*, Barocco Hotel 4*, Boutique Hotel Campo de Fiori 4*, Hotel Manfredi Suite in Rome 3*, Hotel Santa Maria 3*, iQ Hotel Roma 4*, J.K. Place Roma 5*, Palazzo Manfredi 5*, Portrait Roma 5*, Relais 6 4*, Residenza Argentina 43*, The Independent Hotel 4*, The Inn At The Roman Forum 5*, The Inn At The Spanish Steps 4*.
  • Šventės ir festivaliai Romoje. Roma – aktyvus miestas, nuo birželio iki pat rugsėjo vyksta įvairūs kino, baleto, teatro renginiai, koncertai po atviru dangumi. Dvi paskutinės liepos savaitės besisvečiuojančius Romoje džiugina žaisminga švente Trastevere rajono gatvėse. O Šv. Velykų laikotarpis sulaukia milijonų turistų, kurie renkasi Vatikano aikštėje tam, kad išgirstų popiežiaus kreipimąsi.
  • Lauktuvės iš Romos. Garsiais ir žinomais itališkais gėrimais pradžiuginsite kiekvieną. Jei dar šalia gėrimo taurės patieksite itališkų sūrių, visi artimieji pasijus tarsi patys pabuvoję Romoje. Menas ir mada neatsiejama Italijos dalis, tad galite įsigyti kokybiškų paskutinio mados šauksmo drabužių, aksesuarų ar meno šedevrų.

Keliautojai dalijasi:

Roma yra saugus miestas. Jame nuolat patruliuoja ir tvarką prižiūri policija. Bet kiekvienas patyręs keliautojas savo nuotykių aprašymuose pasakys: miestai, kuriuose gausu turistų, pritraukia ir gausų būrį kišenvagių. Taigi verta atidžiai saugoti savo turtą. Jei įvyko nelaimė, nebijokite kreiptis pagalbos.
Keliautojų atsiliepimai rodo, kad turistai tikėdamiesi sėkmės į kiekvieną kelyje pamatytą fontaną įmeta po monetą. Romoje monetas mėtyti priimta tik į Trevi fontaną… Nenustebkite, jeigu kas nors nusijuoks, kai monetas mesite ir į kitus fontanus.
Vadinasi, bus puikus poilsis Romoje? Kraukitės lagaminus, internetu išsirinkite pigius lėktuvo bilietus skrydžiui į Romą ir leiskitės į nepakartojamas atostogas antikiniame mieste! Pigūs pasiūlymai kelionei į Romą tirpsta. Todėl nesnauskite ir išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir lepinkitės atostogomis puikia kaina!

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Romą, iš Rygos į Romą, iš Varšuvos į Romą.